Michał Szpak promuje swoją piosenkę na Eurowizję. Teraz wystąpił w Izraelu. Wypadł jeszcze lepiej niż w Holandii?

Michał Szpak ma coraz większe szanse na zajęcie wysokiego miejsca w konkursie Eurowizji? Promuje swoją konkursową piosenkę za granicą!

Michał Szpak podbija Europę! Polski reprezentant w tegorocznym konkursie Eurowizji wyruszył niedawno w krótką trasę koncertową, promującą jego balladę "Color of Your Life".

W miniony weekend Szpak wystąpił już w Amsterdamie, gdzie podbił serca publiczności. Teraz wokalista zaśpiewał za to w Tel Awiwie, w którym odbył się doroczny koncert "Israel Calling".

Michał Szpak po raz kolejny udowodnił, że ma szanse na zajęcie w eurowizyjnej rywalizacji bardzo wysokiej lokaty. Polak nie tylko zaprezentował podczas swojego występu  świetną wokalną formę, ale w dodatku znowu zachwycił publiczność, która kilkakrotnie nagradzała go gorącą owacją. W podziękowaniu, Szpak zabisował, śpiewając raz jeszcze refren swojego konkursowego utworu.

Poza Szpakiem, na imprezie wystąpili również reprezentanci 19 innych krajów, które wezmą udział w konkursie Eurowizja 2016. Co ciekawe, poza samym koncertem, wokaliści wzięli też udział w specjalnej akcji... sadzenia drzewek, a każdy z nich ozdobił swoją sadzonkę flagą reprezentowanego przez siebie kraju.

Wierzycie, że Michał Szpak ma realne szanse na zwycięstwo na tegorocznej Eurowizji?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (14)
Michał Szpak promuje swoją piosenkę na Eurowizję. Teraz wystąpił w Izraelu. Wypadł jeszcze lepiej niż w Holandii?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: GKS

  Oceniono 5 razy 5

  Od pierwszej chwili, gdy wkroczył na scenę w X Factorze było widać, że to talent i osobowość. Przez te 5 lat bardzo się rozwinął, zarówno wokalnie , jak i wizerunkowo. Wróżę mu światową karierę, bo obserwuję reakcji w mediach społecznościowych na tego chłopaka. Przez zamieszanie z Margaret był hejtowany wszędzie, głównie przez naszych rodaków. Niestety. A prawda jest taka, że to był najlepszy wybór Polski od lat. Nawet Wiwibloggs, choć początkowo nie dawali mu szansy na wygraną, są coraz bardziej nim zachwyceni i coraz więcej miejsca mu poświęcają. Michał ma oprócz niezwykłego głosu i wyglądu jeszcze jeden dar: umiejętność zjednywania sobie ludzie. To widać wyraźnie. Ludzie z całego świata komentują i są nim zachwyceni. Nawet ci, którzy byli początkowo wrogo nastawieni kapitulują wobec jego talentu, bo nikt tak jak Michał nie potrafi zaśpiewać na żywo. Wszędzie opinie są zgodne: choć to niewiarygodne to Michał lepiej śpiewa na żywo niż w wersji studyjnej, dlatego np. Eurowizja jako jedynego kandydata publikuje na swojej stronie dwie wersje jego piosenki. Możemy być z niego tylko dumni! Oczywiście nie oznacza to jeszcze zwycięstwa, bo trzeba pamiętać, że Eurowizją rządzi też polityka, a Polska nie jest teraz na topie, że nie wspomnę o tym, iż 2 miesiące temu groziło nam nawet usunięcie z Eurowizji w związku z nową ustawą medialną. Mimo to liczę, że polityka nie popsuje nam aż tak bardzo oceny występu Michała. Trzymam kciuki! Michał, Ty już i tak wygrałeś!

 • Gość: Gina

  Oceniono 1 raz 1

  Michał jesteś wielki,oczywiście,że wygramy Eurowizję !

 • Gość: Ania

  Oceniono 1 raz 1

  Wspaniały wokalista i piękny utwór !

 • Gość: Igor

  Oceniono 1 raz 1

  Świetny wokalista. Nie byłem do tej pory twoim fanem, ale choć wolę ostrzejsze brzmienie, ostatnia płyta świetna. Nawiązująca stylistycznie do lat 80-tych i 90-tych, wnosi świeży powiew do obecnej muzyki, gdzie wszystko brzmi tak samo i jedzie plastikiem. Liczę jeszcze kiedyś na twoją prawdziwą hevymetalową płytę. Trzymaj się i nie obcinaj piór!

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz 1

  Trzymamy kciuki! Michał, poucz się szybko jeszcze angielskiego. To ci się bardzo przyda. Zobaczysz.

 • Gość: ola

  0

  szpak i love you

 • Gość: Maria

  0

  Bardzo się cieszę ,że akurat ,to Ty będziesz reprezentować Polskę .Piękna piosenka i cudownie ją śpiewasz, chyba zwariowałam ,bo po parę razy dziennie ją słucham .Jestem starszą osobą ,ale uwielbiam Twój głos .Jestem pewna ,że gdyby chodziło tylko o piosenkę ,to na pewno byś wygrał tak uważam ,ale tu wystąpi inny aspekt .obawiam się ,że rzeczywiście będzie upolitycznienie i wybiorą ze Wschodu .Na pewno będę trzymała kciuki i pozdrawiam Cię Michał

 • Gość: Leila

  0

  Jego występy przyprawiają ludzi o dreszcze :)

 • Gość: Janusz

  0

  Chłopaku Twoje piosenki są przepiękne!
  Idealna barwa głosu :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX