Leonardo DiCaprio i Blake Lively byli parą. Przyszła z mężem, był tam i Leo. Jego reakcja? "Zawsze, kiedy była obok..."

Leonardo DiCaprio i Blake Lively spotykali się kilka lat temu. Z ich miłości nic nie wyszło, ale wygląda na to, że Leo wciąż czuje do pięknej aktorki sporo sympatii.
DiCaprio i Lively byli parą? Spotykali się kilka lat temu Leonardo DiCaprio pojawił się na gali Amfar 2016. Los chciał, że była tam też jego była - piękna Blake Lively razem z mężem, Ryanem Reynoldsem. Nominowany do Oscara za film "Zjawa" aktor raczej nie zaskarbił sobie sympatii Ryana. Jego obecność wcale nie przeszkadzała mu, w okazywaniu Lively swojego zainteresowania. Za każdym razem, kiedy Blake pojawiała się w zasięgu wzroku mrugał do niej i szeroko się uśmiechał. Blake udawała, że nie widzi umizgów DiCaprio, ale to urodzona flirciara, a on dobrze o tym wie - zapewnia źródło "Hollywood Life". Co na to Ryan? Sytuacja nie bardzo mu się podobała. Był wściekły i mówił ukochanej, by nawet nie patrzyła w kierunku swojego eks, ale nie mogła się powstrzymać - mówili świadkowie. Ups! Nie wydaje nam się, by Leo mógł stanąć na drodze miłości tej dwójki, ale spotkanie z seksownym byłym... Nie zazdrościmy!

Leonardo DiCaprio pojawił się na gali Amfar 2016. Los chciał, że była tam też jego była - piękna Blake Lively razem z mężem, Ryanem Reynoldsem. Nominowany do Oscara za film "Zjawa" aktor raczej nie zaskarbił sobie sympatii Ryana. Jego obecność wcale nie przeszkadzała mu, w okazywaniu Lively swojego zainteresowania.

Za każdym razem, kiedy Blake pojawiała się w zasięgu wzroku mrugał do niej i szeroko się uśmiechał - zapewnia źródło "Hollywood Life". - Blake udawała, że nie widzi umizgów DiCaprio, ale to urodzona flirciara, a on dobrze o tym wie.

Co na to Ryan? Sytuacja nie bardzo mu się podobała.

Był wściekły i mówił Lively, by nawet nie patrzyła w kierunku swojego eks, ale czasem nie mogła się powstrzymać - mówili świadkowie.

Ups! Nie wydaje nam się, by Leo mógł stanąć na drodze miłości tej dwójki, ale spotkanie z seksownym byłym... Nie zazdrościmy ;)

 

 

jm

Więcej o:
Komentarze (4)
Leonardo DiCaprio i Blake Lively byli parą. Przyszła z mężem, był tam i Leo. Jego reakcja? "Zawsze, kiedy była obok..."
Zaloguj się
  • Gość: jakisos

    Oceniono 2 razy 0

    DiCaprio nie ma szans z mężem Blake. Przecież żaden z niego amant-jego uroda już przeminęła i teraz jest starym, żałosnym prykiem, którego żadna normalna nie chce!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX