"Projekt Lady" ZNIKA z wiosennej ramówki. "Wynika to z szerszej polityki stacji"

KS
18.03.2016 13:00
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek (WBF)

"Projektu Lady" nie zobaczymy w najbliższym czasie na antenie TVN. Decyzją stacji, program z udziałem Małgorzaty Rozenek został przesunięty okres wakacyjny.

Małgorzata Rozenek miała być gwiazdą wiosennej ramówki TVN. Edward Miszczak specjalnie dla niej wykupił nowy format. "Projekt Lady" jest odpowiednikiem hitu BBC "Ladette to Lady". Odcinki show zostały już nakręcone, a Rozenek dumnie promowała swój program na konferencji ramówkowej. Premiera pierwszego odcinka była zaplanowana na marzec. Teraz okazało się, że "Projekt Lady" zobaczymy dopiero w wakacje. Skąd taka decyzja? Z-ca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja, tłumaczy, że jest to związane z dużymi zmianami w stacji.

To, że "Projekt Lady" nie pojawia się na razie w emisji wynika z szerszej polityki stacji, zmierzającej do większej elastyczności ramówki. Po pierwsze staramy się reagować na sytuację na rynku reklamowym, po drugie dać widzom więcej w sezonach letnim i zimowym, kiedy tradycyjnie w dużych stacjach dominują powtórki - poinformował Czaja w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl

Małgorzata RozenekKapif

Jednocześnie twierdzi, że warto czekać na program Rozenek - jest usatysfakcjonowany z tego, jak wygląda polska wersja reality-show.

Jesteśmy zadowoleni z tego, co dotąd zobaczyliśmy i myślę, że widzom ten program też się spodoba - podsumował.

Myślicie, że dzięki udziałowi w "Projekcie Lady" Rozenek wróci na szczyt? Ostatni jej program, "Piekielny hotel", okazał się porażką i zniknął z anteny już po pierwszym sezonie.

 

KS

Tagi:

Zobacz także
Komentarze (17)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar
 • avatar

  wscibskii

  Oceniono 1 raz 1

  Nie oszukujmy się, jednym atutem tej pani jest wygląd, oczywiście jak na swoje lata. Nic więcej.

 • avatar

  Gość: kika

  Oceniono 3 razy 1

  Skoro jest szansa, aby ta Pani w telewizji przepadła, to warto ją wykorzystać. Jak pokazuje historia z "Piekielnym hotelem" będzie łatwo. Wystarczy omijać szerokim łukiem.

 • avatar

  Gość: rezyser

  Oceniono 1 raz 1

  Czyli jest spora szansa, ze w ogole sie nie pokaze:) I bardzo dobrze!

 • avatar

  Gość: S.I.N.

  0

  Ja nie mogę się doczekać polskiej wersji "ladette to lady", czytając niektóre komentarze może aspirują do drugiej części?

 • avatar

  Gość: Cerrie

  0

  Wyjaśnijmy coś sobie. Polska to biedny kraj, gdzie przeciętna kobieta nie ma czasu na skupianie się na oglądaniu pierdół. Sama wiem to po sobie.Pracując po 8 godzin, wracając z pracy aby odsapnąć i ogarnąć dom, umysł potem nie chce już nic innego jak tylko się wyłączyć. Więc jeśli już kobieta włącza tv, to tylko po to aby cokolwiek leciało w tle, ale na pewno nie skupia się na treści tego co w tv leci. Więc nie wiem jak jest w innych krajach gdzie leci BBC, ale w Polsce kobiety nie mają czasu na to, aby się edukować jak być damą, bo nawet wiele z nich nie miałoby czasu ani miejsca aby potem nabyte umiejętności wykorzystać. Czy tvn bierze w ogóle pod uwagę przy tworzeniu programów, czy te programy w ogóle się komukolwiek przydadzą? Nie.

 • avatar

  Gość: beta

  0

  I jednego pustaka mniej! Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!

 • avatar

  Gość: gosc

  0

  to ten babski smiec już nie sprząta w tv ????

 • avatar

  Gość: Rabatka

  0

  Myślę ,że nikt nie chce oglądać tej podstarzałej pani,która udaje nastolatkę i nie może się zdecydować czy chce być porządnicką paniusią ,kurtyzaną czy lady.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX