;

Leonardo DiCaprio i Blake Lively byli parą. Przyszła z mężem, był tam i Leo. Jego reakcja? "Zawsze, kiedy była obok..."

Leonardo DiCaprio, Blake Lively, Ryan Reynolds

Leonardo DiCaprio, Blake Lively, Ryan Reynolds (Bulls)

Leonardo DiCaprio i Blake Lively spotykali się kilka lat temu. Z ich miłości nic nie wyszło, ale wygląda na to, że Leo wciąż czuje do pięknej aktorki sporo sympatii.

Leonardo DiCaprio pojawił się na gali Amfar 2016. Los chciał, że była tam też jego była - piękna Blake Lively razem z mężem, Ryanem Reynoldsem. Nominowany do Oscara za film "Zjawa" aktor raczej nie zaskarbił sobie sympatii Ryana. Jego obecność wcale nie przeszkadzała mu, w okazywaniu Lively swojego zainteresowania.

Za każdym razem, kiedy Blake pojawiała się w zasięgu wzroku mrugał do niej i szeroko się uśmiechał - zapewnia źródło "Hollywood Life". - Blake udawała, że nie widzi umizgów DiCaprio, ale to urodzona flirciara, a on dobrze o tym wie.

Co na to Ryan? Sytuacja nie bardzo mu się podobała.

Był wściekły i mówił Lively, by nawet nie patrzyła w kierunku swojego eks, ale czasem nie mogła się powstrzymać - mówili świadkowie.

Ups! Nie wydaje nam się, by Leo mógł stanąć na drodze miłości tej dwójki, ale spotkanie z seksownym byłym... Nie zazdrościmy ;)

 

 

jm

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (4)
Leonardo DiCaprio i Blake Lively byli parą. Przyszła z mężem, był tam i Leo. Jego reakcja? "Zawsze, kiedy była obok..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: jakisos

    Oceniono 1 raz -1

    DiCaprio nie ma szans z mężem Blake. Przecież żaden z niego amant-jego uroda już przeminęła i teraz jest starym, żałosnym prykiem, którego żadna normalna nie chce!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX