Mariah Carey wróciła do formy? Było blisko, ale popełniła WIELKI błąd. Uwielbiany przez Polki

Mariah Carey

Mariah Carey (MSA / Splash News / MSA / Splash News/EAST NEWS)

Gwiazda nie ma szczęścia do stylistów? A może jest po prostu... ofiarą swojego gustu?

Mariah Carey od dawna ma spore problemy z zachowaniem stałej wagi. Gwiazda co schudnie, to zaraz znowu przybiera na wadze i to właściwie jedyna stała, jeśli chodzi o jej image w ostatnich latach.

Niedawno wydawało się jednak, że Carey wreszcie wraca do formy. Diwie układa się bowiem w życiu prywatnym - zaręczyła się z australijskim miliarderem Jamesem Packerem, a także zawodowym, bo niedługo wyruszy w nową trasę koncertową, z którą odwiedzi również Polskę. Te zmiany pozytywnie odbiły się na wyglądzie wokalistki, która ostatnio zachwycała szczupłą sylwetką, umiejętnie podkreślaną eleganckimi kreacjami.
Niestety, wygląda na to, że ta metamorfoza była tylko chwilowa. W miniony weekend gwiazda pojawiła się bowiem na imprezie w jednym z klubów w Las Vegas i... nie zachwyciła.

Mariah Carey wybrała na tę okazję obcisłą, krótką sukienkę z błyszczącego srebrnego materiału, która nie okazała się zbyt łaskawa dla jej figury. Jakby tego było mało, na nogach gwiazdy połyskiwały błyszczące rajstopy, wciąż uważane przez wiele Polek za symbol elegancji.

Tragicznego efektu nie uratowały nawet elegancka diamentowa biżuteria i promienny uśmiech, który nie znikał z twarzy Mariah, a gwiazda prezentowała się niczym dyskotekowa kula.

Myślicie, że powinna pomyśleć nad zmianą stylisty?

IN

 

 

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (6)
Mariah Carey wróciła do formy? Było blisko, ale popełniła WIELKI błąd. Uwielbiany przez Polki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Wygląda, jakby okręciła się torbą foliową.

 • morgana50

  Oceniono 1 raz 1

  co to za burak 'in' ( wstydzi się swojego nazwiska ?!?) wmawia nam, że dla nas BŁYSZCZĄCE rajstopy/pończochy są znakiem elegancji ?!?!?!? eleganckimi nie są bose stopy ani te w błyszczących rajstopach - elegancka kobieta zakłada rajstopy/pończochy 'mgiełki' - bardzo cieniusieńkie, ale maskujące np. cellulit - są jakoby ich wcale nie było !! co za "damy" znacie ?!?

 • Gość: jaa

  Oceniono 1 raz 1

  Może i błyszczące rajstopy nie są eleganckie, ok, ale czy jest eleganckie świecenie zimą gołymi łydkami, jak to widać u wielu naszych celebrytek?

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 1 raz 1

  Wygląda w tej sukience zbyt przysadziście. A te rajstopy? Błyszczące rajstopy są dla mnie oznaką wiejskiego kiczu. Wystroiła się niczym na potańcówkę w remizie syrażackiej :-)

 • Gość: gość

  0

  Myślę, że powinniście zastanowić się nad zmianą punktu widzenia, bo jesteście monotematyczni.

 • Gość: edek

  0

  Po prostu beczka,ale smaczna beczka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX