Mała Ania odeszła z "Hell's Kitchen". Powód? "Siadło mi to na psychikę". I na koniec mocne wyznanie

Mała Ania z "Warsaw Shore" sama zdecydowała się zakończyć swoją przygodę z programem "Hell's Kitchen". Czego się w nim nauczyła?

Wczorajszy odcinek programu "Hell's Kitchen" obfitował w emocje. Ostatecznie okazało się, że to Dagmara i Mała Ania pożegnają się z programem.

Odejście tej drugiej było zwłaszcza bardzo emocjonującym wydarzeniem, bo gwiazdka programu "Warsaw Shore" sama zdecydowała o zakończeniu swojej przygody w programie! Dlaczego Mała Ania podjęła taką decyzję?

Kiedy zostałam nominowana razem z Marleną, nasza drużyna zdecydowała, że w programie powinnam zostać ja. Marlena bardzo się załamała. Widząc jej łzy, zrozumiałam, że ona przyszła tutaj walczyć o marzenia, a ja dla przygody. Siadło mi to strasznie na psychikę. Większość uczestników kocha gotować i wygrana może odmienić ich życie. Ja kucharką nigdy nie będę więc zdecydowałam się odejść z programu, aby nie odbierać innym szansy na spełnienie marzeń - powiedziała Ania.

Mała wyniosła jednak ze swojego krótkiego pobytu pod skrzydłami Wojciecha Modesta Amaro ważną lekcję.

Program nauczył mnie porządku, czego nie ma w „Warsaw Shore”. Tam jest burdel na kółkach. W „Hell's Kitchen” nauczyłam się, że wszystko musi być zorganizowane, a moje stanowisko perfekcyjnie przygotowane do pracy. Program nauczył mnie także pokory, niesamowitej. I mówiąc szczerze, mogę za to podziękować - wyznała.

Będziecie za nią tęsknić?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (11)
Mała Ania odeszła z "Hell's Kitchen". Powód? "Siadło mi to na psychikę". I na koniec mocne wyznanie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Ona mogłaby w ogóle z mediów odejść.

 • Gość: zaskoczona

  Oceniono 1 raz 1

  Warsaw Shore nigdy nie oglądałam, ale jak usłyszałam,że była w tym programie pierwsze co mi przyszło do głowy,że pustak będzie zamęt robił. Jednak już po pierwszym odcinku zmieniłam zdanie o 180 stopni.Ania wydaje się sympatyczną osobą i widać że nie jest głupią paniusią z parciem na szkło. Tylko jest rządna przygód i nauki,.

 • Gość: fgh

  Oceniono 1 raz 1

  Co ona zrobiła z twarza? napuchnieta jakaś. Wyglada na 30plus....

 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz 1

  Modest Amaro vel Wojciech Basiura za słabo nabijał pączki bitą śmietaną ;-)

 • Gość: Vero

  Oceniono 3 razy 1

  Taaa... w warsaw shore miała imprezowanie i nieróbstwo a tutaj jest robota i jeszcze jakaś dyscyplina... i to przerosło prostą dziewczynę ;-) ale ma racje to jest program dla ludzi z pasją kulinarną a nie dla poszukiwaczy przygód.

 • emek eejj

  Oceniono 1 raz -1

  to było do przewidzenia jak już wyjść to z szacunkiem a nie być pomiatanym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX