;
18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Gigi Hadid zaliczyła "sutkową wpadkę" na pokazie. Jej reakcja? Nie taka, jakiej się spodziewacie

W trakcie pokazu mody Versace Gigi Hadid spotkała zawstydzająca sutkowa wpadka i z bluzki wychyliła się jej pierś. Zamiast poprawić garderobę, modelka dokończyła przejście.

Dla Gigi Hadid ten pokaz mody Versace, w którym miała przyjemność uczestniczyć, z pewnością będzie niezapomniany. Modelka miała na sobie stylową czarną sukienkę. Jednak pech chciał, że materiał zsunął się z jej piersi, a oczom widzów ukazał się jej sutek. Co ciekawe, Hadid nie poprawiła bluzki, tylko z kamienną twarzą dokończyła przejście. "Daily Mail" był pod wrażeniem jej profesjonalizmu.

Gigi Hadid jest prawdziwą profesjonalistą, gdy spotkała ją zawstydzająca sutkowa wpadka, zachowała spokój - pisze portal.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Gigi Hadid ma tyluż zwolenników, co przeciwników. Ci drudzy krytykują ją i twierdzą, że kupiła sobie karierę, a na wybiegi najznamienitszych trafiła "znikąd". Hadid faktycznie nie musiała się dużo natrudzić, by wejść na szczyty modelingu. Jako córka byłej modelki Yolandy Foster miała zapewne ułatwione zadanie i liczne znajomości. Dlatego być może w trakcie tego pokazu chciała udowodnić, że do tej pracy naprawdę ma talent, spotkał ją jednak taki "pech". Sama Gigi Hadid do sprawy podeszła z humorem i swoją wpadkę tak skomentowała na Twitterze.

Wpadki ubraniowe zdarzają się na wybiegu każdego dnia. I są... niefortunne, lol. Zamiast tego porozmawiajmy o nowych chokersach Versace.

Pokazała, że ma do siebie dystans!

BP

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (48)
Gigi Hadid zaliczyła "sutkową wpadkę" na pokazie. Jej reakcja? Nie taka, jakiej się spodziewacie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kocurxtr

  Oceniono 5 razy 5

  "Daily Mail" był pod wrażeniem jej profesjonalizmu."

  lewa noga - prawa noga - lewa noga - prawa noga...

  taki poziom profesionalizmu dopiero po 20 latach ciężkich ćwiczeń
  następne 30 lat ćwiczą nawroty...

 • Gość: ???

  Oceniono 3 razy 3

  Jak wpadka, przecież taki dekolt właśnie został zaprojektowany i spełnił jak najlepiej swoje zadanie.

  Poza tym co wstydliwego jest w kobiecej piersi, niech pierwszy rzuci kamieniem ten co nigdy w życiu jej nie ssał.

 • noltee

  Oceniono 2 razy 2

  Groza tego wydarzenia przechodzi ludzkie pojęcie! Muszę się uspokoić, lepiej poczytam sobie coś o Kajetanie P. albo o "planie Morawieckiego".

 • Gość: kgcjgfc,jg

  Oceniono 2 razy 2

  szok i niedowierzanie; cały świat wstrzymał oddech i tak dalej, tam-tara-tim...

 • Gość: AS

  Oceniono 4 razy 2

  czemu ona chodzi jak kulawy dragon ? Zero wdzięku

 • Gość: Olo

  Oceniono 2 razy 2

  wpadkę to Pani projektantka zaliczyła że takie G... zaprojektowała, przecież wiadomo dla jakiej modelki jest szyty który model ciucha na długo przed pokazem

 • Gość: wyrocznia

  Oceniono 1 raz 1

  Nie nazwałabym tego profesjonalizmem, tylko paniką porównywalną do osłupienia zająca w ostrym świetle; "co robić, co robić..nic nie zrobię, może nie zauważą...." Po prostu nie zdobyła się na poprawienie sukienki, co byłoby daleko bardziej profesjonalne - zamiast obnosić wpadkę projektanta, który nie umiał uszyć sukni, tak, aby kobieta jednocześnie kusiła i miała klasę. Poprawienie sukienki byłoby też bardziej naturalnym zachowaniem, bo przecież na ulicy żadna kobieta nie udawałaby, że nic się nie stało, tylko jak najszybciej, usunęłaby problem. Dodatkowo widać było wielki dyskomfort modelki, a jej brak reakcji i trwanie w głupim udawaniu i udręce przełożyło się także na dyskomfort u widzów, bo nie wiedzieli gdzie oczy podziać. Gdyby naturalnie poprawiła dekolt sukni, problem zniknąłby w sekundę i mogłaby się nawet uśmiechnąć; świat się nie zawalił, natomiast chodzenie wśród ludzi z piersią na wierzchu i udawanie, że nikt tego nie widzi nie jest ani naturalne, ani eleganckie.

 • Gość: fSvfcx

  Oceniono 1 raz 1

  te pokazy mody sa ŻENUJĄCE, te dziewczyny pewnie tez, a ten artykul trzyma ten poziom
  z uwaga patrzyłem co musiala zrobić modelka ze "dziennikarz" GW zrobil artykul
  Wypatruje, wypatruje az tu koniec filmiku
  "Dziennikarz" GW kolejny raz potwierdzil ze jest wyjątkowo prosty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX