Kylie Jenner chce OPATENTOWAĆ swoje imię. Tak, dobrze słyszycie. Co na to Kylie Minogue? Takiej szpili dawno nikt nikomu nie wbił

Kylie Minogue i Kylie Jenner

Kylie Minogue i Kylie Jenner (PR PHOTOS)

Kylie Jenner chyba nie spodoba się to, co myśli o niej jej bardziej znana imienniczka.

Kylie Jenner chce wycisnąć ze swojej popularności jak najwięcej. Kontrowersyjna celebrytka niedawno pochwaliła się własną linią kosmetyków do makijażu ust, a teraz zamarzyło jej się... opatentowanie jej własnego imienia.

Pomysł Jenner nie przypadł jednak do gustu innej znanej Kylie - Minogue. Prawnicy australijskiej wokalistki, która zaczęła w profesjonalnej karierze używać tylko swojego imienia na długo przed narodzinami przyrodniej siostry Kim Kardashian, wystosowali do amerykańskiego Urzędu Patentowego oficjalny sprzeciw, a zawarte w nim informacje z pewnością nie przypadną Kylie Jenner do gustu.

Kylie Jenner to drugoplanowa gwiazdka telewizyjna, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w podrzędnym telewizyjnym show - czytamy w dokumentach. - Jej zachowania spotkały się z wielokrotną krytyką przedstawicieli mniejszości rasowych i osób niepełnosprawnych, a w dodatku przejawia ona ekshibicjonistyczne zapędy.

Plany Jenner ostro skrytykowali też internauci, którzy nie zostawili na celebrytce suchej nitki:

Jeśli ktoś myśli, że imię Kylie kojarzy się wszystkim z Kylie Jenner, to chyba upadł na głowę!
Jest tylko jedna Kylie - to Kylie Minogue, a nie żadna marna podróbka!
To szczyt bezczelności, że Kylie Jenner próbuje zarabiać na imieniu, które od dawna kojarzy się tylko z jedną osobą! - pisali oburzeni internauci.

Sama Minogue to zamieszanie skomentowała z wrodzonym sobie wdziękiem, cytując własną piosenkę (wydaną, gdy Kylie Jenner miała trzy lata):

Kylie MinogueScreen z Twitter.com

Jesteście ciekawi, jak zakończy się ta sprawa?

IN

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (3)
Kylie Jenner chce OPATENTOWAĆ swoje imię. Tak, dobrze słyszycie. Co na to Kylie Minogue? Takiej szpili dawno nikt nikomu nie wbił
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • braddock

  Oceniono 4 razy 4

  Co innego ta dziewka mogłaby opatentować? Mycie czarnej pały, które jej boyfriend zachwala w swoich "piosenkach"? Ale wtedy prawników nasłałaby na nią cała rodzinka kardaszian. Oraz trans tata.

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Te kardiszany to już nawet sieczki w głowach nie mają tylko próżnię absolutną.

 • Gość: minia

  Oceniono 2 razy 2

  Pustak przez wielkie "P"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX