Bogumiła Wander ostro o Agnieszce Szulim: Niech się nie wychyla. Dla mnie to jest NIKT. Dalej jeszcze mocniej!

Agnieszka Szulim w niewybrednych słowach wypowiedziała się o Bogumile Wander. Legenda polskiej telewizji nie pozostała jednak jej dłużna i szczerze powiedziała, co myśli o młodszej "koleżance".

Agnieszka Szulim tymi słowami udowodniła, że nie uznaje żadnych autorytetów:

Nie muszę być nadętą pindą, siedzącą na stołku przy kwiatku i zapowiadającą film. Skończyły się czasy grzecznych prezenterów.

Dotknięta wypowiedzią poczuła się Bogumiła Wander, której zasługi dla polskiej telewizji są nie do przecenienia. Prezenterka w dosadnych słowach skrytykowała dziennikarski warsztat i umiejętności Szulim:

Jak ona w ogóle zaczynała kontakt z mediami, to żadnego konkursu, żadnego przygotowania. Nie wiem, jakie ona studia skończyła, a to jest potrzebne w tym zawodzie. Ja jej w ogóle nie oglądam! Kiedyś zobaczyłam ją, jak robiła sondę na ulicy, podchodziła z mikrofonem do kobiet i do mężczyzn i pytała, czy się masturbują. Niski poziom. Taka jest moja opinia o tej pani - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

W porównaniu do Wander, osiągnięcia Szulim faktycznie wypadają blado:

Ja mam za sobą dwa fakultety. Prowadziłam niemal wszystkie festiwale opolskie i sopockie międzynarodowe. Pani Szulim niech się już nie wychyla. Dla mnie to jest nikt.

Prezenterka, która zna rodziców Piotra Woźniaka-Staraka, nie zazdrości im przyszłej synowej.

O tym ślubie nic nie myślę. Ale ona się tak lansuje z tym swoim narzeczonym... Współczuję tylko mamie pana młodego takiej synowej. Pani Szulim sama dała o sobie informację, kim jest. Niech zrobią sobie ten ślub. Ale teściowej współczuję.

Bogumiła Wander przyznała też, że choć jest sympatycznie nastawiona do świata, prezenterka wyjątkowo ją "denerwuje":

Pozytywnie patrzę na świat i na ogół lubię wszystkich. Nie przepadam tylko za panią Szulim. Ona mnie bardzo denerwuje - mówi. - Głównie dlatego, że kiedyś bardzo źle wyraziła się o mnie i moich koleżankach - prezenterkach. Powiedziała to w dniu, kiedy musiałam pożegnać się z moim drugim yorkiem - córeczką suczki, która odeszła wcześniej. Leczyliśmy ją, jeździliśmy do kliniki, ale nie było dla niej ratunku. Pani doktor powiedziała, że musimy ją uśpić, żeby się dłużej nie męczyła.

WJ

Więcej o:
Komentarze (33)
Bogumiła Wander ostro o Agnieszce Szulim: Niech się nie wychyla. Dla mnie to jest NIKT. Dalej jeszcze mocniej!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: deaa

  Oceniono 15 razy 11

  otóż i boleśnie,ale cała prawda o Szulim ,Jeszcze parę lat temu ,wyglądała jak człowiek i aspirowała do bycia dziennikarką...aspirowała..a nie była...bo ona zawsze lubiła o tym mówić jaka to jest niezależna, jak ważną jest dziennikarką i że nie jest pinda przy kwiatku od czytania...minęły lata....Szulim wygląda jak robokop, dziennikarsko dno i bąbelki...jakiś programik o plotkach ,na poziomie faktu. i wystarczyła jedna sprawa z Dodą,żeby bardzo ważna dziennikarka Szulim sama w sądzie oświadczyła,że ona nic w programie sama nie wymyśla,tylko czyta to co jej napiszą...więc jednak jest pindą przy kwiatku....na tle dziesiątek karier, dziennikarek a nawet zwykłych dziewczyn,które zaczynały od zera Szulim to chyba największa wydmuszka telewizyjna i mimo tego tzw związku.... spektakularny upadek malutkiej karierki...o jej poziomie mentalnym nie wspomnę...te jej ,,jestem mega zmęczona...jestem totalnie zadowolona'''...z taką erudycją to rzeczywiście nic tylko siedzieć przy kwiatku...jak ta pinda.

 • Gość: P

  Oceniono 10 razy 8

  Szulim nie tylko ma parszywy charakter ale tez juz wyglada zle, podstarzala paskuda... W wieku Bogumily nawet jej sobie nie wyobrazam, tak wczesnie zaczela intensywne poprawki, ze bardzo szybko bedzie wygladac gorzej od 72latki

 • Gość: J.

  Oceniono 12 razy 6

  Klasa pani Bogumiły Wander nie mija z wiekiem, jest i była damą, czego nie mogę powiedzieć o jej następczyniach. Pani Wander miała by dzisiaj kłopoty w pracy, bo nikomu nie jest w tv potrzebna osoba z klasą i kulturą. Dzisiaj króluje prostactwo i oglądalność, bożek każdej tv. Programy coraz płytsze, komentarze- co tu mówić, wystarczy posłuchać.
  Gdzi są następcy pani Wander, Edyty Wojtczak, Krystyny Loski,pana Suzina?

 • Gość: ???

  Oceniono 12 razy 6

  Szulim to zalosna, wyrachona cwaniara. A p Wander powiedziala glosno to, co mysli o niej jakies 95% osob:(

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 5

  jaka z szulim dziennikarka... jak ze mnie sprinter...(o wygladzie p.wander z grzecznosci nie napisze)

 • maxym9

  Oceniono 11 razy 5

  Klasa z bezklasowością. Prawdę mówiąc nie tylko przyszłej teściowej ale i przyszłemu mężowi współczuję - jeśli jest taka jak się lansuje. Jakaś tam Szulim z P. Wander - porównanie żadne

 • roland garros

  Oceniono 5 razy 5

  był taki wierszyk Pana Jana Brzechwy: "Chwaliła się rzepa, że jest dobra z miodem" itd i to wszystko na temat Pani Agnieszki

 • Gość: Kubson

  Oceniono 4 razy 4

  Wyglądają w sumie jak matka i córka..

 • Gość: fred

  Oceniono 3 razy 3

  Jedno co w tym wszystkim dobre, że ludzie się masturbują po kryjomu , a nie publicznie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX