Na roaście Kuby Wojewódzkiego żartowano z romansu Dereszowskiej i Durczoka. Teraz żona dziennikarza ostro na to zareagowała!

Anna Dereszowska, Marianna i Kamil Durczokowie

Anna Dereszowska, Marianna i Kamil Durczokowie (Kapif.pl/East News)

Anna Dereszowska została mocno skrytykowana przez Mariannę Dufek-Durczok! Czym podpadła dziennikarce gwiazda? I czy jakoś na to odpowie?

Telewizyjny roast Kuby Wojewódzkiego rozszedł się w mediach głośnym echem nie tylko z powodu żartów na temat showmana. Zaproszeni do udziału w programie goście mocno testowali też cierpliwość Anny Dereszowskiej, która sama miała "grillować" dziennikarza, a padła ofiarą niewybrednych żartów.

Anna Dereszowska miała romans z Kamilem Durczokiem, ale szybko ją zostawił. Tak się na nią raz wkurzył, kojarzycie tę sytuację... zapomniała, że ma połknąć i w "Faktach" cały stół był upie*****ny - powiedział komik Sebastian Rejent.

Gwiazda kilka dni po emisji roastu przyznała, że część wyemitowanych w nim żartów wymknęła się spod kontroli. Teraz z pewnością poczuje się jeszcze gorzej, bo do dyskusji włączyła się właśnie żona Kamila Durczoka, Marianna Dufek-Durczok, która nie ukrywa, że ma o Dereszowskiej wyrobioną niezbyt pochlebną opinię.

Panią Dereszowską widziałam może raz w życiu. Dla mnie to nie jest aktorka, chyba, że serialowa i mówię to jako filmoznawca. Jeśli pani Dereszowska swoją osobą autoryzuje udział w takim programie, to świadczy tylko o niej. Przecież można poprosić o wycięcie pewnych scen, jeśli program nie był emitowany na żywo - wyjaśniła w rozmowie z magazynem "Na Żywo" Dufek-Durczok.

Myślicie, że Dereszowska odpowie?

 

IN

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (35)
Na roaście Kuby Wojewódzkiego żartowano z romansu Dereszowskiej i Durczoka. Teraz żona dziennikarza ostro na to zareagowała!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • morgana50

  Oceniono 10 razy 6

  już raz oceniłam "występ" Dereszowskiej, więc nie będę się powtarzać, ale... pani Durczok będąc wciąż ze swoim mężem nie powinna krytykować w ten sposób zachowań innych osób - OŚMIESZA SIĘ TYLKO !!! poza tym- nie kopie się leżącego !!!ponadto - niech się nie ośmiesza tytułując się 'filmoznawcą' - kto jej, kurna, nadał taki tytuł ?!?!?

 • Gość: as

  Oceniono 11 razy 5

  Kobieta ktora jest ze swoim mezem tylko dla kasy, ktory ja wali od lat po rogach i dyma wszystko co sie rusza, wykorzystujac sluzbowe zaleznosci, takimi wypowiedziami sie tylko osmiesza. Oboja z mezem sa taka patologia, ze te zarciki na roscie to bylo male miki.

 • kazio.maciolka

  Oceniono 6 razy 4

  Marianka, podobno wynajęłaś jakąś agencję pr, która dba o wasz dobry wizerunek. To ona Ci kaze takie głupoty o innej kobiecie publicznie pierdzielić, czy ty tak sama z siebie się kompromitujesz?

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  jaki dupczok taka żona...masakra

 • Gość: Ruda

  Oceniono 2 razy 2

  A co tej biednej kobiecie pozostało...

 • Gość: A34

  Oceniono 2 razy 2

  Jak ja go nie znoszę, dla mnie żenadą było jego zachowanie wobec E. Górniak wiele lat temu. O ile dobrze pamiętam oboje byli gośćmi w jakimś programie, ona wtedy pokazała klasę a on chamstwo i arogancję, te jego "inteligentne" docinki. Do tamtego dnia był mi obojętny a potem miałam go za chamskiego oblecha i garnitur tu na nic. Moja opinia nie wynika z faktu bycia fanką pani Górniak.

 • ar.co

  Oceniono 4 razy 2

  Żart był naprawdę ciężkiego kalibru, ale pani "ja jako filmoznawca" zrobiła z siebie jeszcze cięższą idiotkę. Nie mówiąc już o tym, że żona zawsze dowiaduje się ostatnia.

 • Gość: rtg

  Oceniono 4 razy 2

  tez nie znam rol dereszwskiej ale nie tego dotyczy sprawa - uwazam, ze idiotyczne zarzuty durczokowej, zwllaszcza w kontekscie wyczynow durczoka, powinna zbyc milczeniem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX