Olga Bołądź rozstała się z Roznerskim. Powód? "Miała wrażenie, że..." Ups, to dla niego niezła szpila

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski (KAPIF.PL)

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski nie są już razem. Aktorka szybko otrząsnęła się jednak po tym rozstaniu i jest już ponoć gotowa na nowy związek.

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski tworzyli jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Choć ich związek był już bardzo poważny i mówiło się nawet o zaręczynach, to pod koniec roku okazało się jednak, że ta relacja zakończyła się. Żadne z zainteresowanych oficjalnie nie skomentowało plotek o rozstaniu, ale na szczęście zawsze możemy liczyć na ich "życzliwych" znajomych. "Fakt" powołujący się na anonimowe źródła twierdzi, że aktorka miała już dosyć... noszenia spodni w swoim związku z Roznerskim.

Relacja Olgi z Mikołajem była poważna, ale czasami miała wrażenie, że to ona nosi spodnie w tym związku. Ma silny charakter, ale potrzebuje faceta, który będzie się w stanie jej przeciwstawić - zdradziła znajoma aktorki.

Jeśli wierzyć rewelacjom tabloidu, Olga Bołądź uważa się za tak silną kobietę, że do jej ujarzmienia potrzebny jest naprawdę stanowczy facet. Tej roli Roznerski podobno nie podołał.

Olga jest zdecydowana i chce by u jej boku pojawił się facet, który ją ujarzmi. Mikołaj temu nie podołał, bo ona potrzebuje silnego męskiego ramienia - dodała informatorka "Faktu".

Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Oldze Bołądź znalezienia mężczyzny, który spełni jej wysokie oczekiwania.

 

IN

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (13)
Olga Bołądź rozstała się z Roznerskim. Powód? "Miała wrażenie, że..." Ups, to dla niego niezła szpila
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Izka

  Oceniono 5 razy 3

  Baba sama nie wie czego chce, bredzi o silnym męskim ramieniu a bierze chłopotysia do łóżka

 • czik

  Oceniono 1 raz 1

  dziwny koleś taki laluś.

 • Gość: peleryna

  Oceniono 1 raz 1

  Prawdziwy mężczyzna to wymysł nienajedzonych odrzuconych kobiet, które chcą się zemścić za to, że nie zostały księżniczkami jak tatuś z mamusią obiecywali. Do głowy im nie wpadnie myśl, że może skoro "prawdziwy" ich nie wybrał to i one może "fałszywe".

  Ciekawe, że konstrukt prawdziwej roli kobiecej jest odrzucany przez te same panie, które domagają się jak najbardziej tradycyjnej roli mężczyzny. Feminizm bowiem nie polega na jakiejś chęci równości i wolności. Kobiety poza marginesem "wariatek" 1 procentowym tego nie chcą. Chcą mieć więcej a nie równo i chcą, żeby były jedyne w oczach tego, który da im więcej.

  Tylko co mają dać jeśli kilka procent mężczyzn ma większość majątku światowego? A reszta jest od małego ciosana do podporządkowywania się do tego systemu coraz bardziej rozbudowanegoj. To ryje "męskie" główki.

  System dziś zaspakaja potrzeby kobiet, oprócz cielesnej. Męskie wręcz przeciwnie. Dlatego ryczą : gdzie ci prawdziwi.

 • Gość: inna rasa normalnie

  Oceniono 5 razy 1

  Jasnee.... a gdyby trafił jej się facet który by ją "ujarzmił" to by się z nim rozstała dlatego że brutal... no a ona jednak potrzebuje kogoś kto by rozumiał jej uczucia.
  Kobiety albo same nie wiedzą czego chcą... albo chcą się tylko pobawić, a potem zawsze znajdą jakąś dobra wymówkę.
  Albo za mało męski był, albo za bardzo męski był, albo w sam raz męski był... ale życie z chodzącym ideałem też bywa irytujące, gdy samemu nie jest się ideałem więc... zawsze jakiś powód się znajdzie.
  Potem przychodzą 40 urodziny i samotna kobieta idzie na takie kompromisy na jakie w życiu by ie poszła. Już obojętne jaki facet jest, czy męski czy wrażliwy... Ważne że jest.
  I wtedy wszystko mu wybacza... no bo... nikt nie jest idealny, prawda?

 • Gość: wv45g4

  Oceniono 1 raz 1

  ubiera się jak c**ka to czego się można spodziewać

 • Gość: znajoma

  0

  Nie wiem skad macie takie info...ja wiem zupełnie co innego :) ach ci znajomi... :P

 • Gość: GWprawda

  0

  pierdu pierdu, a w Europie terroryści terroryzują Europejczyków.

  I co ma w tej sprawie do powiedzenia Wybiórcza, która tak popierała multikulti w każdej odmianie? Nic. Udaje, że nie ma problemu. Blokuje komentarze, banuje użytkowników którzy wyrażają swoje zdanie w tej materii. Bo rzekomo zawierają wulgaryzmy, obrażają uczucia religijne i propagują nienawiść...

  Nosz kurdewa! Obrażać PiS od Pisuarów, Pisobolszewizmu, Kaczyńskiego od Kurdupli, Karłów, faszystów itp to można, Kościół Katolicki obrażać można, gnębić katolików można, wyzywać księży od pedofiów i mafii można. Prawicowców obrażać że są bolszewikami i faszystami i nazistami i komunistami (jednocześnie :D ) można.
  Ale napisać, że islamiści to terroryści i że zagrażają europie to już nie można.
  A idźcie w pissdu obsrańce z Czerskiej.

  Pewnie zablokujecie/usuniecie mi ten komentarz więc zachęcam innych myślących podobnie do kopiowania.

  KOD i Czerska niby broni demokracji ale robi to podobnie jak Józio Stalin który chciał wyzwolić Polskę i Świat przed ciemiężycielami narodów... Litości...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX