"Na dobre i na złe". Agnieszka Kaczorowska zagra w serialu. Tancerkę EROTYCZNĄ! Zobacz zdjęcia

"Na dobre i na złe". Gościnnie w serialu wystąpi nie tylko Agnieszka Kaczorowska. Zobaczymy także Elizabeth Dudę i Antoniego Pawlickiego. Emisja 9 marca.

Latoszek (Bartosz Opania) spróbuje zapomnieć o swoich problemach w nocnym klubie, gdzie pozna Sarę - tancerkę erotyczną. Kilka godzin później oboje trafią na ostry dyżur, bo dziewczyna zacznie nagle kasłać krwią. A seksowną tancerkę zagra prawdziwa królowa parkietu - Agnieszka Kaczorowska. Młoda gwiazda zadebiutowała przed laty w serialu "Klan". Później jednak wybrała taniec i od kilku lat występuje jako trenerka w telewizyjnym show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jak tym razem poradzi sobie przed kamerami?

W Leśnej Górze pojawi się także Amelie - atrakcyjna Francuzka, która będzie czekać na operację przepukliny. Nową bohaterkę zagra popularna aktorka i prezenterka Elizabeth Duda - gwiazda programu "Europa da się lubić".

Antoni Pawlicki ("Czas honoru") wcieli się za to w Filipa - przyjaciela i tłumacza Amelie, który na oddziale otoczy ją opieką. Grany przez niego bohater nagle zacznie się dziwnie zachowywać, będzie miał problemy z pamięcią... Aż w końcu wybuchnie agresją i zaatakuje jednego z lekarzy! Kto stanie się jego ofiarą - i jaką diagnozę postawią w końcu specjaliści?

W kolejną środę trudne chwile czekają także Falkowicza (Michał Żebrowski). Profesor będzie zajmować się już nie tylko Matyldą (Amelia Czaja), ale również jej matką (Ilona Ostrowska) - która zamieszka u niego po wyjściu ze szpitala. A prawniczka nadal będzie wymagać ciągłej opieki i rehabilitacji...

Tymczasem w pracy Falkowicz wejdzie w ostry konflikt z Julką (Aleksandra Hamkało). Młoda lekarka będzie mu asystować podczas operacji... i po zabiegu oskarży kolegę o to, że zostawił w ciele pacjentki jeden z gazików. A chirurg w odpowiedzi złoży na nią oficjalną skargę.

Po czyjej stronie opowie się Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)? I czy kariera Falkowicza, jeśli naprawdę popełnił błąd, legnie w gruzach? Ciekawych zapraszamy na "Na dobre i na złe" do TVP2 - w każdą środę punktualnie o 20.40!

Zobacz także
 • Niektórych gwiazd nie jesteśmy w stanie poznać. Zobacz, jak wyglądają dzisiaj uczestnicy dawnych show. Gwiazdy talent show DZISIAJ. Były Edyty Herbuś nadal szokuje, Klaudia Kulawik wyrosła na piękność. A inni?
 • Pamiętacie, kto to był Błażej Szychowski albo Dawid Ozdoba? Średnio? No właśnie. A kiedyś ci byli partnerzy gwiazd byli na ustach wszystkich, a pary swoją miłością chętnie chwaliły się na salonach i pozowały na ściankach. Jednak po (często głośnym) rozstaniu, o ekspartnerach słuch zaginął. Sprawdzamy, co się stało i jak dziś wyglądają mniej znane byłe połówki gwiazd. Kiedyś o nich było głośno, po rozstaniu zniknęli z salonów. Co się dzieje z BYŁYMI PARTNERAMI gwiazd?
 • "Kiedyś to się kręciło" - chciałoby się powiedzieć i zaraz potem dodać - "a sceny erotyczne to dopiero były". Oczywiście rozbierane sceny jak były kiedyś, tak i są nadal, ale czy wiedzieliście, że aktorki dziś będące prawdziwymi filmowymi ikonami, dawniej chętnie wstępowały w rozbieranych scenach? Wystarczy wymienić choćby Annę Dymną, czy Grażynę Szapołowską. Zobaczcie aktorki, które nie bały się odważnych scen. Młodziutkie Gawryluk, Wolszczak i Dymna NAGO. Dziś są ikonami, kiedyś nie bały się ODWAŻNYCH SCEN
Komentarze (2)
"Na dobre i na złe". Agnieszka Kaczorowska zagra w serialu. Tancerkę EROTYCZNĄ! Zobacz zdjęcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Szefostwo telewizji publicznej pozwala na emisję takich bezeceństw?
  :D:D:D

 • Gość: gosc

  0

  może tylko z gołą dupą bo w głowce to nawalone po same brzegi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX