Eurowizja 2016. Michał Szpak będzie miał poważnego konkurenta. Chce wystąpić NAGO. I to wcale nie koniec! Przesada?

Michał Szpak wkrótce wystąpi na Eurowizji. W walce o zwycięstwo będzie musiał się zmierzyć z reprezentantem Białorusi, który zamierza... wystąpić nago, w towarzystwie dwóch wilków!

Michał Szpak w ostatnim wywiadzie zdradził, jak będzie wyglądał jego występ - artysta chce postawić przede wszystkim na muzykę, a nie barwne show. Jak wiemy, jego piosenka spotkała się z uznaniem internautów. Teraz okazuje się, że to może nie wystarczyć. Poważnym konkurentem może być Alexander Ivanov z Białorusi. Wokalista, który był faworytem w preselekcjach do konkursu, planuje wystąpić nago. Aby było jeszcze "ciekawiej", na scenie mają pojawić się dwa wilki. Nie, to wcale nie jest żart. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia wokalisty w stroju Adama.

 

 

Tak, IVAN [pseudonim Alexandra Ivanova] wystąpi nago. I tak - będą tam wilki - zacytował wypowiedź producenta Victora Drobysha, fanpage "Bealrus in English".

Czy Ivanov zrealizuje swój plan? Chociaż producent zapewnia, że tak się stanie, a sam IVAN wystosował prośbę o pozwolenie na taki występ, to prawdopodobnie program jego show będzie musiał zostać nieco zmodyfikowany. Według obowiązującego prawa, tego rodzaju występy są zabronione. Zapewne zobaczymy IVANA w skąpym stroju. Czy będą wilki? Obecność dzikich zwierząt na scenie także budzi wątpliwości.

Jedno jest pewne - nawet jeżeli reprezentant Białorusi nie spełni tych obietnic, to i tak zyskał rozgłos, a jego show będzie jednym z najbardziej oczekiwanych występów na Eurowizji. Zobaczcie jak zaśpiewał w preselekcjach do konkursu. Myślicie, że może zagrozić Szpakowi w walce o zwycięstwo?

 

 

KS

Więcej o:
Komentarze (26)
Eurowizja 2016. Michał Szpak będzie miał poważnego konkurenta. Chce wystąpić NAGO. I to wcale nie koniec! Przesada?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: madzia

  Oceniono 6 razy 6

  Zero głosu piosenka też nijaka MICHAŁ JESTEŚ GÓRĄ we wszystkim on jest nijaki

 • Gość: Artur

  Oceniono 5 razy 5

  Ivan będzie miał pecha. Regulamin Eurowizji nie pozwala na występ zwierząt na scenie. Już nie wspominam o nagości.

 • Gość: karola

  Oceniono 3 razy 3

  Badziewie ten Ivan, myśli że jak się rozbierze to wygra ha ha i wilki do tego...Jeśli się będzie liczył talent i piosenka to mamy szansę na dobre miejsce. Misiek powala głosem i utworem.

 • Gość: eurofan

  Oceniono 3 razy 3

  Wy jesteście normalni? Ivan to jedna z najsłabszych piosenek na Eurowizji, a Szpak jest gdzieś w środku stawki..

 • Gość: kiwi

  Oceniono 3 razy 3

  Jak będzie faktycznie nago, to niech pokaże dyndusa. Takie zdjęcia, jak tu, że niby nago, a w sztucznej, niewygodnej pozie są wręcz oznaką hipokryzji. Jestem nago, ale nie jestem. Niech dynda w rytm muzyki!

 • Gość: iva

  Oceniono 2 razy 2

  kretyn mysli ze sie wypromuje nagoscia i do tego jeszcze wykorzystuje biedne zwierzeta

 • Gość: rosss

  Oceniono 1 raz 1

  a ja wcale się nie dziwię....piosenka do de. totalnie do de.. więc musi dups.ko pokazać//

 • Gość: DROZD

  Oceniono 1 raz 1

  JEDYNĄ SZANSĄ SZPAKA BĘDZIE POKAZANIE PTAKA

 • Gość: Nika

  Oceniono 1 raz 1

  Wczoraj na oficjalnej stronie eurovisionword.com w ankiecie "Kto wygra Eurowizję?" różnica pomiędzy Polska a Rosją była tylko ok. 60 punktów. Dzisiaj ta różnica to ponad 300 punktów. Wystarczy kliknąć na Polskę i 1 punkt przybywa. Każdy może oddać głos. W ten sposób można wspomóc Michała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX