Katarzyna Cichopek na Telekamerach 2016 wyglądała ŹLE. Teraz zapunktowała za dystans do siebie

24.02.2016 08:48
Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek (Kapif.pl)

Gwiazda skomentowała ostre reakcje, jakie wywołała jej stylizacja

Katarzyna Cichopek była jedną z najchętniej fotografowanych gwiazd na tegorocznej gali rozdania Telekamer. Niestety, stylizacja, w jakiej pojawiła się na imprezie aktorka, nie zachwyciła wielu.

Nieudana, ciężka kreacja, roztrzepane włosy i mocny makijaż Cichopek były niemiłym zaskoczeniem, bo jej stylizacja z niedawnego Charytatywnego Balu Dziennikarzy była naprawdę świetna.

Krytyka pod adresem aktorki nie pozostała niezauważona przez samą zainteresowaną. Katarzyna Cichopek na swoim blogu krótko odniosła się do zarzutów internautów i dziennikarzy. Czy jej zdaniem stylizacja, w której pojawiła się na Telekamerach 2016, rzeczywiście była aż tak nieudana?

Czytałam, że byłam roztrzepana i w zbyt ciężkim materiale, cóż, nie zmęczyłam się nosząc go, więc nie był aż tak ciężki. A fryzura - jestem kobietą, lubię się zmieniać i eksperymentować, a że bywam roztrzepana niech będzie i tak . Mam do tego zdrowy dystans - napisała gwiazda.

 

Nam bardzo podoba się fakt, że Katarzyna Cichopek potrafi z dystansem i humorem podchodzić do takiej krytyki, bo niewiele gwiazd na to stać. Podoba się Wam postawa aktorki? A może w ogóle nie powinna przejmować się krytyką pod swoim adresem?

 

IN

 

 

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (41)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • browaryr

    Oceniono 5 razy 5

    tydzien pier..lenia o dziwnej imprezie dla celebrytów..

  • Gość: pm.b

    Oceniono 4 razy 4

    Nie było aż tak źle ale nazywanie tej pani gwiazdą to bardzo gruba przesada.

  • Gość: aga

    Oceniono 6 razy 4

    material średni, ale fryzura świetna!

  • Gość: TH

    Oceniono 3 razy 3

    CO TO JAKIŚ ZNAWCA WYGLADAŁA XLE,A MOIM ZDANIEM WYGLADAŁA ZJAWISKOWO PIĘKNIE,JEST BARDZO ŁADNA,WIELE PAŃ TAM ZGROMADZONYCH MOZE JEJ POZAZDSROŚCIĆ URODY I TEGO JAK SIE ZAPREZENTOWAŁA

  • changeable8

    Oceniono 4 razy 2

    Wyglądała już znacznie gorzej droga redakcjo. Tendencja jest jednak taka, że im gorzej, tym dla redachtorów plociucha lepiej...

  • Gość: widz

    Oceniono 1 raz 1

    a na plejadzie pisza ,ze wpadka ,to kreacja GLINKI,kazdy znawca inaczej ocenia,mnie KASIA CICHOPEK bardzo podoba sie w takim wydaniu

  • Gość: Stalin

    Oceniono 1 raz 1

    Ładnie wygląda

  • Gość: jawnicki paweł

    Oceniono 3 razy 1

    LUDZIE!!!, ALE KTO TO JEST TA PANNA, JAKAŚ CELEBRYTKA Z WARSZAWKI???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane