Doda do Agnieszki Szulim: "Honoru nie uda Ci się kupić!". Artystka MOCNO komentuje wyrok sądu

Doda na Facebooku opublikowała szczery wpis, w którym skomentowała wyrok w sprawie pobicia Agnieszki Szulim. Artystka wspomina sytuację sprzed dwóch lat, kiedy w programie "Na językach" został emitowany materiał kompromitujący rodzinę Rabczewskich.

Doda została skazana za pobicie dziennikarki Agnieszki Szulim podczas gali Niegrzeczni 2014. Sprawa ciągnęła się dwa lata. Sąd wymierzył jej karę 6 miesięcy prac społecznych - będzie musiała pracować 40 godzin w miesiącu. Chociaż Doda opublikowała oficjalne oświadczenie komentujące wyrok, to i tak zamieściła dodatkowy wpis. Tym razem zdecydowanie bardziej osobisty.

Wokalistka chciała złożyć życzenia fanom, a jednocześnie odniosła się do świąt Bożego Narodzenia sprzed dwóch lat. W tamtym okresie, w programie "Na językach", zostały wyemitowane odcinki z reportażami na temat jej rodziny. Rodzice Dody wygrali sprawę w sądzie za "naruszenie dóbr osobistych". Artystka do dziś może zapomnieć przykrego doświadczenia i krzywd jakie Szulim jej wyrządziła.

2 lata temu Święta Bożego Narodzenia moja mama spędziła zapłakana, oglądając kolejny odcinek programu Szulim (Badziak?), która nie wiadomo z jakich powodów postanowiła mścić się na mnie kosztem moich rodziców. Mimo moich próśb, listu do telewizji, realizowała - odcinek po odcinku - publiczny lincz na niewinnych starszych ludziach... Ale to już za nami. Rodzice wygrali z nią sprawę w sądzie (a właśnie - kiedy te przeprosiny na wizji?) Te święta będą spokojne. Na szczęście spędzone w komplecie, gdyż tata przeszedł ciężką operację biodra w tym tygodniu - bez komplikacji. Zasiadamy zatem przy świątecznym stole razem. Zasiadam z rożnymi przemyśleniami, ale też z klarowną hierarchią wartości i ogromną satysfakcją. Rzadko się uzewnętrzniam tutaj... Ale naszła mnie ochota podzielenia się z Wami tym, co czuję przy okazji życzeń, które pragnę Wam złożyć prosto z serca... Zatem Życzę Wam kochani, żebyście mieli dużo odwagi i siły, by bronić tego co w życiu najważniejsze - rodziny. Czasami będzie ciężko: kariera, praca, opinia publiczna. Jednak to nic - największe bogactwo to rodzina. Trzeba go strzec za wszelka cenę - wyznała Doda.

Doda, Agnieszka SzulimWBF/Kapif

W dalszej części wypowiedzi, Doda skomentowała wyrok sądu w sprawie pobicia Szulim. Po jej słowach można się domyślić, że nie da za wygraną. I chociaż docelowo miała złożyć życzenia fanom, to i tak "wbiła szpilę" dziennikarce.

Jeżeli jakimś cudem wyrok (bez obdukcji, z przerobionymi zdjęciami z telefonu) się uprawomocni - 6 miesięcy prac społecznych to cena, którą z przyjemnością zapłacę za spokój mojej rodziny. Chętnie pomogę przy okazji innym ludziom. Życzę sobie i wszystkim, żeby taki wybór był jedynym etycznie oczywistym. Wierzę, że nadejdą takie czasy, kiedy dziennikarka propagująca śmianie się z tragedii rodzinnych i zdrowotnych na wizji spotka się z publiczna dezaprobatą i krytyką. Wierzę, że kolejne pokolenia nie będą się na niej wzorować. W innym wypadku do czego wtedy by doszło? Są bowiem jakieś sfery, które powinno się uszanować ponad wszystko. Niech ten świąteczny czas upłynie Wam w cudownym nastroju, w rodzinnym gronie. Doceniajcie każdą chwilę z najbliższymi. Obowiązkiem swojego rodzica jest wyposażyć swoje dzieci w korzenie i skrzydła. Obowiązkiem dziecka jest lecieć jak orzeł na ich ratunek i trwać przy nich jak dąb, kiedy ziemia się osuwa. Agnieszko, podobno niedługo będziesz mogła kupić wszystko. Może i sprawiedliwość tak, ale honoru nigdy nie uda się kupić. Życzę Ci, żebyś nigdy nie musiała oglądać łez swojej mamy. Wesołych świąt dla wszystkich! - napisała na Facebooku.

 

2 lata temu Święta Bożego Narodzenia moja mama spędziła zapłakana, oglądając kolejny odcinek programu Szulim (...

Opublikowany przez Doda na 26 marca 2016

 

Możemy się tylko domyślać, że konflikt Dody i Agnieszki Szulim przybierze tylko na sile. Szulim jeszcze nie skomentowała wpisu Dody, ale możemy domyślać się, że uczyni to wkrótce.

 

KS

Więcej o:
Komentarze (10)
Doda do Agnieszki Szulim: "Honoru nie uda Ci się kupić!". Artystka MOCNO komentuje wyrok sądu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: palma

  Oceniono 7 razy 3

  I mówi to osoba pozbawiona jakiejkolwiek przyzwoitości, nie mówiąc już o kulturze osobistej. Idąc jej tokiem myślenia, musiałaby chodzić bez przerwy z obitą facjatą. Jeden przykład - żona Tymochowicza i jej dziecko. To co zrobił ten tępak (Doda), jest bezgranicznie podłe !!! Natomiast, co do niemoralnych występków swojego tatusia - do kogo to niezbyt lotne dziewcze ma pretensje ? Mamusia płakała przez Szulim, czy przez jurnego tatulka ? Mam wrażenie ,że w tej rodzinie wszyscy siebie warci, bo największym problemem nie były zdrady tatusia, tylko kompromitacja rodzinki - taka dulszczyzna. Mamusia nie nauczyła, że zabawa zapałkami może skończyć się pożarem i dotkliwym poparzeniem ???

 • morgana50

  Oceniono 5 razy 3

  mam nadzieję, że móżdżek lodzi ogarnia, że jej słowa to broń obosieczna !!! ona też honoru i szacunku ludzi za pieniądze nie kupi !!!

 • Gość: GHH

  Oceniono 1 raz 1

  proponuję żeby posprzątała psie kupy strasznie ich dużo teraz

 • Gość: Olek

  0

  Bitwa dwoch pustych plastikow. Gdzie moj popcorn?

 • Gość: anna

  Oceniono 4 razy 0

  kto,jak kto ,ale Szulim to wielka hiena, ma wielkie plecy przez narzeczonego, ale przyjdzie czas, ze upadie na te wielkie rybie usta, a jej pan nie bedzie pamietal jak ma imienia,tylko tego ci zycze

 • Gość: NATKA

  Oceniono 2 razy 0

  NIE WIDZĘ NA ZDJĘCIU SIOSTRZYCZKI Z NIEPRAWEGO ŁOŻA??? TO NIE RODZINA????

 • Gość: marin

  Oceniono 5 razy -1

  Dobrze mówi...oczywiście hejty w komentarzach muszą być....no ale czego się spodziewać! Ma dziewczyna rację, nawet jeśli sama jest wulgarna niekiedy, czy nikt z Was nie pomyślał, że ta postawa jest przez nią wykreowana na rzecz kontrowersyjnego wizerunku artystki? I nie nie jestem jej fanką, nie mam pojęcia co śpiewa itp.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX