Kristen Stewart ma nową dziewczynę? To gwiazda z polskimi korzeniami. "Wyjątkowa kobieta"

SoKo, Kristen Stewart

SoKo, Kristen Stewart (East News)

Wygląda na to, że Kristen Stewart ma nową miłość. Zdjęcia paparazzi mówią same za siebie - aktorkę oraz francuską piosenkarkę SoKo łączy coś więcej niż przyjaźń.

Kristen Stewart po rozstaniu z Robertem Pattinsonem zaczęła być widywana w towarzystwie kobiet. Pierwsze doniesienia na temat jej orientacji seksualnej pojawiły się w 2013 r., kiedy była jeszcze w związku z gwiazdą "Zmierzchu". Miała wówczas spotykać się z Tamrą Natsin, a w styczniu 2015 r. media rozpisywały się o jej relacji z Alicią Cargile.

Natomiast na początku marca tego roku pojawiły się pierwsze zdjęcia Stewart z SoKo, francuską wokalistką. Na zdjęciach widać, że mają bardzo bliskie relacje. Publicznie okazują sobie czułość - trzymają się za ręce i obejmują.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W sieci pojawia się coraz więcej ich wspólnych zdjęć, jednakże do tej pory nie potwierdziły, co tak naprawdę ich łączy.

Chociaż nie potwierdziły oficjalnie, że się spotykają, to jednak spędzają ze sobą dużo czasu. Mimo że mieszkają w różnych krajach. SoKo w mediach społecznościowych często wspominała, że tęskni za "wyjątkową kobietą", chociaż nie wskazała jednoznacznie na Kristen - poinformował DailyMail.

SoKo, a właściwie Stéphanie Alexandra Mina Sokolinski urodziła się we Francji, w rodzinie polskich Żydów. Jest piosenkarką indie rockową. W tym roku skończy 30. lat - jest starsza od Stewart o cztery lata.

 

KS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (14)
Kristen Stewart ma nową dziewczynę? To gwiazda z polskimi korzeniami. "Wyjątkowa kobieta"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ja

  Oceniono 2 razy 0

  wygląda jak menelka , fuj

 • Gość: rt

  0

  b. dobrze, niech liza do woli...

 • Gość: poli

  Oceniono 2 razy 0

  brzydka

 • mcgoo

  0

  to ta z lewej strony czy z prawej?

 • art_102

  Oceniono 7 razy -3

  Nie moge znieść tego amerykańskiego niechlujstwa ulicznego. Niedobrze się robi od tych poplamionych, powyciąganych, często nawet podartych trykotów, tłustych włosów, obdrapanych paznokci, Coś koszmarnego, i niestyty przyjmuje się w całej Europie.
  U nas młodzież jeszcze trochę się stara, ale powoli też zapatrzeni na "zachód" i "wielkie gwiazdy" zaczynają te wzorce powielać w imię "wolności i luzu".
  A gdzie kultura i esteyyka życia codziennego, a gdzie twój wygląd śwaidczy o tobie.
  W Stanach gro tzw. gwiaz skończyło edukację na pierwszych klasach podstawówki, co widac, słychać i czuć, i to sa wzorce.....!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX