Michał Figurski spędził w szpitalu pół roku. Teraz chce wrócić do pracy: "Mam coraz więcej sił"

Michał Figurski ostatnie miesiące spędził w szpitalu. Teraz w ciągu najbliższych kilku tygodni chce wrócić do pracy.

Michał Figurski jest gotowy do powrotu do pracy! Dziennikarz, który we wrześniu zeszłego roku doznał wylewu i od tamtej pory przebywa w szpitalu, zdradził w w nowym wywiadzie, że chciałby znowu zagościć na naszych ekranach już za kilka tygodni.

W rozmowie z "Super Expressem" Figurski nie chciał wprawdzie zdradzić, czym zajmie się po powrocie do pracy, ale wygląda na to, że jego plany są bardzo poważne.

Tak, to prawda, wracam do pracy! Już nie mogę się doczekać! Kocham swoją pracę i chcę ją nadal wykonywać. Nie mogę zdradzić, jakie są moje plany zawodowe, prowadzę jeszcze różne rozmowy. Ale z każdym dniem coraz bardziej czuję się na siłach, by znów pracować - wyznał Michał Figurski.

Dziennikarz przyznał, że chętnie wróciłby też do pracy nad programem, który prowadził przed swoją chorobą.

Podobno "WidziMiSię" na mnie czeka. Ja czekam na "WidziMiSię". Niedługo zakończę terapię, więc jestem dobrej myśli. Bardzo dziękuję za wsparcie.

Trzymamy kciuki za szybki powrót Michała Figurskiego do pełni sił! Tęskniliście za jego obecnością na ekranie?

IN

Więcej o:
Komentarze (4)
Michał Figurski spędził w szpitalu pół roku. Teraz chce wrócić do pracy: "Mam coraz więcej sił"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: wessling

    Oceniono 2 razy 2

    Michał to ciepły, spokojny, w sumie porządny gość. Niestety, niepotrzebnie próbował przyjąć styl i retorykę Wojewódzkiego. W obrażaniu i byciu chamem był mało wiarygodny. To nie jego melodia, nie jego bajka. Nie da się na dłuższą metę udawać kogoś, kim się nie jest. Wracaj Michał. Badz sobą.

  • Gość: Łukasz

    Oceniono 5 razy 1

    Michał wracaj czym prędzej do satyry radiowej, codziennie "dobra zmiana" dostarcza tony tematów do kpin. Takiego natłoku bzdur jeszcze chyba nie mieliśmy od '89 roku, nawet za waszej Antylisty w latach 2005-7, Kuby chwilowo nie ma - więc jest trochę pusto.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX