Dominika Tajner po "Agencie" poważnie zachorowała. W Afryce nabawiła się pasożytów. "Nikt nie zareagował"

WJ
24.03.2016 11:00
Dominika Tajner

Dominika Tajner (BARTOSZ KRUPA/East News)

Dominika Tajner w związku z udziałem w "Agencie" przez miesiąc przebywała w Afryce. Po powrocie do Polski czekała ją niemiła niespodzianka.

Dominika Tajner swój pobyt w RPA na planie "Agenta" przypłaciła zdrowiem. Żona Michała Wiśniewskiego po powrocie do kraju źle się czuła, jednak nie od razu zdiagnozowano, co jej dolega. Lekarze w Warszawie nie pomogli celebrytce i  dopiero w krakowskiej klinice podjęła stosowne leczenie. Okazało się, że jej organizm zaatakowały różne grzyby, bakterie i pasożyty.

Przyjechałam do Polski i od miesiąca jestem chora - opowiada Tajner w "Super Expressie".  Okazało się, że mam zaatakowane przez bakterie zatoki, uszy, gardło, oskrzela. Mam rożne stworzonka w układzie pokarmowym i oddechowym. Do tego mam jeszcze pasożyty od brudnego jedzenia. W Afryce można się było tego spodziewać, tylko zdenerwowana jestem, że tam nikt nie zareagował, dopiero tutaj jak musiałam wziąć kroplówkę. Tutaj jeszcze się dobijałam antybiotykami, pozwalałam rozwijać się tym żyjątkom.

Choć celebrytka nadal nie czuje się najlepiej, postawienie diagnozy i podjęcie leczenia przyniosło jej ulgę psychiczną:

Teraz jestem spokojniejsza, bo chociaż wiem, co mi jest i jak się leczyć. Miałam zainfekowane trzy działy, więc musiałam jeszcze iść na gastroskopię, do laryngologa też. Trzecia to flora bakteryjna, czyli grzybki, pasożyty, takie mam żyjątka różne.

Tajner ma przez kilka tygodni być na antybiotykach. Pod stałą kontrolą lekarską są również jej najbliżsi, gdyż w przypadku tego rodzaju bakterii istnieje duże ryzyko zarażenia.

WJ

Tagi:

Zobacz także
Komentarze (7)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 1

  Pani Dominiko,
  jest Pani dorosła. Myślę że jadąc do Afryki można spodziewać się złapania jakiegoś Obcego.
  Przykro mi mówić, ale największym pasożytem w Pani otoczeniu jest....nie, nie Michał, ale Pani Tatuś tzw. Odmłodzony Polo Tajner. Pasożyt PZN.

 • avatar

  Gość: gosc

  0

  Moze była agentem i udawała chorobę

 • avatar

  Gość: ginztonickiem

  Oceniono 2 razy 0

  No i to jest sposób na okładki w kolorowej prasie! Robale w doopie!

 • avatar

  nocnymarek

  Oceniono 3 razy -1

  Pasożyta to ona ma jednego w domu.Sama go wpusciła i jak wszyscy przestrzegali to ona nie reagowała.No cóż teraz znalazły sie i inne.

 • avatar

  forfiter_jr

  Oceniono 3 razy -1

  Ona to chyba od dość dawna ma jednego dużego pasożyta. Z czerwonym łbem.

 • avatar

  Gość: jasam

  Oceniono 4 razy -2

  To pasożyty nabawiły się Tajnerki. Może tatuś , wiecznie żywy działacz coś załatwi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX