W Roaście żartowano z ich romansu. Dereszowska i Durczok w końcu komentują. MOCNE SŁOWA

Roast Kuby Wojewódzkiego jest nadal gorąco komentowany, a teraz w końcu głos zabrały osoby, których niewybredne żarty bezpośrednio dotyczyły. Kamil Durczok nie przebiera w słowach, ale to komentarz Anny Dereszowskiej zaskakuje najbardziej.
Durczok o roaście W roaście żartowano z ich romansu. Dereszowska i Durczok w końcu komentują. W roaście Kuby Wojewódzkiego żartowano z romansu Anny Dereszowskiej i Kamila Durczoka. Teraz oboje skomentowali te niewybredne dowcipy. Roast Kuby Wojewódzkiego stał się tematem numer jeden w mediach społecznościowych. Do gorącej dyskusji włączyli się już Szymon Majewski i Karolina Korwin Piotrowska, a teraz zabrali głos jedni z głównych zainteresowanych: Anna Dereszowska i Kamil Durczok. W programie żartowano z ich romansu w niewybredny sposób, co wyraźnie nie spodobało się dziennikarzowi: "W związku z dziesiątkami pytań informuję: #roast #Wojewódzki - tylko kaleka intelektualny mógł pozwolić na emisję tego g***a" - napisał na Twitterze. Anna Dereszowska również postanowiła zabrać głos, jednak jej komentarz nie jest taki, jak można byłoby się spodziewać. Podczas gdy wiele osób uznało ją za ofiarę, której należy współczuć, sama zupełnie nie widzi się w tej roli. Na Facebooku napisała: "Do wszystkich zmartwionych tym, jak oni mogli, ukontentowanych tym, że ale jej się dostało, oburzonych tym, jak ona mogła oraz tych rozbawionych całością - przesyłam życzliwy uśmiech zza kulis".

Roast Kuby Wojewódzkiego stał się tematem numer jeden w mediach społecznościowych. Do gorącej dyskusji włączyli się już Szymon Majewski i Karolina Korwin Piotrowska, a teraz zabrali głos jedni z głównych zainteresowanych: Anna Dereszowska i Kamil Durczok. W programie żartowano z ich romansu w niewybredny sposób, co wyraźnie nie spodobało się dziennikarzowi.

W związku z dziesiątkami pytań informuję: #roast #Wojewódzki - tylko kaleka intelektualny mógł pozwolić na emisję tego gó*na - napisał na Twitterze.

Anna Dereszowska również postanowiła zabrać głos, jednak jej komentarz nie jest taki, jak można byłoby się spodziewać. Podczas gdy wiele osób uznało ją za ofiarę, której należy współczuć, sama zupełnie nie widzi się w tej roli. Na Facebooku napisała:

Do wszystkich zmartwionych tym, jak oni mogli, ukontentowanych tym, że ale jej się dostało, oburzonych tym, jak ona mogła oraz tych rozbawionych całością - przesyłam życzliwy uśmiech zza kulis.

Do wszystkich zmartwionych tym jak oni mogli, ukontentowanych tym, że ale jej się dostało, oburzonych tym jak ona mogła oraz tych rozbawionych całością- przesyłam życzliwy uśmiech zza kulis:*

Posted by Anna Dereszowska Official on 18 luty 2016
Aniu, nie ma zgody na chamstwo i tego się trzymajmy.
Mnie się ten program nie podobał.

Aktorka odpowiedziała:

Parę razy zabrakło mi tchu i to wcale nie wtedy, gdy mówiono o mnie... Ale taka uroda (brzydota?) roastu.

Część internautów podzieliła tą opinię:

Już nie mogę słuchać/czytać tej krytyki roastu! Każdy, kto tam idzie wie, co to jest i musi być świadomy braku jakichkolwiek barier - ot, taki urok.
Podziwiam Panią za to, udowodniła Pani, że ma do siebie dystans.

Faktycznie nie ma się czym bulwersować?

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (36)
W Roaście żartowano z ich romansu. Dereszowska i Durczok w końcu komentują. MOCNE SŁOWA
Zaloguj się
 • Gość: Czarli z koką

  Oceniono 8 razy 6

  To był roast? Był cienki jak zadek węża. Chcecie zobaczyć prawdziwy roast, to zobaczcie co się działo u Charliego Sheena.

 • bb55

  Oceniono 7 razy 3

  a mnie się ten roast podobał i wcale nie jestem jakimś pustakiem czy bambera bez szkoły - program mocny ale dla ludzi którzy potrafią się śmiać z samych siebie, ze swoich słabości, którzy lubią pewien rodzaj mocnego żartu i mają dystans do tego, krytykują głównie zakompleksione stwory, bez luzu, poczucia humoru i sami sobie stawiający tabu

 • vahoo

  Oceniono 2 razy 2

  A czy to pierwszy raz taki .... kaleka intelektualny pozwalał na emisję różnego rodzaju "gówna"??

 • Gość: JWK

  Oceniono 2 razy 2

  Sądziłem, Aniu, że masz lepszy gust, jeśli chodzi o mężczyzn.

 • delivered

  Oceniono 10 razy 2

  W końcu w tym nadętym i nudnym kato-skansenie coś się dzieje. A jak wam się nie podoba to idźcie oglądać żałosne polskie kabarety lub dziadka Pazurę. Wizyta w kostnicy jest bardziej zabawna od tego gościa.

 • Gość: j

  Oceniono 10 razy 2

  Durczok jak to jest gdy po tym jak w telewizji cię oglądała cała Polska, a teraz możesz wypowiadać się dla siedmiu tysięcy na Twitterze? Boli dupa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX