"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aleksandra Szwed jako... Dawid Podsiadło. Co za metamorfoza!

Aleksandra Szwed w 2. odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpi jako Dawid Podsiadło. Efekt przemiany przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Aleksandra Szwed jest jedną z uczestniczek 5. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". W 1. odcinku zaprezentowała się jako Reni Jusis. Jej przemiana z pewnością należała do tych najbardziej spektakularnych! Chociaż jest to dopiero początek tej edycji programu, to już możemy stwierdzić, że Szwed wyrasta na jego faworytkę.

W następnym odcinku aktorka zaprezentuje się jako Dawid Podsiadło - wykona jego ostatni przebój "W Dobrą Stronę". Trudno nie ukryć zaskoczenia - podobieństwo jest uderzające.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na nas ta metamorfoza zrobiła ogromne wrażenie! Z niecierpliwością czekamy na kolejny odcinek ;)

A jak Wam się podoba? Myślicie, że Szwed ma szansę na wygraną? Przypominamy, że aktorka ma już na swoim koncie udział w kilku programach rozrywkowych. W 2008 r. wygrała 2. edycję show "Gwiazdy tańczą na lodzie", a w 2010 r. zwyciężyła w tanecznym programie "Królowie Densfloru", emitowanym na antenie VIVA Polska.

 

KS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (3)
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aleksandra Szwed jako... Dawid Podsiadło. Co za metamorfoza!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Majka

  0

  Ola narazie jest najlepsza. Szkoda, że szanowne jury tego nie widzi.

 • Gość: aquanta

  0

  Bo wszystkie Ole to fajne chłopaki.

 • thegosc

  0

  Makijaż fajny ale najbardziej zaskoczyło mnie że Ola tak dobrze oddała sposób poruszania się Podsiadły, jego język ciała. Może nie doceniałem jej aktorskiego talentu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX