"M jak miłość". Tomek zalicza wpadkę! Asia dowiaduje się o dziecku. Wszystko przez jedną rzecz

"M jak Miłość". Przed nami 1211 odcinek , a w nim... Tomek od miesięcy ukrywa przed Asią , że jest ojcem dziecka Agnieszki. Ale od chwili, gdy Helenka przyszła na świat, jest to coraz trudniejsze.

Gdy Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) przyleci na kilka dni do Polski, jako pierwsza dowie się o tym Agnieszka (Magdalena Walach). Policjant pojedzie do niej prosto z lotniska, stęskniony za córką A do tego przywiezie byłej ukochanej świąteczny podarunek z Hiszpanii: modną apaszkę.

Prezent dla Asi (Barbara Kurdej-Szatan) Tomek wybierze za to u jubilera pierścionek zaręczynowy! Choć gdy zjawi się w sklepie, nagle zacznie się wahać.

Nie wiem, naprawdę Nie potrafię się zdecydować
Proszę się nie śpieszyć, to poważna decyzja, na całe życie. Trzeba mieć absolutną pewność...

Tymczasem Asia wybierze się z małym Wojtkiem do parku, żeby poćwiczyć. I na spacerze wpadnie właśnie na panią prokurator.

Skorzystałam z okazji, że do małej przyszła niania i postanowiłam trochę pobiegać! Po porodzie ciągle jakoś nie mogę dojść do siebie, a powinnam w końcu złapać formę...

Olszewska ukryje przed rywalką fakt, że kilka godzin wcześniej widziała się z Tomkiem ale założy podarowaną przez niego apaszkę. A gdy Tarnowska wróci w końcu z juniorem z parku, oboje czeka radosne powitanie:

Tato! Tatusiu!
Boże, Tomek, ale cudowna niespodzianka!

Chodakowski wręczy bliskim podarunki z Barcelony, choć dla Asi i Wojtka najpiękniejszym prezentem i tak będzie jego przyjazd do domu. Wieczór z rodziną zakłóci jednak telefon od Agnieszki...

Tomek, dzieje się coś złego, Helenka ma ponad 40 stopni, czekam na lekarza, umieram ze strachu!

Chodakowski od razu zerwie się, gotowy do wyjścia... ale wcześniej wymyśli kolejne kłamstwo. I zapowie Joannie, że wybiera się do pracy.

Bardzo mi przykro, muszę podjechać do firmy... Przepraszam!

Tym razem ukochana jednak mu nie uwierzy A wszystko przez pechową apaszkę! Porządkując prezenty z Barcelony Asia zobaczy przypadkiem chustkę, którą policjant kupił dla Zosi. Od razu rozpozna wzór - identyczny jak ten, który widziała wcześniej u Agnieszki. I domyśli się, że Tomek regularnie Olszewską odwiedza - a nawet bywa u niej częściej niż we własnym domu!

Tymczasem Agnieszka, gdy przyjaciel w końcu do niej przyjedzie, od razu zacznie się tłumaczyć.

Mała czuje się już lepiej, niepotrzebnie spanikowałam, sorry... Nie sądziłam, że będę taką histeryczną mamą! Temperatura po syropie spadła, lekarz stwierdził, że to trzydniówka

A Tomek wykorzysta okazję i wyzna, jak bardzo zależy mu na związku z Asią... Policjant zdradzi, że w czasie świąt chciałby się Tarnowskiej oświadczyć nieświadomy, że jego plany w każdej chwili mogą legnąć w gruzach. Joanna wymknie się za to z domu i pojedzie prosto pod blok rywalki... pewna, że policjant ją zdradza!

Co wydarzy się, gdy Asia przyłapie ukochanego na kłamstwie? Ciekawych zapraszamy na "M jak miłość" przed telewizory - 29 marca punktualnie o 20.40!

 

Czy Asia powinna wybaczyć Tomkowi?
Więcej o: