Skandal na Wyspach! Książę Karol ma nieślubnego syna?! "Historia zaczyna się w 1965 roku". William powinien się martwić?

Książę Karol i księżna Camilla mają nieślubne dziecko?! Ta informacja wstrząsnęła opinią publiczną w Wielkiej Brytanii. Choć to historia sprzed ponad 50 lat, gdyby okazała się prawdziwa, może sporo namieszać...

Książę Karol i jego obecna żona, księżna Camilla, zakochali się w sobie jeszcze jako nastolatkowie. I to właśnie owocem romansu 16-letniego wówczas księcia i 17-letniej dziewczyny (Camilla jest o 8 miesięcy starsza od Karola) miało być dziecko. Informację te przekazał australijskim mediom Simon Dorante-Day, który twierdzi, że jest oddanym do adopcji dzieckiem królewskiej pary. Chęć rozgłosu? Zysku? Jego historia wydaje się całkiem spójna.

Wiem, że wydaje się to niemożliwe, ale wszystko, co mówię, można sprawdzić - powiedział Simon w wywiadzie dla "New Idea". - Jestem tylko mężczyzną, który chciałby poznać swoich biologicznych rodziców, a każdy trop prowadzi mnie do Karola i Camilli.

Dorante-Day udzielił dużego wywiadu magazynowi "Globe". Jak wygląda jego historia? Kiedy skończył 18 miesięcy został adoptowany przez kobietę, której rodzice pracowali na brytyjskim dworze. W 1965 r., Camilla na jakiś czas zniknęła z życia publicznego. 17-latka nie pokazywała się na balach ani wydarzeniach towarzyskich.

 

Książę Karol i księżna CamillaChris Jackson / CAMERA PRESS/ROTA

 

Prawda o tym, że prawdziwymi rodzicami Simona są Karol i Camilla, miała mu zostać ujawniona przez umierającą przybraną babcię.

Widziałem ją po raz ostatni przed śmiercią w szpitalu w Portsmouth. Obok jej łóżka leżała gazeta ze zdjęciem Karola i Kamili. Gdy zapytałem, czy to są moi rodzice, ona potwierdziła, że tak - wyznaje.

Póki co dwór nie zabrał głosu w sprawie. Nie jest to dziwne - rodzina królewska rzadko komentuje plotki na swój temat. Gdyby historia okazała się prawdziwa, Simon znalazłby się w kolejce do tronu przed Williamem - byłby wtedy pierworodnym synem księcia Karola.

Dorante-Day podkreśla, że nie zależy mu na pieniądzach, a jedyne, czego chce, to poznać rodziców. Wyznaje też, że sporą sumę (w zamian za milczenie) otrzymała przed adopcją jego przybrana mama. Zapewnia, że chętnie podda się testom DNA, by potwierdzić swoją wersję wydarzeń.

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (31)
Skandal na Wyspach! Książę Karol ma nieślubnego syna?! "Historia zaczyna się w 1965 roku". William powinien się martwić?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy 12

  też mi wiadomosc u nas księża też mają nieslubne dzieci jest tak samo jak w albionie.

 • ukos

  Oceniono 6 razy 4

  He, he, Zjednoczone Królestwo Anglii i Walii doczeka się swojego Simona Samozwańca.

 • lazy_bones

  Oceniono 5 razy 3

  Historia trzyma się kupy? A więc Camila rzekomo donosiła ciążę, po to żeby oddać dziecko do adopcji i adoptowanej matce zapłacić za milczenie? I to jeszcze córce ludzi którzy pracowali na dworze? Już pomijam fakt, ten impostor, to podobny do nikogo...

 • mieetek

  Oceniono 5 razy 3

  Jak żaden dziennikarz, zamieszany w przeciek, nie umrze w krótkim czasie z przyczyn naturalnych - jest to nieprawda.

 • Gość: dziadwawelski

  Oceniono 11 razy 3

  Eee takie tam. U nas też zięć Leszka Kaczyńskiego jako drugi mąż był ojcem dzieci z pierwszego małżeństwa. To żadna sensacja tylko grzebanie prasy w czyichś gaciach.....

 • dziadekjam

  Oceniono 3 razy 1

  Duda jak książę Karol, bo też ma nieślubne bobo, które teraz jako jego młodsza siostra występuje:-):-)

 • Gość: Roki

  Oceniono 9 razy 1

  Karol biorac ślub z Camila zalegalizował swojego przedślubnego syna teraz to on dziedziczy prawo do. Korony Anglii!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX