Księżna Kate zdradziła, jak książę George mówi do prababci. "Nazywa ją..." Słodkie!

Królowa Elżbieta zasłużyła u swojego wnuczka na specjalny przydomek. Jaki? Zdradziła to księżna Kate.
Książę o prababci Królowa Elżbieta zasłużyła u swojego wnuczka na specjalny przydomek. Księżna Kate opowiedziała o relacji królowej do prawnuków: księżniczki Charlotty i księcia George'a. Zdradziła, jak książę George mówi do prababci. Królowa Elżbieta 21 kwietnia będzie obchodzić 91. urodziny. Z tej okazji Pałac umieścił na Twitterze krótkie wideo będące zwiastunem filmu dokumentalnego dedykowanego królowej Elżbiecie. Bohaterką zwiastuna jest księżna Kate opowiadająca o relacji królowej do prawnuków: księżniczki Charlotty i księcia George'a. - Królowa była bardzo podekscytowana tym, że to dziewczynka - opowiadała księżna Kate. - Jak tylko wróciliśmy do Kensington była jednym z pierwszych gości tutaj. Myślę, że przepada za Charlottą - mówiła księżna. Zdradziła też, jak na prababcię mówi mały książę George: - George ma tylko 2,5 roku i mówi na nią "Gan-Gan". Zawsze przynosi mu do pokoju prezent lub jakiś drobiazg, kiedy się zatrzymujemy, i którym okazuje swoją miłość dla rodziny. Prababcia po angielsku to great-grandmother, więc wyobrażamy sobie, że to trudne słowo maluch sobie uprościł i w ten sposób powstało "Gan-Gan".

Królowa Elżbieta II 21 kwietnia będzie obchodzić 91. urodziny. Z tej okazji Pałac umieścił na Twitterze krótkie wideo będące zwiastunem filmu dokumentalnego dedykowanego królowej Elżbiecie. Bohaterką zwiastuna jest księżna Kate opowiadająca o relacji królowej do prawnuków: księżniczki Charlotty i księcia George'a.

Królowa była bardzo podekscytowana tym, że to dziewczynka - opowiadała księżna Kate. - Jak tylko wróciliśmy do Kensington była jednym z pierwszych gości tutaj. Myślę, że przepada za Charlottą - mówiła księżna Kate.

Zdradziła też, jak na prababcię mówi mały książę George.

George ma tylko 2,5 roku i mówi na nią "Gan-Gan". Zawsze przynosi mu do pokoju prezent lub jakiś drobiazg, kiedy się zatrzymujemy, i którym okazuje swoją miłość dla rodziny.

Prababcia po angielsku to great-grandmother, więc wyobrażamy sobie, że to trudne słowo maluch sobie uprościł i w ten sposób powstało "Gan-Gan".

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (16)
Księżna Kate zdradziła, jak książę George mówi do prababci. "Nazywa ją..." Słodkie!
Zaloguj się
 • awonek

  Oceniono 5 razy 5

  Gan-Gan style.

 • Gość: Lear

  Oceniono 2 razy 2

  Gan-gan. O jakie słodkie!! Oszalałem.

 • Gość: klaudia

  Oceniono 1 raz 1

  Serio ludzie ? Co czytam jakiekolwiek komentarze to wiecznie jakies problemy...To komuś sie nie podoba nagłówek,to sposób pisania, a teraz co to że 2 latek nazwał swoją prababcie ''Gan-Gan'' ? No proszę was..Jeśli sie nie podoba to nie czytaj i nie komentuj :) Taka dobra rada na przyszłość :)

 • lopez_2

  Oceniono 3 razy 1

  Fascynujące. Tylko kogo to obchodzi, clickbaitowe pajace?

 • Gość: Aneta

  Oceniono 1 raz 1

  Królowa kończy 90 lat a nie 91

 • Gość: fufo7730

  Oceniono 2 razy 0

  Królowa Elżbieta 21 kwietnia będzie obchodzić 91. urodziny a urodziła się w 1926r ----- i taki pismak nawet liczyć nie umie

 • Gość: Mario

  Oceniono 1 raz -1

  Wpisujcie miasta !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX