Gwiazda "Niesfornej Zuzi" wystąpiła w "The Voice". Dorosła, WYPIĘKNIAŁA, a jej głos... po prostu WOW!

KS
28.02.2016 19:00
Alisan Porter w 1991 r. i 2016 r.

Alisan Porter w 1991 r. i 2016 r. (Filmweb/screen z youtube.com)

Alisan Porter w latach 90. była dziecięcą gwiazdą - zagrała główną rolę w znanym filmie "Niesforna Zuzia". Dziś ma 34 lata i robi karierę muzyczną. Zobaczcie, jak wygląda.

Alisan Porter z pewnością znacie z kultowego filmu "Niesforna Zuzia", gdzie wystąpiła u boku James'a Belushi'ego. Chociaż już wcześniej zagrała w kilku filmach i serialach, to dopiero ta rola przyniosła jej sławę i mogła otworzyć drzwi do kariery. Dlaczego mogła? Do aktorstwa powróciła dopiero pod koniec lat 90., gdy już skończyła 18-tkę. Wówczas mogliśmy ją oglądać w serialu "Undressed", a pierwszy film po "Niesfornej Zuzi" to "Shrink Rap" z 2003 r. Nie zrezygnowała jednak z marzeń o karierze - Porter postanowiła zacząć śpiewać. Najpierw grała w musicalach na Broadwayu (m.in. słynnym "Footlose"), a potem występowała z kilkoma zespołami. W 2012 r. wyszła za mąż i urodziła syna, a teraz występuje w jednym z najsłynniejszych talent-show na świecie "The Voice"! To niewiarygodne JAK BARDZO się zmieniła.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jest nie tylko piękna, ale i ogromnie utalentowana. Jury "The Voice" jej występ oklaskiwali na stojąco. Zobaczcie koniecznie jej występ. Myślicie, że zrobi taką karierę jak 20 lat temu?

KS

POLUB NAS

Tagi:

Zobacz także
Komentarze (3)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: ggg

  Oceniono 3 razy 3

  Czy wszystkie dziewczyny muszą robić zdjęcia z tymi kaczymi dziobami

 • avatar

  Gość: Obserwator

  0

  Śpiewała za wysoko, ma żle ustawiony głos, co słychać w rozmowie z jury. Jest bardzo muzykalna, ale jeszcze dużo pracy przed nią.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX