Chciała być jak Taylor Swift, a wyszło FATALNIE. Ledwo mieszczący się biust to nie największy problem

Monika Goździalska inspirację czerpała od najlepszych, ale coś poszło bardzo nie tak.
Monika Goździalska jak Taylor Swift? Celebrytka inspirację czerpała od najlepszych, ale coś poszło bardzo nie tak Monika Goździalska pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki TO!TV. Była uczestniczka "Master Chefa" wyraźnie inspirowała się stylizacją Taylor Swift z gali Grammy i to był błąd. Kreacja zebrała sprzeczne recenzje, ale na amerykańskiej wokalistce i tak prezentowała się 100 razy lepiej. Strój Goździalskiej był kiepską imitacją pierwowzoru. Obfite piersi celebrytki ledwo mieściły się w staniku, a materiał spódnicospodni układał się naprawdę dziwnie. Dodatkowo jaskrawe kolory stroju w połączeniu z połyskliwą satyną stanowiły definicję tandety. Biorąc pod uwagę, że Goździalska przyszła na imprezę jako nowo mianowana dyrektor zarządzająca stacji, oczekiwalibyśmy od jej stylizacji więcej klasy.

Monika Goździalska pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki TO!TV. Była uczestniczka "Master Chefa" wyraźnie inspirowała się stylizacją Taylor Swift z gali Grammy i to był błąd. Kreacja zebrała sprzeczne recenzje, ale na amerykańskiej wokalistce i tak prezentowała się 100 razy lepiej. Strój Goździalskiej nie dość, że był kiepską imitacją pierwowzoru, to jeszcze na sylwetce modelki wyglądał po prostu źle. Obfite piersi celebrytki ledwo mieściły się w staniku, a materiał spódnicospodni układał się naprawdę dziwnie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Dodatkowo jaskrawe kolory stroju w połączeniu z połyskliwą satyną stanowiły definicję tandety. Biorąc pod uwagę, że Goździalska przyszła na imprezę jako nowo mianowana dyrektor zarządzająca stacji, oczekiwalibyśmy od jej stylizacji więcej klasy. Porównajcie z oryginałem:

Taylor Swift, Monika Goździalska AP/East News

Która lepiej?

WJ

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Kto wyglądał lepiej?
Więcej o:
Komentarze (13)
Chciała być jak Taylor Swift, a wyszło FATALNIE. Ledwo mieszczący się biust to nie największy problem
Zaloguj się
 • Gość: Aga

  Oceniono 4 razy 2

  Jaki kraj taka Taylor Swift:):)

 • ateofi

  Oceniono 2 razy 2

  Oj faktycznie. Biust zaraz się "wyleje" ze zbyt małego "stanika" i calość wygląda wulgarnie. A Taylor Swift wygląda szałowo - piękna i zgrabna kobieta o niezłym głosie.

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Idealnie sprawdza się tu powiedzenie, że prawie robi kolosalną różnicę.

 • Gość: kika

  Oceniono 1 raz 1

  Ta cała Monika powinna po prostu pokazać piersi, bo chyba taki ma cel.

 • Gość: Ana

  0

  Żenada.... i kompromitacja.

 • Gość: Cerrie

  0

  Bo kobiety już takie są. Przynajmniej niektóre. Zobaczą że jakaś kiecka leży dobrze na innej kobiecie, to zaraz sobie zacznie wmawiać iż ona przecież wcale nie jest gorsza od tamtej, i że w takim razie na pewno też się zmieści w tą samą kieckę, i jeszcze na pewno będzie wyglądała dużo lepiej od tamtej. No i o to potem są tego skutki.

 • baba_jaga

  0

  jakaś panienka pokazała cycki i mamy news, czasami mam takie wrażenie że w plotku płacą za artykuł :P

 • Gość: WIOSKA OBOK TORÓW

  0

  no i królowa..faszyn from raszyn ;)

 • Gość: fankaVioli

  0

  czyżby "projekt" Violi Piekut? :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX