Gwiazda "Niesfornej Zuzi" wystąpiła w "The Voice". Dorosła, WYPIĘKNIAŁA, a jej głos... po prostu WOW!

Alisan Porter w 1991 r. i 2016 r.

Alisan Porter w 1991 r. i 2016 r. (Filmweb/screen z youtube.com)

Alisan Porter w latach 90. była dziecięcą gwiazdą - zagrała główną rolę w znanym filmie "Niesforna Zuzia". Dziś ma 34 lata i robi karierę muzyczną. Zobaczcie, jak wygląda.

Alisan Porter z pewnością znacie z kultowego filmu "Niesforna Zuzia", gdzie wystąpiła u boku James'a Belushi'ego. Chociaż już wcześniej zagrała w kilku filmach i serialach, to dopiero ta rola przyniosła jej sławę i mogła otworzyć drzwi do kariery. Dlaczego mogła? Do aktorstwa powróciła dopiero pod koniec lat 90., gdy już skończyła 18-tkę. Wówczas mogliśmy ją oglądać w serialu "Undressed", a pierwszy film po "Niesfornej Zuzi" to "Shrink Rap" z 2003 r. Nie zrezygnowała jednak z marzeń o karierze - Porter postanowiła zacząć śpiewać. Najpierw grała w musicalach na Broadwayu (m.in. słynnym "Footlose"), a potem występowała z kilkoma zespołami. W 2012 r. wyszła za mąż i urodziła syna, a teraz występuje w jednym z najsłynniejszych talent-show na świecie "The Voice"! To niewiarygodne JAK BARDZO się zmieniła.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jest nie tylko piękna, ale i ogromnie utalentowana. Jury "The Voice" jej występ oklaskiwali na stojąco. Zobaczcie koniecznie jej występ. Myślicie, że zrobi taką karierę jak 20 lat temu?

KS

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (3)
Gwiazda "Niesfornej Zuzi" wystąpiła w "The Voice". Dorosła, WYPIĘKNIAŁA, a jej głos... po prostu WOW!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Obserwator

    0

    Śpiewała za wysoko, ma żle ustawiony głos, co słychać w rozmowie z jury. Jest bardzo muzykalna, ale jeszcze dużo pracy przed nią.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX