;

Orły 2016. Kinga Preis coraz SZCZUPLEJSZA. Ta sukienka idealnie to podkreśliła. Przepiękna!

Kinga Preis

Kinga Preis (Kapif)

Kinga Preis pojawiła się na gali rozdania Orłów 2016. Aktorka zaprezentowała się w delikatnej, długiej sukni, która podkreśliła jej szczupłą sylwetkę.

Kinga Preis była jednym z gości zaproszonych na uroczystą galę rozdania Orłów 2016. Film w którym wystąpiła, "Córki dancingu" otrzymał nagrodę w kategorii "Odkrycie roku". Sama aktorka statuetki nie zdobyła, jednakże na czerwonym dywanie nie można było oderwać od niej wzroku! A wszystko za sprawą prostej, ale efektownej sukni. Nie można oprzeć się wrażeniu, że Preis znacznie zeszczuplała.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Naszym zdaniem aktorka była jedną z najlepiej ubranych gwiazd wieczoru. Kreacja, dodatki, fryzura - wszystko zagrało idealnie! A jak Wam podobała się aktorka na rozdaniu Orłów? Oddajcie swój głos w sondzie. Czekamy także na Wasze komentarze :)

 

 

KS

 

POLUB NAS

Jak oceniasz stylizację Kinga Preis na rozdaniu Orłów 2016?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (6)
Orły 2016. Kinga Preis coraz SZCZUPLEJSZA. Ta sukienka idealnie to podkreśliła. Przepiękna!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: B63

  Oceniono 2 razy 2

  Super jest Pani Kinga, świetnie wygląda, dobra aktorka. Brawo!

 • morgana50

  Oceniono 1 raz 1

  uwielbiam Kingę ( mogę chyba tak mówić ze względu na różnicę wieku ;)) ), ale chyba poszła o pół kilo za daleko w tym odchudzaniu :/ w pewnym wieku im kobieta jest szczuplejsza, tym bardziej widać jej wiek, a nawet suchość dodaje wieku !!! a Kinga to taka młoda kobieta !!! Kiniu , dość odchudzania, pliiiz !!!

 • Gość: nikto

  0

  SUPER AKTORKA-NATURALNA

 • Gość: ez

  Oceniono 2 razy -2

  Szkoda tylko że jest jeeebnięta jak jej kolega z branży pan Szczur o przepraszam pan Stuhrnięty ,pośmiej się z siebie kolego z kogoś najłatwiej ,a w Smoleńsku zginął też wybitny aktor któremu ty pajacu szurniety ze swoim tatusiem nie dorastacie do pięt

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX