Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki to NAJPIĘKNIEJSZA para tej edycji "TzG". Wątpicie? Spójrzcie, jak razem wyglądają!

Agnieszka Kaczorowska zaczyna nierozerwalnie kojarzyć nam się z polsatowskim "Tańcem z Gwiazdami". Tym razem uwagę przyciąga nie tylko seksowna tancerka. Jej partner może mieć tyle samo fanek, co Agnieszka ma fanów...

"Taniec z Gwiazdami" powrócił, a wraz z nim Agnieszka Kaczorowska, która na parkiecie powala seksapilem i zachwyca ruchami. W tej edycji aktorce towarzyszy Nikodem Rozbicki - jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia, którego możecie oglądać w serialu "Powiedz tak". Czy para do siebie "pasuje"? Tancerka ma dojrzałą, kobiecą urodę, a Nikodem chłopięcy wdzięk i urok. Ale w tańcu wyglądają razem SUPER. Dodatkowy plus przyznajemy za piękną suknię Kaczorowskiej.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Myślicie, że Kaczorowska i Rozbicki zajdą razem daleko? My będziemy trzymać za nich kciuki :)

 

 

JM

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (10)
Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki to NAJPIĘKNIEJSZA para tej edycji "TzG". Wątpicie? Spójrzcie, jak razem wyglądają!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Cerrie

  Oceniono 1 raz 1

  I co? Znowu będziecie tworzyli setki romansów które nigdy tak naprawdę nie zaistnieją? Zamiast produktywnie wykorzystać wolny czas, będziecie go marnowali na czytanie głupot na temat która tancerka pokazała więcej ci*ki a która tylko majtki? Matko. Ja wolę doceniać wolny czas po pracy na czytanie książek, albo na to aby pójść na dobry film do kina. A nie. Obejrzeć taki shit w tv, by potem stwierdzić że zniknęły mi gdzieś dwie godziny, a nie wiem gdzie i co z tego mam. Ludzie w Polsce chyba za mało pracują, bo nie potrafią docenić wolnego czasu, skoro tak go marnotrawią na oglądanie jak inni ludzie dobrze się bawią i mają oglądających w nosie.

 • Gość: fakit

  Oceniono 1 raz 1

  czy ona wam placi za reklame? do wyrzygu sie nia zachwycacie, jakby innych ladnych nie bylo. a ta akurat przecietna.

 • Gość: Anna

  Oceniono 1 raz 1

  Dziewczyna jak dziewczyna, może trochę też schudnie bo ostatnio jej się przytyło, Dużo jest ładniejszych i mądrzejszych dziewczyn tylko nie wszystkie się pchają do telewizji

 • Gość: asiaaa

  Oceniono 1 raz 1

  Wspaniałe stroje, pięknie wyglądają!:)

 • Gość: OLI

  0

  jedna z ładniejszych par, ale Aga w rumbie pięknieje :)

 • Gość: aga

  0

  Każdy ma swoje poczucie piękna. Jak dla mnie, Roznerski wygląda jakby mial skoliozę. Figura tragiczna.

 • Gość: Babs

  0

  Dość. Kaczorowska musi schudnąć 10kg. Będzie szczupła, lecz nigdy piękna, bo taka się urodziła. Tańczy dobrze, ale dość tego krygowanie się. Pora dorosnąć i poznać swoje ograniczenia.

 • Gość: Babs

  0

  Dość. Kaczorowska musi schudnąć 10kg. Będzie szczupła, ale piękna nigdy, bo taka się urodziła. Tańczy dobrze, ale jej krygowanie się jest żałosne, Pora dorosnąć i z pokorą przyjąć swoje ograniczenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX