Ilona Ostrowska urodziła syna! Gwiazda serialu "Ranczo" po raz drugi została mamą

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska (KAPIF.pl)

Ilona Ostrowska urodziła swoje drugie dziecko. Ojcem jej syna jest muzyk Patryk Stawiński.

Ilona Ostrowska tuż przed Wielkanocą urodziła syna! Gwiazda serialu "Ranczo" została po raz drugi mamą, a ojcem jej dziecka jest muzyk Patryk Stawiński.

Ostrowska, po głośnym rozwodzie z Jackiem Borcuchem, bardzo chroni swoje życie prywatne. Aktorka oficjalnie nigdy nie potwierdziła ani swojego związku ze Stawińskim, ani samej ciąży.

Gwiazda urodziła w lubianym przez polskie gwiazdy prywatnym szpitalu św. Anny w podwarszawskim Piasecznie, informacje o narodzinach jej syna podało "Twoje Imperium".

Niemal codziennie gwiazdę serialu Ranczo odwiedzał partner życiowy Patryk Stawiński, trójmiejski muzyk związany z zespołem Kobiety oraz artystami Tomkiem Makowieckim i Marią Peszek. Dowoził aktorce jedzenie, środki higieniczne, książki. Nie było go tylko w weekend, gdy grał koncert - czytamy w czasopiśmie.

Tuż przed świętami wielkanocnymi paparazzi zauważyli, że Stawiński przywiózł do szpitala walizkę z akcesoriami do pielęgnacji niemowląt.

Patryk został ojcem. To jest dla niego wyjątkowa sytuacja - potwierdził menadżer muzyka.

Ilona Ostrowska ze związku z Jackiem Borcuchem ma już 10-letnią córkę Mirosławę.

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

 

IN

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (6)
Ilona Ostrowska urodziła syna! Gwiazda serialu "Ranczo" po raz drugi została mamą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Luna

  Oceniono 8 razy 8

  Gratulacje dla rodziców oraz wszelkiej pomyślności dla całej rodziny - zdrowia, szczęścia, wzajemnej miłości i szacunku.

 • Gość: inka

  Oceniono 6 razy 6

  Przecież Pani Ilona Ostrowska potwierdziła ciążę w rozmowie z magazynem ,,Pani", którego najnowszy numer ukazał się tydzień temu. Tam też można było przeczytać, że aktorka urodzi syna. Wprawdzie napisano, że poród nastąpi w maju, ale pewnie był to celowy zabieg, aby natrętnych paparazzich, co się nie udało.

 • Gość: viola

  Oceniono 5 razy 5

  gratulację Lusi !

 • baba_jaga

  Oceniono 6 razy -6

  Św Anna w Piasecznie to szpital prywatny.haha ha. To szpital z najgorszą opinią w województwie mazowieckim. Tam rolnik by krowy do porodu nie oddał

 • la.milou

  Oceniono 10 razy -6

  A co to za prywatny szpital, jak trzeba dowozić kobiecie jedzenie i środki higieniczne- to znaczy co, zapewnia tylko rodzenie a o resztę martw się sama? ciekawe jak długo partner życiowy będzie towarzyszył pani Ilonie w życiu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX