"Idź na całość" wraca do telewizji! Kultowy program znowu poprowadzi Zygmunt Chajzer

"Idź na całość", jeden z najbardziej popularnych programów rozrywkowych w historii polskiej telewizji, jesienią wróci na antenę. Show ponownie poprowadzi Zygmunt Chajzer.

"Idź na całość" wraca na antenę! Kultowe show prowadzone przez Zygmunta Chajzera pojawi się w jesiennej ramówce TV 4, stacji należącej do Polsatu, w której emitowano jego oryginalną wersje.

To kolejny ze znanych widzom programów i seriali, które mogą niedługo ponownie zagościć na naszych ekranach. Dotychczas w ich reaktywacji przodowały jednak nowe władze TVP, które zapowiedziały m.in. powrót kultowej "Dobranocki".

Jak donosi serwis Press.pl, w roli gospodarza ponownie zobaczymy Chajzera, co potwierdził już jego syn, również popularny dziennikarz telewizyjny Filip Chajzer.

I to jest najlepszy news ever. Tata wraca, zonk wraca! Polska znowu pójdzie na całość! "Idź na całość" - reaktywacja w TV4. Nie mogę się doczekać i bardzo mocno trzymam kciuki za najlepszego tatę świata! - napisał na Facebooku podekscytowany reporter "Dzień Dobry TVN".

I to jest najlepszy news ever. Tata wraca:) Zonk wraca:) Polska znowu pójdzie na całość!!! Idź na całość reaktywacja w TV4. Nie mogę się doczekać i bardzo mocno trzymam kciuki za najlepszego tatę świata!!!

Posted by Filip Chajzer on Thursday, 31 March 2016

"Idź na całość" to polska wersja popularnego amerykańskiego formatu "Let's Make a Deal", który emitowano w 55 krajach na świecie. W Polsce program emitowano na antenie Polsatu w latach 1997 - 2001.

 

IN

Więcej o:
Komentarze (4)
"Idź na całość" wraca do telewizji! Kultowy program znowu poprowadzi Zygmunt Chajzer
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: M.A

  Oceniono 1 raz 1

  No nikogo innego na miejscu prowadzącego sobie nie wyobrażam! :)

 • Gość: sandra

  Oceniono 1 raz 1

  mam nadzieje, ze to nie zart

 • Gość: zonk

  Oceniono 1 raz 1

  Prima Aprylis

 • Gość: Florian88

  Oceniono 2 razy 0

  To jakaś pomyłka ten turniej prowadzi od października Jarosław Kaczyński i nie jest to niestety prima aprilis

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX