Anna Popek zagrozi Agacie Młynarskiej w "Świat się kręci"? Skomentowała te plotki: "Jestem człowiekiem współpracy"

Anna Popek zdementowała plotki, jakoby nie dogadywała się z Agatą Młynarską. Dziennikarki od niedawna na zmianę prowadzą codzienny magazyn "Świat się kręci".

Anna Popek kilka dni temu oficjalnie dołączyła do Agaty Młynarskiej i Artura Orzecha jako współprowadząca program "Świat się kręci". Przeniesienie gwiazdy z TVP 2 na antenę Jedynki wzbudziło wiele emocji, bo od razu pojawiły się plotki, że Popek zawdzięcza ten awans swoim bliskim relacjom z nowym prezesem Telewizji Polskiej, Jackiem Kurskim.

W tabloidach i portalach plotkarskich nie zabrakło też doniesień, jakoby między dziennikarką a jej koleżanką z programu był poważny konflikt, a za kulisami toczyć się miała "walka o przetrwanie".

Teraz Anna Popek odniosła się do tych rewelacji, jednoznacznie je dementując. Dziennikarka w rozmowie z "Super Expressem" wyznała, że zależy jej na jak najlepszej atmosferze między prowadzącymi.

Jestem człowiekiem współpracy, a nie konfliktu. Zarówno w życiu zawodowym, uczuciowym, jak i towarzyskim. Niezgoda rujnuje, a nam zależy na dobrym, lubianym przez widzów programie. Konflikty przypisywano mi już z różnymi osobami. Tutaj będzie pełna współpraca - zapewniła w "SE" Popek.

Myślicie, że naprawdę tak dobrze dogaduje się z Agatą Młynarską?

 

 

IN

Więcej o:
Komentarze (3)
Anna Popek zagrozi Agacie Młynarskiej w "Świat się kręci"? Skomentowała te plotki: "Jestem człowiekiem współpracy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  A kto to będzie oglądać???

 • Gość: poważna

  0

  Pani Agata całą swoją postawą wzbudzała i wzbudza szacunek. Jej program oglądało się z przyjemnością. A popek? Kim jest popek- ot takim popkiem, którego się nie zauważa. Ludzie, którzy zbliżają się do kurskiego zniżają się do jego poziomu i zasługują na taki sam "aplauz" jaki był w Opolu gdy przemawiała ta gn..da.

 • Bożena Krystek

  0

  Agata jest NAJLEPSZA, Anna jej nie przebije - bo zaczyna robić kolejny program rozrywkowy. Nie podoba mi się to. Dotychczas czekałam na ten program................ dzisiaj już wiem, że to NIE TO -Anna Popek to nie jest jej miejsce w tym programie.....przykro mi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX