Ewa Farna i Martin Chobot przechodzą kryzys? Wszystko przez TĘ decyzję piosenkarki. "Nie rozumie, skąd u niej ten pomysł"

Martin Chobot i Ewa Farna

Martin Chobot i Ewa Farna (WBF)

Ewa Farna planuje przeprowadzkę do Warszawy, wbrew woli swojego chłopaka, Martina Chobota, który woli pozostać w Czechach.

Ewa Farna i Martin Chobot przeżywają kryzys - informuje Fakt.pl. Piosenkarka planuje bowiem opuścić czeską Pragę i zamieszkać w Warszawie. Kłopot w tym, że jej chłopak nie chce słyszeć o przeprowadzce.

On sobie nie wyobraża zostawienia rodzinnego kraju. Nie rozumie, skąd u Ewy pomysł przeprowadzki na stałe - czytamy w serwisie wypowiedź znajomego Farnej.

Powodem przeprowadzki ma być ponoć chęć usamodzielnienia się 23-letniej artystki, która obecnie mieszka w Pradze tuż obok rodziców. Dlaczego jednak chce się przenieść aż do Warszawy? Tego serwis nie zdradza. Dodaje tylko, że swój plan zamierza przeprowadzić bez względu na zdanie partnera, a on jest przeciwny.

Ewa zapowiada, że nawet jeśli Martin się nie ugnie i zostanie w Czechach, ona nie zmieni decyzji. Nie zawaha się wystawić ich miłości na ciężką próbę, jaką byłby związek na odległość.

Przeprowadzka Ewy Farnej do Warszawy to dobra wiadomość dla jej polskich fanów, niekoniecznie jednak dobra dla jej związku.

Swoją drogą, jesteśmy przekonani, że taki drobiazg jak przeprowadzka nie wpłynie zasadniczo na jakość związku Ewy Farnej i Martina Chobota - a przynajmniej serdecznie im tego życzymy.

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (1)
Ewa Farna i Martin Chobot przechodzą kryzys? Wszystko przez TĘ decyzję piosenkarki. "Nie rozumie, skąd u niej ten pomysł"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • browaryr

    Oceniono 1 raz 1

    ooojtam-przyjedzie wychrobocze raz na tydzien i gitara.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX