;

Mikołaj Krawczyk "zauroczył się młodą koleżanką"? Znajomi pary podają nowe SZCZEGÓŁY na temat rozstania

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk (Kapif)

Od tygodni nie milkną doniesienia o rozstaniu Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Para wciąż nie komentuje tych spekulacji. Tymczasem w mediach pojawiły się nowe informacje - ponoć w życiu aktora pojawiła się nowa kobieta.

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk to była(?) jedna z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Popularnych, ale niekoniecznie lubianych. Jak wiemy, ich uczucie narodziło się na planie serialu "Pierwsza miłość", gdy Krawczyk był jeszcze w związku z Anetą Zając. Do historii przeszedł ich słynny wywiad, gdzie określili siebie jako "ciało astralne". Na początku tego roku media spekulowały o poważnym kryzysie. Wszystko zaczęło się od tego, że Krawczyk nie pojawił się na urodzinach ukochanej. W styczniu aktor świętował swoje - aktorki na nich zabrakło. Wkrótce potem na Facebooku Włodarczyk pojawiały się wpisy wyraźnie sugerujące rozstanie. Para nie skomentowała tego wprost, jednakże ich znajomi nie mają żadnych wątpliwości, że to koniec miłości. Informator magazynu "Flesz" potwierdza te informacje:

Agnieszka i Mikołaj od ponad dwóch miesięcy nie są razem. Mikołaj wyprowadził się z domu na początku roku. Trzy psy i trzy koty, którymi się razem zajmowali, zostały z Agnieszką - powiedział znajomy pary.

Mikołaj Krawczyk, Agnieszka WłodarczykKAPIF.pl

Jak donoszą dziennikarze dwutygodnika, aktorzy nie utrzymują ze sobą żadnych kontaktów. Porozumieli się za to w jednej kwestii - nie będą komentować rozpadu ich związku. A co było powodem rozstania? Podobno Krawczyk spotyka się już z inna kobietą. To ponoć dla niej zerwał z Włodarczyk.

Krawczyk bardzo zauroczył się młodą koleżanką - tłumaczy informator "Flesza".

Jak rozstanie przeżywa aktorka? Ponoć nie najlepiej. Nie pokazuje się publicznie, ogranicza swoją obecność w mediach.

Agnieszka bardzo to wszystko przeżywa. Przecież dla tej miłości poświęciła karierę! Odeszła z "Pierwszej miłości", bo wszyscy na planie trzymali stronę porzuconej przez Mikołaja Anety Zając. Teraz Aga nie chce z nikim rozmawiać, nie przyjmuje zaproszeń na imprezy. Jedynie angażowanie się w walkę o życie zwierząt odwraca jej uwagę od problemów - zdradza koleżanka aktorki.

W mediach wielokrotnie pojawiały się spekulacje o rzekomym rozstaniu, jednakże do tej pory te informacje dementowali. Zdaniem koleżanki Włodarczyk, ich rozstanie nie wygląda na przejściowy kryzys:

Bardzo w to wątpię. Nie sądzę, żeby Agnieszka chciała dalej w to brnąć . Teraz powinna jak najszybciej stanąć na nogi i dobrze wykorzystać zainteresowanie, które wzbudza. Może pojawi się szansa na powrót do grania?

 

 

KS

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (29)
Mikołaj Krawczyk "zauroczył się młodą koleżanką"? Znajomi pary podają nowe SZCZEGÓŁY na temat rozstania
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kasia

  Oceniono 16 razy 12

  No tak, Mikołaj jest w tym wszystkich zupełnie niewinny... To wszystko przez Agnieszkę. W naszej katolickiej mentalności to zawsze kobieta jest winna. Zrozumcie to wreszcie - gdyby to nie była Agnieszka, to znalazłaby się inna! Skąd Gość ma pewność, że to ona rozwaliła związek Mikołaja? Winny jest Mikołaj, bo jest niedojrzałym dupkiem, który się potrafi zauroczyć koleżanką. Dla mnie to skończony dupek!

 • Gość: roguś

  Oceniono 8 razy 8

  On......zwykły burek!

 • dodosdontquack

  Oceniono 8 razy 8

  Jak zwykle na kobiete spada odpowiedzialnosc za wszelkie przeszle pomylki facetow. Ona nie rozbila zadnego zwiazku, tylko jemu zwiazek nie wyszedl z przyczyn nieznanych. Zakonczyl go i przyszedl do niej - tak to sie normalnie dzieje. Bardzo ja lubie. Ma dobre serce. Niestety niewielu facetow potrafi takie rzeczy docenic.

 • Gość: como

  Oceniono 6 razy 4

  Cóż tak działa natura ..jeden siedzi z jedną panią sto lat /ale nie ma ich za dużo / inni " wytrzymują " parę miesięcy lub lat. Znikają a przychodzą następni /lub się pojawiają / świat nie zamiera ani się nie kończy.

 • shawmut

  Oceniono 3 razy 3

  młoda koleżanko Krawczyka - wiedz, że po tobie przyjdzie jeszcze młodsza

 • Gość: Stefan

  Oceniono 3 razy 3

  Też go miałem

 • Gość: hehe

  Oceniono 6 razy 2

  ...dla tej miłości poświęciła karierę! i... kobietę z dwójką dzieci:(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX