"Projekt Lady" ZNIKA z wiosennej ramówki. "Wynika to z szerszej polityki stacji"

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek (WBF)

"Projektu Lady" nie zobaczymy w najbliższym czasie na antenie TVN. Decyzją stacji, program z udziałem Małgorzaty Rozenek został przesunięty okres wakacyjny.

Małgorzata Rozenek miała być gwiazdą wiosennej ramówki TVN. Edward Miszczak specjalnie dla niej wykupił nowy format. "Projekt Lady" jest odpowiednikiem hitu BBC "Ladette to Lady". Odcinki show zostały już nakręcone, a Rozenek dumnie promowała swój program na konferencji ramówkowej. Premiera pierwszego odcinka była zaplanowana na marzec. Teraz okazało się, że "Projekt Lady" zobaczymy dopiero w wakacje. Skąd taka decyzja? Z-ca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja, tłumaczy, że jest to związane z dużymi zmianami w stacji.

To, że "Projekt Lady" nie pojawia się na razie w emisji wynika z szerszej polityki stacji, zmierzającej do większej elastyczności ramówki. Po pierwsze staramy się reagować na sytuację na rynku reklamowym, po drugie dać widzom więcej w sezonach letnim i zimowym, kiedy tradycyjnie w dużych stacjach dominują powtórki - poinformował Czaja w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl

Małgorzata RozenekKapif

Jednocześnie twierdzi, że warto czekać na program Rozenek - jest usatysfakcjonowany z tego, jak wygląda polska wersja reality-show.

Jesteśmy zadowoleni z tego, co dotąd zobaczyliśmy i myślę, że widzom ten program też się spodoba - podsumował.

Myślicie, że dzięki udziałowi w "Projekcie Lady" Rozenek wróci na szczyt? Ostatni jej program, "Piekielny hotel", okazał się porażką i zniknął z anteny już po pierwszym sezonie.

 

KS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (18)
"Projekt Lady" ZNIKA z wiosennej ramówki. "Wynika to z szerszej polityki stacji"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kazio.maciolka

  Oceniono 2 razy 2

  Bla, bla, bla stacjo TVN! Zapewne drewniana Rozenek odstawiła takie dno, ze się nie dało tego widzom pokazać.

 • wscibskii

  Oceniono 1 raz 1

  Nie oszukujmy się, jednym atutem tej pani jest wygląd, oczywiście jak na swoje lata. Nic więcej.

 • Gość: kika

  Oceniono 3 razy 1

  Skoro jest szansa, aby ta Pani w telewizji przepadła, to warto ją wykorzystać. Jak pokazuje historia z "Piekielnym hotelem" będzie łatwo. Wystarczy omijać szerokim łukiem.

 • Gość: rezyser

  Oceniono 1 raz 1

  Czyli jest spora szansa, ze w ogole sie nie pokaze:) I bardzo dobrze!

 • Gość: Nicol

  0

  Litosci!!!Rozenek uczaca dobrych manier,dobrego smaku???Myslalam,ze TVN nie moze sie juz bardziej upodlic!!!

 • Gość: S.I.N.

  0

  Ja nie mogę się doczekać polskiej wersji "ladette to lady", czytając niektóre komentarze może aspirują do drugiej części?

 • Gość: Cerrie

  0

  Wyjaśnijmy coś sobie. Polska to biedny kraj, gdzie przeciętna kobieta nie ma czasu na skupianie się na oglądaniu pierdół. Sama wiem to po sobie.Pracując po 8 godzin, wracając z pracy aby odsapnąć i ogarnąć dom, umysł potem nie chce już nic innego jak tylko się wyłączyć. Więc jeśli już kobieta włącza tv, to tylko po to aby cokolwiek leciało w tle, ale na pewno nie skupia się na treści tego co w tv leci. Więc nie wiem jak jest w innych krajach gdzie leci BBC, ale w Polsce kobiety nie mają czasu na to, aby się edukować jak być damą, bo nawet wiele z nich nie miałoby czasu ani miejsca aby potem nabyte umiejętności wykorzystać. Czy tvn bierze w ogóle pod uwagę przy tworzeniu programów, czy te programy w ogóle się komukolwiek przydadzą? Nie.

 • Gość: beta

  0

  I jednego pustaka mniej! Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!

 • Gość: gosc

  0

  to ten babski smiec już nie sprząta w tv ????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX