Paulina Młynarska krytykuje Agatę Dudę: "Nie jest niezależną kobietą!" Jeszcze bardziej dostało się prezydentowi

Paulina Młynarska nie jest fanką pary prezydenckiej. Dziennikarka ostro skrytykowała bierną postawę pierwszej damy w konflikcie o zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej.

Paulina Młynarska to jedna z najbardziej bezkompromisowych komentatorek spraw, które budzą duże emocje. Gwiazda nie mogła też oczywiście pozostać obojętna na jeden z najgłośniejszych ostatnio problemów społecznych, a mianowicie planowanym przez rząd zmianom w ustawie medialnej.

Młynarska najpierw ostro skrytykowała zaangażowanie w tę sprawę księży, a teraz dostało się też parze prezydenckiej. We wpisie na Facebooku Młynarska nie zostawiła suchej nitki nie tylko na prezydencie Andrzeju Dudzie, ale również na jego małżonce, Agacie. Zdaniem Młynarskiej, pierwsza dama szczególnie blado wypada w porównaniu z Marią Kaczyńską.

Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek liczy na to, że prezydentowa odezwie się w sprawie dopuszczalności przerywania ciąży. Maria Kaczyńska to zrobiła, ponieważ była niezależnie myślącą żoną autentycznego prezydenta, a nie ładnie ubraną panią u boku uśmiechniętego pana z długopisem - napisała Paulina Młynarska.

Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek liczy na to, że prezydentowa odezwie się w sprawie dopuszczalności przerywania ciąży. ...

Posted by Paulina Młynarska on Wednesday, 6 April 2016

Zgadzacie się z nią?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (196)
Paulina Młynarska krytykuje Agatę Dudę: "Nie jest niezależną kobietą!" Jeszcze bardziej dostało się prezydentowi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • andre11

  Oceniono 67 razy 57

  Brawo! Powiedziała jak jest. Polska obecnie nie ma prawdziwego prezydenta ani pierwszej damy...

 • sylwester51

  Oceniono 51 razy 47

  Wpis znakomicie oddający sytuację.

 • Gość: Rozbawiona

  Oceniono 47 razy 43

  10/10. Dodam jeszcze, że pani Duda wykazała się całkowitym brakiem odwagi cywilnej i charakteru. A jako taka nie zasługuje na szacunek. To po prostu beznadziejna mimoza u boku śliskiego cwaniaczka,

 • Gość: Kris

  Oceniono 47 razy 41

  Trafione w sedno! I ładnie powiedziane. 5pkt. ( w skali od 1-5);-) Pozdrawiam

 • jan osik

  Oceniono 48 razy 40

  ja to się dziwię, że p. Agata jeszcze z podbitym limem nie chodzi ...
  wszak Maliniak prezentuje polskie, katolickie wartości!

 • kismms

  Oceniono 35 razy 33

  A w kampanii było tak pięknie: Agata Duda do Kaczyńskiego: Ja się Pana nie boję. A po wyborach ryba albo dziecko, bo tylko dzieci i ryby głosu nie mają.

 • cezar85

  Oceniono 25 razy 25

  ależ mi odkrycie

 • Gość: janek

  Oceniono 20 razy 14

  ale o pani prezydentowej Kaczyńskiej i jej mężu,prezydencie Lechu Kaczyńskim,bardzo ładnie i z szacunkiem.brawo pani Agato.Ręce same składają się do oklasków..klasa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX