Małgorzata Kożuchowska rodziła w publicznym szpitalu. Dlaczego nie jak inne gwiazdy w luksusach? Odpowiedź zaskakuje

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska (KAPIF.pl)

Małgorzata Kożuchowska coraz chętniej opowiada w mediach o swoim synku i macierzyństwie.

Małgorzata Kożuchowska długo ukrywała przed mediami fakt, że w ogóle jest w ciąży. Teraz aktorka po raz pierwszy poruszyła temat swojego... porodu.

W wywiadzie dla miesięcznika "Pani" Kożuchowska - która jest jedną z najlepiej zarabiających polskich gwiazd - zdradziła, że wbrew panującej w show-biznesie modzie, nie urodziła Jana Franciszka w luksusowej prywatnej klinice. Zamiast tego, gwiazda wybrała publiczny szpital.

Na poród za kilka tysięcy złotych zdecydowały się choćby Anna Mucha, Małgorzata Socha, Anna Wendzikowska czy... Iwona Węgrowska - wszystkie te gwiazdy urodziły w prywatnej klinice na warszawskim Wilanowie. Choć Kożuchowska bez problemu mogłaby zapłacić duże pieniądze za to samo, zdecydowała, że jej syn przyjdzie na świat w szpitalu na Madalińskiego na Mokotowie.

Byłam w świetnym Szpitalu im. Świętej Rodziny przy Madalińskiego w Warszawie, doskonale wyposażonym, świetnie odnowionym, niczego mi nie brakowało. Zaufałam lekarzom, którzy powiedzieli, że jak dzieje się coś nieprzewidywanego, to wiezie się dziecko ze szpitala prywatnego do państwowego - powiedziała Kożuchowska.

Nie oznacza to jednak, że gwiazda nie docenia pewnych aspektów korzystania z prywatnej służby zdrowia.

Ale nie dziwię się, że dziewczyny wybierają szpitale prywatne, bo jeśli chodzi o poczucie prywatności, to tam jest na pewno łatwiej - dodała Małgorzata Kożuchowska.

Podoba się Wam jej podejście do tego tematu?

 

IN


Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (9)
Małgorzata Kożuchowska rodziła w publicznym szpitalu. Dlaczego nie jak inne gwiazdy w luksusach? Odpowiedź zaskakuje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  No, na tego njusa naród od dawna czekał.

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  dajcie medal tumanowi za poród w publicznym szpitalu...

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  tak????? a ja cały czas myslałem że w marnej stajence na peryferiach Betlejem.

 • Gość: expert

  0

  Powiem tak. Jest na tyle znana, że nie musi wydawać kasy na prywatne szpitale. Wiadomo, że ma kasę, stać ja na adwokatów, rzeczoznawców, bywa w telewizji więc może zrobić negatywną reklame, albo szepnac pozytywne słowo o ordynatorze, oddziale czy szpitalu. Nikt normalny nie będzie ryzykowal ciagania po sądach i złego pijaru... Więc poród takiej Kozuchowskiej w państwowym szpitalu będzie tak samo dopatrzony jak w prywatnej klinice. A kasa zostaje w kieszeni. O Kowalska niekoniecznie się będą tak troszczyć...

 • kanawalia

  0

  Nie ma się co dziwić. Obawiam się, że z uwagi na wiek była to ciąża wysokiego ryzyka. Jakoś w prywatnych szpitalach nie chcą takich ciąż rozwiązywać.

 • Gość: rtg

  0

  co za pustak

 • Gość: a34

  0

  Gdzie by nie rodziła i tak by się nią dobrze zajęli.

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 0

  to w końcu w szpitalu Św. Zofii na Żelaznej czy Świętej Rodziny na Madalińskiego? zdecydujcie się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX