Mateusz Gessler o relacjach z ojcem. "Nie wychował mnie". A potem mówi o swoim synu i... Rozczulające!

Mateusz Gessler w szczerym wywiadzie opowiedział o tym, dlaczego nie ma kontaktu z ojcem oraz o relacjach z własnym synem.

Mateusz Gessler nigdy nie krył się z tym, że za prawdziwego ojca uważa drugiego męża swojej matki, Patrice'a. Do tematu wraca w wywiadzie dla tygodnika "Party".

Nie mamy kontaktu. Żeby być ojcem, trzeba dziecko wychować. Moim tatą był Patrice. Dostałem dużo miłości od mamy. Dużo razem przeszliśmy. Ona jest moim ideałem. Dzięki niej jestem, kim jestem - powiedział o Adamie Gesslerze.

Restaurator przyznał, że jego mama miała też spory wkład w jego zamiłowanie do kuchni i dobrego jedzenia.

Smak dzieciństwa to ogórkowa mamy. Znaleźć ogórki kiszone w Polsce nie było łatwo. Żeby je kupić jechaliśmy przez całe miasto do żydowskiego sklepu w dzielnicy Le Marais. Nie umiem odtworzyć smaku tej zupy. Ona była częścią naszej polskości we Francji - wspomina.

Mateusz Gessler w telewizji ocenia kulinarne zdolności dzieci. Sam wychowuje 11- letniego syna. Czy chciałby, żeby on też poszedł w jego ślady?

Podszedłem do tego tak: jeśli będzie chciał się nauczyć gotować, to niech tylko da mi znać. Dużo czasu spędził w naszej kuchni w Warszawie Wschodniej. Od 10 lat pracuję z Ulą, która lepi u nas pierogi, przygotowuje dania „mączne” - ona... prawie wychowała mojego syna. Czasem lepią wspólnie, dzięki czemu Franek widzi, jaką przyjemność może sprawić gościom restauracji  - powiedział.

 

EK

Więcej o:
Komentarze (3)
Mateusz Gessler o relacjach z ojcem. "Nie wychował mnie". A potem mówi o swoim synu i... Rozczulające!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zzuza

  Oceniono 5 razy 3

  "Znaleźć ogórki kiszone w Polsce nie było łatwo." A to dobre :) i kiszoną kapustę pewnie też.

 • shawmut

  Oceniono 3 razy 1

  brawo korekta: "Znaleźć ogórki kiszone w Polsce nie było łatwo. Żeby je kupić jechaliśmy przez całe miasto do żydowskiego sklepu w dzielnicy Le Marais. "
  A narzekając na brak kontaktu z ojcem przyznawać, że jego syna wychowuje Ula od pierogów? Można i tak, ale nie wmawiaj plotku, że to rozczulające.

 • Gość: Ara

  0

  Czy ktoś może wie coś więcej o relacjach Mateusza Gesslera z ojcem? Jak wiadomo ojciec jest wielkim dłużnikiem, wiele osób i instytucji zostało przez niego bardzo poszkodowanych. Mateusz Gessler po tym jak pokazywał się na zdjęciach z ojcem w wielkiej zażyłości teraz twierdzi że nie ma z nim kontaktu. Jaka jest prawda? Czy chodzi tylko o ukrywanie długu?...czy ktoś z Państwa ma może więcej wiedzy na ten temat?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX