Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska wezmą ślub? Media donoszą o terminie. "Zaręczyli się w...."

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska niedawno zostali rodzicami. Jak donosi "Party", wkrótce zdecydują się na sformalizowanie związku.

Adam Sztaba z Agnieszką Dranikowską związał się po rozpadzie wieloletniego związku z Dorotą Szelągowską. W połowie stycznia na świat przyszło ich pierwsze dziecko - syn Leopold. Magazyn "Party" twierdzi, że para podjęła decyzję o ślubie, który miałby się odbyć w przyszłym roku. Do zaręczyn, jeśli wierzyć informacjom "Party", miało dojść już w zeszłym.

Para zaręczyła się ponad rok temu, a niedawno ustaliła, że powie sobie „tak” w przyszłym roku. Początkowo planowali, że ceremonia odbędzie się za granicą. Chcieli uciec przed paparazzi, ale ostatecznie zdecydowali, że ze względu na rodzinę i znajomych zostaną w Polsce. Przygotowania do ślubu rozpoczną po zakończeniu wiosennej trasy koncertowej Orkiestry Adama Sztaby - czytamy.

Jeśli informacje się potwierdzą - gratulujemy!

EK

Więcej o:
Komentarze (5)
Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska wezmą ślub? Media donoszą o terminie. "Zaręczyli się w...."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  0

  a ta baba to z ktorych drani?????

 • pan.malowany

  0

  zapomnialem spytac? kim sa ci ludzie?

 • pan.malowany

  0

  Modus Operandi jest znany. zareczyny, slub, dziecko, rozwod. Wszystko udokumentowane fociami na portalach plotkarskich zwanych takze socialmediami, eentualnie beda poradniki a mze nawet wspomnienia w formie ksiazki? Ojej, jakie to qrwa fascynujace....

 • Gość: gosc

  0

  w tym swiatku wszystko szybko idzie jak w pralni.

 • Gość: ola

  Oceniono 1 raz -1

  Panie Adamie tak na marginesie:) ... to lepsza mial pan zdecydowanie 1sza zone,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX