Andrzej Strzelecki, czyli doktor Koziełło z "Klanu" z synem. Tak wyglądał jako dziecko. Teraz? Co za przystojniak!

Antoni Strzelecki, syn Andrzeja Strzeleckiego i Andrzej Strzelecki

Antoni Strzelecki, syn Andrzeja Strzeleckiego i Andrzej Strzelecki (Akpa)

Antoni Strzelecki. Zapamiętajcie to nazwisko, bo ma szansę stać się jednym z największych przystojniaków polskiego show-biznesu. To nastoletni syn Andrzeja Strzeleckiego, aktora "Klanu".

W czwartek wieczorem odbyła się premiera "Dziadów" w Teatrze Narodowym w Warszawie. Pojawił się na nim m.in. doktor Tadeusz Koziełło, Andrzej Strzelecki, gwiazdor serialu "Klan". Razem z nim pozował do zdjęć młody człowiek, którego spokojnie można byłoby pomylić z Justinem Bieberem. WOW! Kim jest ten przystojniak? To syn aktora!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Antoni Strzelecki ma 15 lat. Na salonach nie jest świeżynką, bo dość często towarzyszył swojemu ojcu na ważniejszych premierach teatralnych. Ma też już za sobą pierwszy romans z aktorstwem. Jako mały chłopiec zagrał w w "Barwach szczęścia".

Andrzej Strzelecki ze swoją żoną Joanną Pałucką ma nie tylko syna Antoniego, ale też 37-letnią córkę Joannę.

Mamy nadzieję, że Antoni szybko ponownie pojawi się na salonach. Może pójdzie w ślady ojca i będzie rozwijał karierę aktorską? Bardzo na to liczymy, kto wie, może nawet spotkają się na planie "Klanu"? Serial przechodzi ostatnio wiele zmian, jednak niezmiennie cieszy się sympatią widzów.

 

 

ZI

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (1)
Andrzej Strzelecki, czyli doktor Koziełło z "Klanu" z synem. Tak wyglądał jako dziecko. Teraz? Co za przystojniak!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: .

    0

    "Andrzej Strzelecki, czyli doktor Koziełło z "Klanu" z synem. Tak wyglądał jako dziecko. Teraz? Co za przystojniak!" Tak wyglądał jako dziecko pan Andrzej Strzelecki czy syn? Ja wiem - polska języka, trudna języka, ale chyba nie aż tak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX