;

Michał Szpak komentuje "aferę plagiatową" i petycję fanów Margaret. Ale riposta! "Mistrz, płaczę ze śmiechu"

Michał Szpak, Edyta Górniak, Margaret

Michał Szpak, Edyta Górniak, Margaret (WBF)

Zwycięstwo Michała Szpaka w krajowych eliminacjach do Eurowizji nie spodobało się przede wszystkim fanom Margaret. Pojawiły się też głosy o plagiacie. Co na to wokalista?

To, że Michał Szpak będzie reprezentować Polskę na Eurowizji zaskoczyło wielu. Edyta Górniak nie mogła sobie przypomnieć nazwiska wokalisty, a fani Margeret napisali petycję do prezesa TVP argumentując, że tylko ona może zapewnić zwycięstwo Polsce. Na koniec wokalista musiał się zmierzyć z zarzutami, że jego piosenka to plagiat utwory rosyjskiej grupy Lube (ulubionego zespołu Władimira Putina) - tę informację oficjalnie zdementowała już wytwórnia płytowa.

Co na to Michał Szpak? Już wcześniej wbił delikatną szpilę krytykującym (i chyba też samej Górniak) życząc "niepogodzonym", by pogodzili się z decyzją widzów. Teraz skomentował zamieszania z petycją i pomówienia o plagiat w podobnym tonie.

Jak donoszą fani tych niezadowolonych, Szpak trzyma sztamę z Putinem, bo przecież słuchamy tej samej splagiatowanej muzy. Haha. Umarłem. Dziękuję fanom za zrobienie mi dnia - napisał na Facebooku.

 

Jak donoszą Fani Tych niezadowolonych Szpak trzyma sztamę z Putinem, bo przecież słuchamy tej samej splagiatowanej muzy ...

Opublikowany przez Michał Miszanel Szpak na 10 marca 2016

Fani wokalisty chwalili jego ripostę.

Mistrz!
Dobrze powiedziane.
Ha ha, płaczę ze śmiechu - pisali w komentarzach.

Wygląda na to, że wygrana Michała Szpaka jeszcze długo będzie boleć wiele osób. Dobra wiadomość jest taka, że Michał Szpak nic sobie z tego nie robi, no, może paroma subtelnie wbitymi szpilami ;)

 

 

EK

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (55)
Michał Szpak komentuje "aferę plagiatową" i petycję fanów Margaret. Ale riposta! "Mistrz, płaczę ze śmiechu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ika

  Oceniono 7 razy 7

  Fajny chłopak. Do tej pory znałam go tylko ze słyszenia, potem opętała mnie jego eurowizyjna piosenka, a kiedy usłyszałam Dziwny jest ten świat i Jaskółkę uwięzioną - klękłam. Chłopak ma dystans do siebie. Szkoda, że brakuje go co niektórym gwiazdom...

 • Gość: Viktor

  Oceniono 7 razy 7

  Nawet w tak nieskomplikowanej dziedzinie jaką jest piosenka ,czy muzyka mali,którym wydaje się że są wielcy zafundowali nam polskie piekiełko,próbując wdeptać w glebę chłopaka ponieważ okazał się lepszy od tych co noszą głowę wysoko ale na patyku.Jeżeli jest to wola widzów i to ze znaczną przewagą należy mu pogratulować a nie zajmować się produkcją jadu, przecież z tego nie urośnie nam PKB.

 • Gość: fanka

  Oceniono 7 razy 7

  Brawo p.Michale,zycze "połamania"na Eurowizji,jestes Pan wielki i odważny,dac jeszcze odpor wielu niezadowalonym
  Co takiego Margarett wyspiewala dla "sius majtek"to moze i hit ale nie dla wielkiej gali europejskich jurorow

 • zalep

  Oceniono 6 razy 6

  Panie Szpak jest Pan wielki.

 • Gość: słowianin

  Oceniono 6 razy 6

  Szpak ładnie śpiewa i może dzięki podobieństwu jego piosenki do " Dawaj za" Europa dowie się ,że między Słowianami polskimi i ruskimi nie ma różnicy w tym co w słowiańskiej duszy im gra. Narody fajne ale z władzami różnie bywa.

 • Gość: jaro

  Oceniono 5 razy 5

  Jesteś SUPER. Zakasowałeś te panienki.powodzenia,

 • dybko2

  Oceniono 4 razy 4

  Szpaku daj czadu!!!!

 • Gość: ja

  Oceniono 5 razy 3

  Szanowni dziennikarze, you made my day to idiom i oznacza raczej, że ktoś komuś poprawił humor, a nie, że "mu zrobił dzień", dosłowne tłumaczenie nie ma sensu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX