Michał Szpak jedzie na Eurowizję. Reakcje? Korwin Piotrowska: Wybory Polaków mnie zaskakują. A co Wy pisaliście na FB? Byliście jednogłośni

07.03.2016 08:40
Michał Szpak

Michał Szpak (WBF)

Michał Szpak oficjalnie jest reprezentantem Polski na konkurs Eurowizji 2016. Wybrali go widzowie, a wyprzedził faworytkę bukmacherów, Margaret oraz legendę polskiej muzyki, Edytę Górniak. Sprawdziliśmy, jak na Facebooku komentowany był ten wybór.

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (63)
Michał Szpak jedzie na Eurowizję. Reakcje? Korwin Piotrowska: Wybory Polaków mnie zaskakują. A co Wy pisaliście na FB? Byliście jednogłośni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jawanda

  Oceniono 11 razy 11

  Fajny,wyluzowany chłopak.Ma odwagę być sobą w tym beznadziejnym kraju jeżeli chodzi o tolerancję.Festiwalu obciachu nigdy nie oglądałam,ale naprawdę życzę mu powodzenia.Głos ma bardzo dobry.

 • zalep

  Oceniono 9 razy 9

  Pierwszy raz Polska będzie organizatorem konkursu. Brawo Pan Szpak.

 • Gość: S Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Piosenka ładna. Michał głos super. No Pani Edyto czas chyba odpuścić i dać szansę innym, MŁODSZYM. Diwa też czasem musi odpocząć:)

 • Gość: jasio

  Oceniono 7 razy 7

  Piosenka, którą każdy potrafi zanucić i o to chodzi. Piosenka, która wpada w ucho ma duże szanse. Oby tylko nie przesadził z ,, przebieraniem się", bo drugi raz ,,C. wurst" raczej nie wygra.
  Druga sprawa wydaje mi się, ze wygra, bo wszystko od początku do końca jest jednak ustawione, a kto rządzi ? Wszyscy wiemy.

 • Gość: ela

  Oceniono 6 razy 6

  bardzo pozytywny chlopak wazne ze jejst szczesliwy super wykonanie i dobry czlowiek

 • Gość: starsza

  Oceniono 5 razy 5

  Lubię tego szalono - normalnego chłopaka. Ma w sobie to co, co każdy z nas powinien się od niego uczyć- szczerość i miłość do ludzi.....tak trzymaj Michał

 • szejker1984

  Oceniono 5 razy 5

  Czy wygra to się okaże. Bardzo często konkurs eurowizji okazuje się konkursem sympatii i antypatii państwowych a nie konkursem stricte muzycznym.

 • dodosdontquack

  Oceniono 3 razy 3

  Niestamowita charyzma, talent i osobowosc sceniczna. Za granica bylby juz drugim Adamem Lambertem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane