;

Leonardo DiCaprio zdobędzie Oscara? Gra komputerowa z udziałem gwiazdora podbija sieć

Leonardo DiCaprio na Złotych Globach 2016

Leonardo DiCaprio na Złotych Globach 2016 (PAUL DRINKWATER/AP)

Aktorowi na drodze po wymarzoną statuetkę staje choćby... Lady Gaga

Leonardo DiCaprio, choć ma zaledwie 41 lat, a jego kariera jest w rozkwicie, już od dawna uważany jest za największego przegranego w dziejach Oscarów. Wszystko przez to, że choć gwiazdor ma już na swoim koncie 5 nominacji do prestiżowej nagrody, to jeszcze ani razu nie udało mu się po nią sięgnąć.

Przegrane DiCaprio stały się na przestrzeni lat podstawą do zabawnych, a czasem i okrutnych, memów i żartów internautów.
W tym roku aktor uznawany jest jednak za niemal pewnego zwycięzcę w kategorii Najlepszy Aktor, a to dzięki swojej roli w dramacie "Zjawa", za którą zdobył już m.in. Złotego Globa i nagrodę BAFTA.

Sukcesy Leonardo DiCaprio nie powstrzymały jednak sieci przed strojeniem sobie z niego żartów. Teraz furorę pośród internautów robi... gra komputerowa "Leo's Red Carpet Rampage", w której gracz pomaga aktorowi w zdobyciu upragnionej statuetki. Na drodze do Oscara czekają jednak na DiCaprio różne dziwne przeszkody, jak choćby hordy paparazzich, góra lodowa (będąca nawiązaniem do jego roli w słynnym "Titanicu"), czy... Lady Gaga.

Myślicie, że sam Leonardo ma do siebie tyle dystansu, by uznać tę grę za zabawną?

 

IN

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Skomentuj:
Leonardo DiCaprio zdobędzie Oscara? Gra komputerowa z udziałem gwiazdora podbija sieć
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX