Kylie Jenner chce OPATENTOWAĆ swoje imię. Tak, dobrze słyszycie. Co na to Kylie Minogue? Takiej szpili dawno nikt nikomu nie wbił

01.03.2016 18:30
Kylie Minogue i Kylie Jenner

Kylie Minogue i Kylie Jenner (PR PHOTOS)

Kylie Jenner chyba nie spodoba się to, co myśli o niej jej bardziej znana imienniczka.

Kylie Jenner chce wycisnąć ze swojej popularności jak najwięcej. Kontrowersyjna celebrytka niedawno pochwaliła się własną linią kosmetyków do makijażu ust, a teraz zamarzyło jej się... opatentowanie jej własnego imienia.

Pomysł Jenner nie przypadł jednak do gustu innej znanej Kylie - Minogue. Prawnicy australijskiej wokalistki, która zaczęła w profesjonalnej karierze używać tylko swojego imienia na długo przed narodzinami przyrodniej siostry Kim Kardashian, wystosowali do amerykańskiego Urzędu Patentowego oficjalny sprzeciw, a zawarte w nim informacje z pewnością nie przypadną Kylie Jenner do gustu.

Kylie Jenner to drugoplanowa gwiazdka telewizyjna, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w podrzędnym telewizyjnym show - czytamy w dokumentach. - Jej zachowania spotkały się z wielokrotną krytyką przedstawicieli mniejszości rasowych i osób niepełnosprawnych, a w dodatku przejawia ona ekshibicjonistyczne zapędy.

Plany Jenner ostro skrytykowali też internauci, którzy nie zostawili na celebrytce suchej nitki:

Jeśli ktoś myśli, że imię Kylie kojarzy się wszystkim z Kylie Jenner, to chyba upadł na głowę!
Jest tylko jedna Kylie - to Kylie Minogue, a nie żadna marna podróbka!
To szczyt bezczelności, że Kylie Jenner próbuje zarabiać na imieniu, które od dawna kojarzy się tylko z jedną osobą! - pisali oburzeni internauci.

Sama Minogue to zamieszanie skomentowała z wrodzonym sobie wdziękiem, cytując własną piosenkę (wydaną, gdy Kylie Jenner miała trzy lata):

Kylie MinogueScreen z Twitter.com

Jesteście ciekawi, jak zakończy się ta sprawa?

IN

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (3)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • braddock

  Oceniono 4 razy 4

  Co innego ta dziewka mogłaby opatentować? Mycie czarnej pały, które jej boyfriend zachwala w swoich "piosenkach"? Ale wtedy prawników nasłałaby na nią cała rodzinka kardaszian. Oraz trans tata.

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Te kardiszany to już nawet sieczki w głowach nie mają tylko próżnię absolutną.

 • Gość: minia

  Oceniono 2 razy 2

  Pustak przez wielkie "P"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane