Z Kanye Westa śmieją się ostatnio wszyscy. Ale NIKT nie zrobił tego tak jak Ryan Reynolds. Jego parodia rapera jest GENIALNA

Kanye West ma ostatnio trudny czas. Ukoronowaniem jego wybryków było nagranie zza kulis programu, w którym raper wykrzykuje dość kontrowersyjne teorie na swój temat. Ryan Reynolds postanowił sparodiować gwiazdę.

Kanye West oburzył fanów Taylor Swift (czyli pół świata) niefortunnym wersem w jednym ze swoich nowych kawałków, przyznał, że ma 53 mln $ długu i prosił Marka Zuckerberga o pożyczkę, a w końcu stał się bohaterem wideo "zza kulis". Raper nie przebierając w słowach krzyczał m.in., że jest bardziej wpływowy niż św. Paweł, Pablo Picasso i Stanley Kubrick. Podał nawet dokładne dane. Uważa, że jest bardziej wpływowy o 50%. Nie trzeba było długo czekać - internet zaczął kpić z Kanye.

Co tymczasem porabia Ryan Reynolds? Oprócz tego, że spędza czas ze swoją piękną żoną i małą córką, promuje film "Deadpool", który na całym świecie (poza Polską ;>), bije rekordy popularności. Aktor wykorzystuje swoje poczucie humoru i pod przykrywką postaci z komiksu pozwala sobie na nieco więcej. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił nagranie, w którym WSPANIALE parodiuje Westa.

 

Actually #DEADPOOL was going to host back in the 90s, but then this happened. Thank god Tom Hanks was available.

Posted by Ryan Reynolds on 19 luty 2016

 

Podbiję internet - mówi w nagraniu. - Jestem o 50% bardziej wpływowy niż MC Hammer i Judasz Iskariota, 10% bardziej wpływowy niż Barbara Bush i Mupety, 60% bardziej niż iPhone 5. Nie zadzierajcie ze mną!

Dla porównania, słynne już nagranie Kanye, brzmi tak:

Jeśli żal Wam Mr. Westa, przy odrobinie trudu możecie postarać się o amerykańskie obywatelstwo i zagłosować na niego w kolejnych wyborach prezydenckich (obiecał, że będzie startował!). Albo przelać mu na konto nieco $ i pomóc wyjść z niedoli.

 

 

jm

Więcej o:
Komentarze (5)
Z Kanye Westa śmieją się ostatnio wszyscy. Ale NIKT nie zrobił tego tak jak Ryan Reynolds. Jego parodia rapera jest GENIALNA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • woal

  Oceniono 1 raz 1

  Jak można o człowieku napisać małpa??? I nie jest to po raz pierwszy. Dziwię się, że nikt nie reaguje na takie komentarze.

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  No i biedny West gotów zejść na zawał...

 • intruz22

  Oceniono 1 raz 1

  Stany Zjednoczone ze swoimi gwiazdkami już mnie niczym nie zszokują.

 • braddock

  Oceniono 2 razy 0

  I nadal będą głaskać małpę.
  Bo w rzeczywistości sami nie stoją dużo wyżej na półce ewolucji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX