;

Anna Wendzikowska po Oscarach. Internauci: Ciężko się tego słucha. Odpowiada OSTRO. To nie jedyna sprzeczka!

Anna Wendzikowska i Błażej Hrapkowicz

Anna Wendzikowska i Błażej Hrapkowicz (Instagram.com/Anna Wendzikowska)

Anna Wendzikowska i Błażej Hrapkowicz prowadzili oscarowe studio w Canal +. Jak to bywa w przypadku programów na żywo, nie wszystko poszło idealnie, a internauci wytknęli dziennikarce kilka potknięć. Komentarze raczej się jej nie spodobały.

Anna Wendzikowska w Canal+ wyglądała pięknie, ale jej "teksty" nie spodobały się wszystkim. Te najlepsze pojawiły się szybko w internecie. To nie koniec. Fani zwracali się także bezpośrednio do dziennikarki na jej Instagramie. Choć jak wynika z komentarzy instagramowiczów, wiele negatywnych opinii było kasowanych, na niektóre Wendzikowska zdecydowała się odpowiedzieć.

Anna WendzikowskaInstagram.com/Anna Wendzikowska

Anna WendzikowskaInstagram.com/Anna Wendzikowska

Pojawiły się też inne "zarzuty". Jedna z internautek zarzuciła Wendzikowskiej, że jej odpowiedzi nie są miłe, a przecież rozmawia z ludźmi, którzy oglądają ją w telewizji.

Anna WendzikowskaInstagram.com/Anna Wendzikowska

Między dziennikarką a jedną z fanek wywiązała się długa dyskusja. Internautce nie spodobały się jej słowa o Christianie Bale'u. Przypomnijmy - Wendzikowska powiedziała m.in., że to "świetny aktor, ale dziwny człowiek", wspomniała też jego ekscesy.

Anna WendzikowskaInstagram.com/Anna Wendzikowska

Anna WendzikowskaInstagram.com/Anna Wendzikowska

A Wy po czyjej stronie jesteście?

 

 

JM

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (35)
Anna Wendzikowska po Oscarach. Internauci: Ciężko się tego słucha. Odpowiada OSTRO. To nie jedyna sprzeczka!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Magdalena

  Oceniono 10 razy 2

  Anusia taka oblatana ,z gwiazdami obyta. ale nie pamięta , ze Bale zaatakował siostre i matke dlatego , ze ciągle wyciągały do niego łapę po więcej i wiecej kasy a kiedy powiedział basta, ubliżały jego żonie więc jak prawdziwy mąż i mężczyzna stanął w jej obronie.

 • griswold79

  Oceniono 8 razy 2

  Jechałem kiedyś z Christianem Balem pociągiem. Od rana nic nie jadłem. Spojrzałem na niego gdy brak kolejny kęs kanapki z jajkiem i pomidorem. Widząc mój wzrok oddał mi ją bez wahania i sam wyjął sobie świeżą. Więc każdy ma inne doświadczenia. Dla mnie był miły.
  Ps. W niedzielę zmarł w wieku 91 lat George Kennedy. Jeden z ostatnich aktorów pamiętających złote czasy Hollywood. Laureat Oscara za Cool Hand Luke. Wystąpił w ponad 200 filmach (Szarada, Parszywa dwunastka, Akcja na Ejgerze, Trzęsienie ziemi, Port lotniczy, seria Naga broń). Może warto o tym napisać, a nie o problemach jakiejś pseudodziennikarki na facebooku? Co za czasy...

 • Gość: siexa_moxa

  Oceniono 9 razy 1

  STOP MAKING STUPID PEOPLE FAMOUS!

 • Gość: olo

  0

  Wendzikowska mogłaby zgarnąć pierwsze miejsce w byciu nikim i bezdennie głupim. Dla mnie nie jest też ładna, więc w ogóle nie widzę w niej czegokolwiek interesującego. Ale jej głupota i równie mocne parcie na szkło mnie powalają - ona nic sobą nie reprezentuje, ale ma się za nie wiadomo jaką dziennikarkę i specjalistkę od gwiazd. Ogólnie Wendzikowska to kupa

 • Gość: exegimachinaerium

  0

  "Między dziennikarką a jedną z fanek wywiązała się długa dyskusja" - Neguję. Nie jestem fanką, zajrzałam na instagram A.W tylko z ciekawości ;)

 • ateofi

  Oceniono 10 razy 0

  A czego można spodziewać się po tej niedouczonej i niewychowanej paniusi? Ciekawe, czy już wie, kim był Grotowski?

 • fanizymiko

  Oceniono 10 razy 0

  A Wy po czyjej stronie jesteście?

  Po stronie inteligentnych, mądrych kobiet które znają się na temacie którym mają się zajmować zawodowo.

  Więc dla tych mniej lotnych wyjaśniam, że nie jest to strona panno dziennikarko Wendzikowsko.

 • browaryr

  Oceniono 3 razy -1

  ładna jest i TO WSZYSTKO-niech nic nie mówi tylko pomacha cyckami-lepiej na tym wyjdzie:)

 • czik

  Oceniono 3 razy -1

  rozwaliła mnie historia o nadgryzionej kanapce! Trochę lipa że oddał uślinioną a sobie wziął nową no ale każdy widzi uprzejmość po swojemu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX