Andrzej Strzelecki, czyli doktor Koziełło z "Klanu" z synem. Tak wyglądał jako dziecko. Teraz? Co za przystojniak!

ZI
11.03.2016 09:10
Antoni Strzelecki, syn Andrzeja Strzeleckiego i Andrzej Strzelecki

Antoni Strzelecki, syn Andrzeja Strzeleckiego i Andrzej Strzelecki (Akpa)

Antoni Strzelecki. Zapamiętajcie to nazwisko, bo ma szansę stać się jednym z największych przystojniaków polskiego show-biznesu. To nastoletni syn Andrzeja Strzeleckiego, aktora "Klanu".

W czwartek wieczorem odbyła się premiera "Dziadów" w Teatrze Narodowym w Warszawie. Pojawił się na nim m.in. doktor Tadeusz Koziełło, Andrzej Strzelecki, gwiazdor serialu "Klan". Razem z nim pozował do zdjęć młody człowiek, którego spokojnie można byłoby pomylić z Justinem Bieberem. WOW! Kim jest ten przystojniak? To syn aktora!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Antoni Strzelecki ma 15 lat. Na salonach nie jest świeżynką, bo dość często towarzyszył swojemu ojcu na ważniejszych premierach teatralnych. Ma też już za sobą pierwszy romans z aktorstwem. Jako mały chłopiec zagrał w w "Barwach szczęścia".

Andrzej Strzelecki ze swoją żoną Joanną Pałucką ma nie tylko syna Antoniego, ale też 37-letnią córkę Joannę.

Mamy nadzieję, że Antoni szybko ponownie pojawi się na salonach. Może pójdzie w ślady ojca i będzie rozwijał karierę aktorską? Bardzo na to liczymy, kto wie, może nawet spotkają się na planie "Klanu"? Serial przechodzi ostatnio wiele zmian, jednak niezmiennie cieszy się sympatią widzów.

 

 

ZI

Tagi:

Komentarze (1)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • avatar

    Gość: .

    0

    "Andrzej Strzelecki, czyli doktor Koziełło z "Klanu" z synem. Tak wyglądał jako dziecko. Teraz? Co za przystojniak!" Tak wyglądał jako dziecko pan Andrzej Strzelecki czy syn? Ja wiem - polska języka, trudna języka, ale chyba nie aż tak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX