Komentarze (506)
Orły 2016. Maciej Stuhr żartuje z "gorszego sortu" i Tupolewa. "Uratował galę". Inni: Przegiął. Mamy komentarz aktora
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Polka

  Oceniono 7 razy 3

  Stuhr jak widać jest fatalnym kabareciarzem, bo nie ma lepszych pomysłów, niż kpić z PiS-u, a to jak wiemy jest powtarzane na każdym kroku i dawno już się wszystkim przejadło. Po prostu rzygać się chce na te wasze żenujące dowcipy na poziomie gości spod budki z piwem... Lewacy, zastanówcie się do czego się posuwacie, naprawdę chcecie, żeby wrócili do władzy ci złodzieje i oszuści? Tęsknicie za tym jak was robią w jojo? Zadziwia mnie część tego narodu, na szczęście mniejsza część.

 • Gość: Janek

  Oceniono 9 razy 3

  Naprawdę można śmiać się z PIS itp. ale z tragedii narodowej jakim był wypadek pod Smoleńskiem, widzę kodowi lemingom i świniom oderwanym od koryta pomieszało się w mózgu. Naprawdę z tragedii śmiać sie nie powinniście i juz przestańcie kwiczeć za 4 lata wyborcy albo was albo kogoś innego wybiorą ponownie, naprawdę nic wam nie będzie tłuszczu wam na 4 lata starczy. PS jeszcze raz powtarzam gorszy sort to nie ludzie którzy nie głosowali na PIS tylko to zdrajcy latający do Merkel ze skargą. Ale wybiórcza i tvn wam tak powiedział więc wierzycie jak wam zagraja.

 • Gość: wiesiek

  Oceniono 5 razy 3

  Juz w IPN szukają papierów na niego A jeśli nie to na Jego Ojca Takie nazwisko to i pewno służył w Wermachcie

 • rostryszard

  Oceniono 3 razy 3

  hieny zero już chyba czuwają, bo nie można się zalogować na forum. Orwellowska rzeczywistość staje się faktem.

 • Gość: krark

  Oceniono 5 razy 3

  @biesczad1
  ...Powiedział to, co myśli większość NORMALNYCH POLAKÓW...
  ----------------------------------------------------------------------------------------
  Naprawdę uważasz, że większość normalnych Polaków to nienormalni?

 • Gość: Clavius

  Oceniono 5 razy 3

  dobrze jest mieć..."pożytecznego idiotę" pod ręką. Taka funkcję spełnia Maciej Stuhr (nie po raz pierwszy). Tacy - zawsze wskażą co jest śmieszne a co jest właściwe. Jakim trzeba być chamem, żeby śmiać się z katastrofy smoleńskiej ?!?!
  "Gazety Wyborczej" posiewu nienawiści ciąg dalszy...Niestety! Kiedyś zbierzecie burzę...

 • Gość: ZNIESMACZONA

  Oceniono 6 razy 2

  SĄ GRANICE,KTÓRYCH PRZEKRACZAĆ NIE WOLNO!PAN MACIEJ WCZORAJ JE PRZEKROCZYŁ,POKAZAŁ BRAK KLASY I PRZYZWOITOŚCI.JESTEM CIEKAWA,CZY BYŁBY RÓWNIE ROZBAWIONY,GDYBY W TUPOLEWIE ZGINĘLI JEGO RODZICE,DZIECKO?PANIE MAĆKU,PAN SIĘ ŚMIEJE,ALE WIELU PŁAKAŁO I DALEJ PŁACZE!

 • Gość: poprostugosc

  Oceniono 4 razy 2

  Gdyby mi ktoś z rodziny w tym Tupolowie zginął to bym pewnie ze śmiechu leżał na podłodze podczas rozdania tych złotych kaczek w dupie srebrnego lwa.

 • Gość: roztoka

  Oceniono 4 razy 2

  Ci Stuhrowie to swołocze nieprawdopodobne. I te swołocze mają czelność wciskać różne m e n t o r s t w a polskiemu społeczeństwu i ciągle pouczać je? Można nie przepadać za "żołnierzami wyklętymi", tak jak ja nie przepadam, mieć dość natrętnej historycznej propagandy, ale to nie upoważnia do łamania podstawowych zasad kultury. A już żarciki robić z osobistej tragedii rodzin dotkniętych katastrofą może tylko kanalia. I to ma być polski artysta? Rzeczywiście polski?

 • materazzi

  Oceniono 4 razy 2

  To taki... brak klasy

 • Gość: ula

  Oceniono 6 razy 2

  żarty z katastrofy - żałosne jak można tak nisko upaść, żarty z żołnierzy???
  Co na to tatuś raczek nieboraczek????

 • Gość: krisg

  Oceniono 6 razy 2

  dno

 • Gość: mea

  Oceniono 6 razy 2

  Ot, taki sposób na śmiertelnie nudną galę - pośmiać się ze śmierci prawdziwych polskich Bohaterów, katastrofy lotniczej z udziałem ś.p. prezydenta Polski, śmiertelnie niebezpiecznego wypadku urzędującego prezydenta.
  Żałosny jesteś człowieku! Chyba nie wiesz, co mówisz!

 • Gość: stan;

  Oceniono 4 razy 2

  żeby ratować kulturę to trzeba ją mieć a jak nie kulturę to honor

 • pan.yabu

  Oceniono 6 razy 2

  jeśli te kichowate żarty uratowały galę, to nie chce mi nawet myśleć jak wyglądała cała "gala"

 • representation1

  Oceniono 4 razy 2

  Maciej Stuhr urodził się osłem
  -------------------------------------
  Osioł (przyjaciel Shreka) to życiowa rola Jerzego Stuhra. Maciej Stuhr osła grać nie musi, bo nim jest. Udowodnił to pokazując swoje nieuctwo historyczne. A później, zamiast się czegoś nauczyć, tkwi w swojej głupocie.

  Maciej Stuhr w wywiadzie dla "Stopklatki" na temat filmu "Pokłosie" powiedział: "My Polacy nie mówimy o sobie źle. Jest Skrzetuski, Wołodyjowski, Powstanie Warszawskie. Przywiązywaliśmy dzieci pod Cedynią jako tarcze i to jest super. To jest najlepsze, co mogło Polskę spotkać".

  Maciej Stuhr pomylił bitwę pod Cedynią z 972 roku z oblężeniem Głogowa w czasie wojny polsko-niemieckiej 1109 roku. Atakujący gród niemiecki cesarz Henryk V Salicki kazał przywiązać wziętych zakładników do machin oblężniczych (co nie powstrzymało Polaków przed skuteczną obroną grodu).

  Nie pod Cedynią, a podczas obrony Głogowa i nie Polacy, tylko Niemcy.

  Jak można traktować poważnie żarty nieuka Stuhra. Nożna się tylko z niego śmiać.

 • Gość: zaspalemdopracy

  Oceniono 2 razy 2

  Szkoda że nie dotrwałem do wystąpienia Pana Maćka. Niestety nie uratował On gali. To co próbowałem oglądać to jakiś żart, szczególnie po Oscarach. Prowadzący - Kto TO? Żarty kompletnie nie śmieszne dla nikogo, facet ubrany w smoking ze dwa numery za duży ( w tyłku był szerszy niż w barach), Wejścia Miss Damięckiej - Co to było? I na Deser ja wiem że Nasz kraj to wioska i bida ale od przedstawicieli kultury można się spodziewać więcej w kwestii gustu i poszanowania widza. Przy okazji wręczania nagrody za serial wyszedł jakiś Pan w koszuli flanelowej, rozpiętej i zdaje się , że był On jakimś dyrektorem TVP.

 • Gość: greg

  Oceniono 4 razy 2

  Odwagi, młody idź szeroko - z choroby ojca też będziesz żartował?

 • Gość: distepfano

  Oceniono 6 razy 2

  Dobrze , że Maciej okazywał gest roztargnienia, bo bez tego to ZZ już by szukał paragrafu, aby zagwarantować mu ciepłą posadkę oraz wycieczkę zwiedzenia lochów.
  Jeden gest a jak dużo czyni. Można się dłużej pośmiać. A i zawsze na koniec można wyrazić skruchę i oznajmić, że takie lochy, to on już widział na filmach, a i zna też lochę, która jest obecnie mocno uzbrojona aż po nieogolony ryj.

 • Gość: aleksander

  Oceniono 12 razy 2

  Stuhrowi Ojcu gratuluję mądrego,dowcipnego,utalentowanego syna.
  Synowi dziękuję,że jest taki jaki jest.

 • Piotr K

  Oceniono 6 razy 2

  Brawo! Trzeba nam teraz odważnych ludzi, a nie jak Ci dziennikarze TVPiS, którzy nie mają dość godności, aby przeciwstawić się Kurbanowi.

 • Gość: tadjan

  Oceniono 12 razy 2

  biedni jesteście kaczy trolle, od rana do wieczora musicie słuchać swojego mentora, płakać na jego rozkaz od 6 lat po występach smoleńskich braci K., obrażać wszystkich, których tamten nie lubi, myśleć jak tamten każe........... wyluzujcie trolle, za kilka lat zapomnicie kim był wasz mentor, a niesmak zostanie na resztę życia na myśl co tu wypisywaliście. Wolę aktora Stuhra niż aktora Jarosława K. bo nie sądzicie chyba że ten drugi mówi do was cokolwiek tak na poważnie .... a może właśnie sądzicie?

 • Gość: Dżejms

  Oceniono 4 razy 2

  Nic nie zastąpi jego opowieści o bałwankach na Nowym Świecie. Płakałem jak dziecko....

 • Gość: Cość z klasą

  Oceniono 8 razy 2

  Sztur mnie zniesmaczył. Uważam go za przygłupa i sfrustrowanego człowieka.

 • maxims

  Oceniono 16 razy 2

  brawo, śmiech najostrzejsza broń

 • Gość: szczupak

  Oceniono 1 raz 1

  Jest Dobry, a nawet Bardzo Dobry i żaden PiS'or bez kszty poczucia humoru, oraz poczucia Odpowiedzialności za Ojczyznę Mu tego nie odbierze. "Tak nam dopomóż Bóg".

 • Gość: BB

  Oceniono 1 raz 1

  PANIE MACIEJU PODZIWIAM PANATALENT I KLASĘ.
  SERDECZNIE POZDRAWIAM

 • Gość: ot syna wychował

  Oceniono 1 raz 1

  Czy te oczy mogą kłamać?Chyba nie..
  -był tu POLEW?
  -Niet ..był tolko POLEWOJ..

 • Gość: Polak-jeszcze wolny

  Oceniono 1 raz 1

  Ale te komentarze są powalone. Czytanie was to jak oglądanie brudnego pornola. Jak wam umrze mamusia lub tatuś to powieście sobie w pokoju przyczynę śmierci (ususzony nowotwór, koło od pojazdu w przypadku wypadku drogowego itp0 i mając dystans do siebie chwalcie się swoją subtelnością i wrażliwością.

 • Kamil Wasilewski

  Oceniono 1 raz 1

  Nastepni nieczuli na dowcip, zamknieci w malym pudelku myslowym , szukajacy dziury w calym komentatorzy ...

  Mistrzowska zabawa slowem . Pan Maciej jest wielki !

 • Gość: X57

  Oceniono 1 raz 1

  Drugi i trzeci dowcip nie na miejscu ale rozumiem że robiony pod publiczność, dla której Pan występował. Pierwszy natomiast bazuje na nieprawidłowej ocenie wypowiedzi Kaczyńskiego.

 • Gość: Raz dwa trzy

  Oceniono 1 raz 1

  Kaczyński mówił o ludziach donoszących na Polskę nazywając ich ludźmi gorszego sortu. Media opozycyjne to natychmiast podchwyciły i zmanipulowały. Dzięki temu dziś wiele osób wierzy, że gorszy sort to np ludzie z innymi poglądami politycznymi. Youtube SKFgVD2KGXw? 1m10s

  Nie wiem czy Pan Sztur udaje o tym, że tego nie wie czy wie i tylko wykorzystuje temat aby utrzymać rozgłos. Jeżeli by wiedział to musiałby wiedzieć również że mówiąc do aktorki, że jest "drugiego sortu" obraża ją bo jasno sugeruje że jest to osoba donosząca na Polskę obcej agenturze. Cyrk.

  Lubię pana Panie Macieju ale proszę sprawdzać zanim Pan zrobi z czegoś dowcip. Stare polskie kabarety zawsze śmiały się trafiając w sedno a nie wykorzystując przekręcone wypowiedzi.

 • Gość: janek

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Macku ok tylko po co na warszawskiej do tego ziemii w gre słów wciagać naszych Bohaterów, którzy waliczyli i oddali życie za Polske.

 • Gość: głupie_żarty

  Oceniono 1 raz 1

  jak nisko upadła kultura, która dopuszcza by śmieszne były czyjeś tragedie i nieszczęścia, jak nisko upadli wyznawcy obecnej niby kultury śmiejący się tylko z jeden strony medalu?

 • Tomuch Tomasz

  Oceniono 1 raz 1

  spora czesc gorszego sortu narodu to kod :) jak już a zżarty sztura na gali i tak każdy ma to gdzies inteligent zartujacy z tragedii tupolewa i takim podobnym wypadkom to brak jakiejkolwiek powagi ,ciekawe czy wszyscy ci co tu pisza i ci co tego słuchali smieja się na pogrzebach swoich bliskich do rozpuchu ??? :) na to wygląda ze tak ...wiec można pwiedziec ze jako mniejszość w Polsce tak robia i chyba jest z nimi coś nie tak :P

 • Tomuch Tomasz

  Oceniono 1 raz 1

  spora czesc narodu to kod :) jak już a zżarty sztura na gali i tak każdy ma to gdzies inteligent zartujacy z tragedii tupolewa i takim podobnym wypadkom to brak jakiejkolwiek powagi ,ciekawe czy wszyscy ci co tu pisza i ci co tego słuchali smieja się na pogrzebach swoich bliskich do rozpuchu ??? :) na to wygląda ze tak ...wiec można pwiedziec ze jako mniejszość w Polsce tak robia i chyba jest z nimi coś nie tak :P

 • Gość: BRAK SŁÓW!!!!

  Oceniono 1 raz 1

  PANIE MAĆKU,PLUCIE NA GROBY JEST SŁABE!ŻOŁNIERZE WYKLĘCI TEŻ WIELE WYCIERPIELI!SZACUNKU WIĘCEJ DLA TYCH,CO SIĘ SAMI NIE OBRONIĄ!NIEEEEEE DLA PLUCIA NA GROBY!

 • Gość: Hetman

  Oceniono 3 razy 1

  nie tu polew a tu polej a jak polałeś to spieprzaj dziadu

 • Gość: Ala

  Oceniono 3 razy 1

  Maciuś Feingold się wypowiedział co wiedział prawdziwy Polak....

 • Gość: wiktormarzena

  Oceniono 5 razy 1

  ...przereklamowany. Jak każdy gudłaj.

 • Gość: vvv

  Oceniono 5 razy 1

  jeśli ktoś porównuje Tupolewa do parówki to ma godność?? nie przegina?? szanuje tragicznie zmarłych?? bo dal mnie robienie z ej tragedii paliwa politycznego i używanie argumentów dla ciemnego ludu (cytat Kurski) jest porażką nr 1

 • Gość: brrrr3

  Oceniono 3 razy 1

  Przepraszam, jaka telewizja pokazywała ten błysk yntelygencji Sthura ?

 • john.pistolet

  Oceniono 7 razy 1

  To jest naprawdę gorszy sorty, w dosłownym tego słowa znaczeniu.

 • john.pistolet

  Oceniono 5 razy 1

  Lewacki celebryta ze stajenki TVN-u i GW-na. To ja mam żarcik na podobnym poziomie:
  Od oglądania tego dostałem raka. A nie ! To twój tatuś Szczur,, yyy.. Stuhr dostał raka ! HAHAHAHAHA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX