"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aleksandra Szwed jako... Dawid Podsiadło. Co za metamorfoza!

Aleksandra Szwed w 2. odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpi jako Dawid Podsiadło. Efekt przemiany przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Aleksandra Szwed jest jedną z uczestniczek 5. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". W 1. odcinku zaprezentowała się jako Reni Jusis. Jej przemiana z pewnością należała do tych najbardziej spektakularnych! Chociaż jest to dopiero początek tej edycji programu, to już możemy stwierdzić, że Szwed wyrasta na jego faworytkę.

W następnym odcinku aktorka zaprezentuje się jako Dawid Podsiadło - wykona jego ostatni przebój "W Dobrą Stronę". Trudno nie ukryć zaskoczenia - podobieństwo jest uderzające.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na nas ta metamorfoza zrobiła ogromne wrażenie! Z niecierpliwością czekamy na kolejny odcinek ;)

A jak Wam się podoba? Myślicie, że Szwed ma szansę na wygraną? Przypominamy, że aktorka ma już na swoim koncie udział w kilku programach rozrywkowych. W 2008 r. wygrała 2. edycję show "Gwiazdy tańczą na lodzie", a w 2010 r. zwyciężyła w tanecznym programie "Królowie Densfloru", emitowanym na antenie VIVA Polska.

 

KS

Więcej o:
Komentarze (3)
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aleksandra Szwed jako... Dawid Podsiadło. Co za metamorfoza!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Majka

  0

  Ola narazie jest najlepsza. Szkoda, że szanowne jury tego nie widzi.

 • Gość: aquanta

  0

  Bo wszystkie Ole to fajne chłopaki.

 • thegosc

  0

  Makijaż fajny ale najbardziej zaskoczyło mnie że Ola tak dobrze oddała sposób poruszania się Podsiadły, jego język ciała. Może nie doceniałem jej aktorskiego talentu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX