Maila i Sasha Obama ZACHWYCIŁY podczas oficjalnej kolacji. Ale dorosły! Prezydent USA: One rosną za szybko

Maila i Sasha Obama na przyjęciu w Białym Domu prezentowały się przepięknie. Córki prezydenta USA dorosły, a doskonały styl odziedziczyły po eleganckiej mamie.
Córki Obamy zachwyciły wszystkich Maila i Sasha Obama na przyjęciu w Białym Domu prezentowały się przepięknie Maila i Sasha Obama na przyjęciu w Białym Domu prezentowały się przepięknie. Córki prezydenta USA dorosły, a doskonały styl odziedziczyły po eleganckiej mamie. Córki Baracka Obamy, Maila i Sasha, towarzyszyły ojcu na przyjęciu z okazji wizyty kanadyjskiego premiera, Justina Trudeau. To pierwsza tak uroczysta kolacja z ich udziałem. Zagraniczne media były zachwycone ich sukienkami, ale też zdziwione tym, jak bardzo córki prezydenta wyrosły. Maila w tym roku skończy 18 lat, a młodsza - Sasha, 15. Jeszcze nie tak dawno były dziećmi - teraz to już nastolatki. Obie prezentowały się niezwykle elegancko - wieczorowe suknie, makijaż. Coraz bardziej przypominają swoją mamę Michelle Obamę. Sam prezydent przyznał, że nie może się nadziwić jak bardzo dorosły: "Kiedy zostałem wybrany na prezydenta, Maila miała 10, a Sasha 7. lat. One rosną za szybko!" - wyznał Obama. Zagraniczne media są pod wrażeniem: "Córki prezydenta wyglądały wspaniale" - podsumowali dziennikarze Cosmopolitan. Trudno nie przyznać racji. Maila i Sasha pięknieją z dnia na dzień! Prawda, że się zmieniły?

Córki Baracka Obamy, Maila i Sasha, towarzyszyły ojcu na przyjęciu z okazji wizyty kanadyjskiego premiera, Justina Trudeau. To pierwsza tak uroczysta kolacja z ich udziałem. Zagraniczne media były zachwycone ich sukienkami, ale też zdziwione tym, jak bardzo córki prezydenta wyrosły. Maila w tym roku skończy 18 lat, a młodsza - Sasha, 15. Jeszcze nie tak dawno były dziećmi - teraz to już nastolatki. Obie prezentowały się niezwykle elegancko - wieczorowe suknie, makijaż. Coraz bardziej przypominają swoją mamę, Michelle Obamę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Sam prezydent przyznał, że nie może się nadziwić jak bardzo dorosły:

Kiedy zostałem wybrany na prezydenta, Maila miała 10, a Sasha 7. lat. One rosną za szybko! - wyznał Obama.

Zagraniczne media są pod wrażeniem:

Córki prezydenta wyglądały wspaniale - podsumowali dziennikarze Cosmopolitan.

Trudno nie przyznać racji. Maila i Sasha pięknieją z dnia na dzień! Prawda, że się zmieniły?

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (10)
Maila i Sasha Obama ZACHWYCIŁY podczas oficjalnej kolacji. Ale dorosły! Prezydent USA: One rosną za szybko
Zaloguj się
 • Gość: Lekarz z USA

  Oceniono 1 raz 1

  ani piekne, ani eleganckie.To PRAWDA ze tak eleganckie jak ich mama.... ktora to zaslynela z wyboru fatalnych kreacji, niestosownych do sytuacji i rownie niestosownych manier w WIELU formalnych spotkaniach!!!! Dziwie sie ze lewactwo w Polsce jeszce kontynuuje te zachwyty nad rodzina tego prezydenta... tutaj w USA nawet najbardziej glupie lewicowe srodki przekazu skomczyly sie "zachwycac" gdzies na poczatku 2 kadencji... teraz z zazenowaniem przemilczaja to wszystko - a wyborcza w Polsce jeszcze pieje z zachwytu???? ....zalosne...

 • Gość: Jenna

  Oceniono 5 razy 1

  Za piękne to one nie są...Sorry, ale Kinga Duda jest ładniejsza. Tuskówna i Ola Kwaśniewska również.

 • Gość: carpediem

  0

  nie wiedzieć czemu pojawia się pierwsze i jedyne skojarzenie: Kolor purpury. To taki film był.

 • Gość: mika

  0

  no... faktycznie dorosły... wąsik już się puszcza ;)

 • pan.malowany

  0

  Dorosly? Do czego dorosly? Juz mozna?

 • gaciagacia

  0

  Niestety, coraz bardziej przypominaja mamę. Byłoby o niebo lepiej, gdyby z urodą wdały się w ojca.

 • Gość: Gabi

  Oceniono 4 razy 0

  Nie mają startu do polskich "pierwszych córek". 1 miejsce Kinga Duda, 2. miejsce Kasia Tusk, 3 miejsce Ola Kwaśniewska, przy czym Ola jest wybitnie inteligentna wiele razy słyszałam co mówi. Co do dzieci Obamy - rodzice bardzo przystojni, tak. To tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX