Kendall Jenner spotykała się z Harrym Stylesem. Teraz zdradziła jego wstydliwy sekret. Na to samo narzekała też Taylor Swift!

Siostra Kim Kardashian nie najlepiej wspomina swój krótki romans z liderem zespołu One Direction?

Choć dla milionów nastolatek na całym świecie perspektywa spotkania Harry'ego Stylesa byłaby spełnieniem marzeń, to okazuje się, że dla Kendall Jenner ich krótki romans nie był aż tak miłym doświadczeniem.

I nie chodzi tu wcale o zdradę, jakiej miał się dopuścić lider zespołu One Direction, który podobno w czasie swojego krótkiego związku z Jenner nawiązał romans ze swoją stylistką, Pandorą Lennard.

Modelka w rozmowie ze swoją siostrą Kylie Jenner zdradziła bowiem, że Styles... miał problem z utrzymaniem higieny osobistej, a jego zapach skutecznie zabił w niej potrzebę utrzymywania z nim jakiejkolwiek bliskości!

- Poprosiłam go, by trochę częściej brał prysznic i przeprosił się z dezodorantem - wyznała w zarejestrowanej na potrzeby rodzinnego show Kardashianów rozmowie Kendall Jenner.

Co ciekawe, śliczna modelka nie jest jedyną partnerką Harry'ego Stylesa, która padła ofiarą jego nawyków. Przed trzema laty na podobny problem narzekała też... Taylor Swift!
Jak donosi bowiem brytyjski "Daily Mail", gwiazda nie była w stanie całować się z przystojnym wokalistą z powodu jego cuchnącego oddechu!

Musimy przyznać, że w świetle tych informacji trochę inaczej patrzymy teraz na Harry'ego Stylesa...

 

IN

Więcej o:
Komentarze (9)
Kendall Jenner spotykała się z Harrym Stylesem. Teraz zdradziła jego wstydliwy sekret. Na to samo narzekała też Taylor Swift!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ania0604

  Oceniono 2 razy 2

  ja w to niewieże, a pozatym internet kłamie

 • Gość: Ania0604

  Oceniono 1 raz 1

  Ja w to niewierze, a po za tym internet kłamie

 • czasoprzestrzen

  0

  Nie było mnie tu kilka dni, a ile mam zaległych informacji na temat 'naszych gwiazd'!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX