Doda SKAZANA za pobicie Agnieszki Szulim! Będzie musiała odpracować wyrok. Już skomentowała decyzję sądu [ZDJĘCIA Z SĄDU]

Doda została uznana winną pobicia Agnieszki Szulim w styczniu 2014 roku. Będzie musiała przez pół roku pracować społecznie 40 godzin w miesiącu. Wyrok jest nieprawomocny i gwiazda już zapowiedziała apelację.
Doda skazana za pobicie Agnieszki Szulim! Będzie musiała odpracować wyrok. Już skomentowała decyzję sądu W warszawskim sądzie odbyła się ostatnia rozprawa w sprawie, jaką Agnieszka Szulim wytoczyła Dodzie za pobicie w toalecie chorzowskiego klubu w 2014 roku. Choć Rabczewska uparcie nie przyznawała się do winy i próbowała bagatelizować całą sprawę, to sędziowie potraktowali ją bardzo poważnie. Po kilku rozprawach wydali wyrok. Doda została uznana winną pobicia Szulim i będzie musiała przez pół roku pracować społecznie 40 godzin w miesiącu. Wyrokiem Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie z dnia 24 marca 2016 r. sygn. akt VIII K 376/14 Dorota R. została skazana na karę 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 40 godzin w stosunku miesięcznym. Sąd zasądził również od oskarżonej na rzecz oskarżycielki posiłkowej zwrot poniesionych przez nią wydatków w postaci opłaty oraz koszty sądowe - czytamy w przesłanym do mediów oświadczeniu. Doda już skomentowała decyzję sądu za pośrednictwem swojej menadżerki, która opublikowała na Facebooku obszerny wpis. Wyrok jest nieprawomocny, będzie złożona apelacja. Równolegle toczy się sprawa przeciwko Pani Agnieszce Badziak, więc należy poczekać na wyrok w drugiej instancji. Jeżeli jednak potwierdzi się "kara" prac społecznych, to już dziś Doda cieszy się, że będzie miała kolejną okazję do pomocy na rzecz potrzebujących. Pozdrawiamy - czytamy w wydanym oświadczeniu. Co ciekawe, decyzja sądu jest surowsza od kary, o jaką apelowali prawnicy Agnieszki Szulim. Podobno przyczyniło się do tego wcześniejsze sądowne ukaranie Dody za obrazę uczuć religijnych.

Doda i Agnieszka Szulim wreszcie znalazły finał swojego głośnego konfliktu. Dzisiaj w warszawskim sądzie odbyła się ostatnia rozprawa w sprawie, jaką dziennikarka wytoczyła wokalistce za pobicie w toalecie chorzowskiego klubu w 2014 roku.

< ZOBACZ ZDJĘCIA SZULIM Z SĄDU >

Choć Rabczewska uparcie nie przyznawała się do winy i próbowała bagatelizować całą sprawę, to sędziowie potraktowali ją bardzo poważnie. Po kilku rozprawach wydali dzisiaj wyrok, skazujący Dodę na sześć miesięcy ograniczenia wolności, które gwiazda ma... odpracować społecznie.

Wyrokiem Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie z dnia 24 marca 2016 r. sygn. akt VIII K 376/14 Dorota R. została skazana na karę 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 40 godzin w stosunku miesięcznym. Sąd zasądził również od oskarżonej na rzecz oskarżycielki posiłkowej zwrot poniesionych przez nią wydatków w postaci opłaty oraz koszty sądowe - czytamy w przesłanym do mediów oświadczeniu.

Doda już skomentowała decyzję sądu za pośrednictwem swojej menadżerki, która opublikowała na Facebooku to oświadczenie:

Wyrok jest nieprawomocny, będzie złożona apelacja. Równolegle toczy się sprawa przeciwko Pani Agnieszce Badziak, więc należy poczekać na wyrok w drugiej instancji. Jeżeli jednak potwierdzi się "kara" prac społecznych, to już dziś Doda cieszy się, że będzie miała kolejną okazję do pomocy na rzecz potrzebujących. Pozdrawiamy Management

Oświadczenie ;) Wyrok jest nieprawomocny,będzie złożona apelacja. Równolegle toczy sie sprawa przeciwko Pani...

Posted by Doda on Thursday, 24 March 2016

Co ciekawe, decyzja sądu jest surowsza od kary, o jaką apelowali prawnicy Agnieszki Szulim. Podobno przyczyniło się do tego wcześniejsze sądowne ukaranie Dody za obrazę uczuć religijnych.

 

IN

Więcej o:
Komentarze (50)
Doda SKAZANA za pobicie Agnieszki Szulim! Będzie musiała odpracować wyrok. Już skomentowała decyzję sądu [ZDJĘCIA Z SĄDU]
Zaloguj się
 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 27 razy 13

  Jedna warta drugiej. Jedna udaje , ze jest artystką , a drugiej się wydaje , że jest dziennikarką. Obie poziom "0"

 • hens

  Oceniono 10 razy 8

  Coś takiego, ta medialna nisko dupna klacz ma kółko w nosie ?
  Założyć klapki końskie na oczy i uwiązać za to kółko to słupa i tak zostawić !
  Wielu meneli mogło by się podłączyć do tej pseudo pięknotki.

 • Gość: ggm

  Oceniono 10 razy 8

  skoro pobicie było w toalecie, to proponuję aby Rabczewska szorowała kible na Centralnym, gdyż ta praca jest idealnie dostosowana do jej umiejętności.

 • krzywelustro

  Oceniono 7 razy 7

  Zapraszamy Dodę do Parku Szczęśliwickiego. Podczas zbierania psich kup (można to od biedy nazwać pomocą potrzebującym) będzie miała zapewnione nieustające owacje i stałą obecność paparazzich.

 • krzywelustro

  Oceniono 6 razy 6

  Panią Dodę uprzejmie informuję, że pomagać potrzebującym można także bez wyroku sądu. A przy okazji życzliwie doradzam, że potrzebujący najbardziej doceniliby pomoc pani Dody polegająca na definitywnym zaprzestaniu wydawania przez nią jakichkolwiek dźwięków. Raz na zawsze.

 • woodoo

  Oceniono 15 razy 5

  Prosze o podanie informacji w ktorej agencji towarzyskiej bedzie pracowac spolecznie. Panowie jest okazja pobic starozytny jeszcze rekord Messaliny.

 • Gość: bzykolog

  Oceniono 4 razy 4

  Czterdzieści godzin w stosunku miesięcznym?...Czterdzieści godzin w stosunku to dużo, ale rozkładać to na cały miesiąc to znowu przesada...

 • Gość: dryl

  Oceniono 10 razy 4

  Może się Doda uspokoi i przestanie popisywać wulgarnością. Pozdrawiam Panią Agnieszkę.

 • Gość: OnA

  Oceniono 16 razy 4

  Jaki glonojad z tej Szulim , fuj :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX