;

Syren Ariel spotyka Pyta.pl w "DD TVN". Wellman wkurzona. I... Serio, to najdziwniejsza historia świata

Usiądźcie wygodnie drodzy Czytelnicy. Przed Wami bowiem bajka o syrenie. Syrenie Arielu, no i jeszcze o Dorocie Wellman, Pycie.pl i wielu innych dziwnych nierealnych (ale prawdziwych!) rzeczach. Ostrzegamy, sprawa jest zawiła, a poziom absurdu może być niebezpieczny dla zdrowia.

Syren Ariel. Skojarzenia macie dobre. Tak, kojarzy się męską wersją Syrenki Ariel i nią jest też w istocie. Syren Ariel tak naprawdę nazywa się Eryk Weber i przebiera się za syrenę. Pływa w basenie, organizuje pokazy, jest ambasadorem ekologii i ochrony środowiska. O jego istnieniu dowiedzieliśmy się z "DD TVN", gdzie we wtorek opowiadał o swojej niecodziennej pasji.

Na tym może można byłoby zakończyć, jednak okazuje się, że Syren Ariel dostarczył jeszcze większej dawki emocji niż sam fakt, że istnieje. Na tej samej kanapie tuż po Eryku Weberze zasiadła bowiem ekipa Pyta.pl. Czym jest Pyta? Łatwiej byłoby powiedzieć, czym nie jest. W skrócie trio można określić jako niegroźnych prowokatorów, którzy jedynie poprzez zadawanie pytań obśmiewają każdy, dosłownie każdy, temat. Wiele osób ich nie lubi, bo cóż... jeśli chodzi o świętości, czy tematy tabu, to dla Pyty one po prostu nie istnieją.

Pyta.pl, czyli Mikołaj "Jaok" Janusz, Piotr "Koza" Kozerski i Grzegorz Zacharjasiewicz, ze spotkania z Syrenem Arielem w studio "DD TVN" uczynili kolejny filmik (chyba nikt nie spodziewał się, że postąpią inaczej). Świadkiem ich rozmowy poza kadrem kamery TVN była Dorota Wellman. Ton tej rozmowy - delikatnie mówiąc - jej się nie spodobał. A - jak wiemy - jeśli coś się Dorocie Wellman nie podoba, wiadomo o tym od razu. I tak dziennikarka na koniec rozmowy z Pytą.pl, dała wyraz swojemu oburzeniu i kazała Jaokowi przeprosić na antenie Syrena Ariela.

Ja bym prosiła bardzo, abyście pana Ariela pozdrowili, bo żeście sobie z niego robili jaja. Pozdrawiaj! No, pozdrawiaj! - ostro strofowała Jaoka Wellman.

Jeżeli macie wrażenie, że scenka przypominała naganę przy biurku nauczycielki, to tak, tak właśnie było. Komizmu całej sytuacji dodają lekko przerażone miny chłopaków i zdecydowany ton dziennikarki. Na tym jednak cała historia się nie kończy i to jest w tym wszystkim najśmieszniejsze.

"DD TVN" w akcie... zemsty (!?), a dokładnie "za karę", opublikowało na swoim FB przerobione zdjęcia Syrena Ariela. Do ciała Webera doklejono głowy chłopaków z Pyty... Tak, serio...

 

Który "syren" podoba się Wam najbardziej? :-)Panowie z pyta.pl raczyli sobie żartować z naszego gościa Syren Ariel ......

Posted by Dzień Dobry TVN on 16 luty 2016

 

Panowie z pyta.pl raczyli sobie żartować z naszego gościa Syrena Ariela... Za karę skazujemy ich na spędzenie reszty życia w syrenich ciałach! Niech mają za swoje! - napisano pod zdjęciami.

Skończyliście się już śmiać (płakać?) z żarciku? To weźcie głęboki oddech, bo teraz czas na odpowiedź. Pyta.pl.

Mierząca 120 cm w kłębie Pani Wellman była zła, bo zaprosiła do swojego programu chłopca, który myśli, że jest syrenką (BO TO NORMALNE PRZECIEŻ), a tu Jaok kręci z niego bekę. W akcie zemsty TVN przerabia nas na syrenki (kochamy ból dupy) - napisali na FB i zareklamowali rozmowę ze sobą w "DD TVN".

Na tym jednak nie koniec. Po 7 godzinach pojawił się kolejny post. TVN zgłosił administracji FB rozmowę Pyty z Syrenem. Nagranie musiało zostać usunięte, pod groźbą blokady lub skasowania konta.

Dzień dobry tvn bardzo mocno przeżyło lekko bekową rozmowę Jaoka z syrenką Arielem. Na ich stronie pojawiły się profesjonalne fotomontaże z nami jako syrenki (czyli to jednak nienormalne czy jak?). No i byłby luz, ale zdziwiło mnie jakie mają koneksje na Facebooku. FB zablokował stronę pyty i prywatną jaokową z informacją, że strony są zawieszone i zostaną usunięte!! Jeśli nie skasujemy filmiku z Jaokiem i Arielem. Rzeczywistość jest czasem tak absurdalna, że sama w sobie staje się dziełem sztuki. A dię prosili- dwóch panów z obsługi zdjęło po emisji Ariela z kanapy, zaniosło na kanapę poczekalną i położyło tuż obok mnie. Jak miałem nie zagadać?
Zawsze musicie coś odwalić nie może być normalnie, bo po co :D - skomentował fan na FB.
Najgorsze jest to, że wizytę zorganizował Koza, a ja miałem być mega grzeczny i żyłem w przekonaniu, że mi wyszło. Po prostu patrzę, łoooo over 9000 koło mnie kładą techniczni na kanapie to pomyślałem, że zagadam - kultura! Jako dziennikarz nagrałem dwa czy trzy absolutnie niewulgarne pytania i wrzuciłem na fb. A tu się okazuje, że znów nabroiliśmy - odpowiedziała Pyta.pl.

I na tym koniec? Znów musimy Was rozczarować. Wraca bowiem wątek Syrena Ariela, który zdecydowanie zareagował na hejterskie komentarze pod postami na profilu Pyty. Chłopaki pokazali SMS od Webera oraz zaapelowali (oczywiście w swoim stylu) o "zmniejszenie poziomu beki".

 

Apeluje o zmniejszenie poziomu beki wobec Ariela, chłopca syrenki, który jest po prostu wrażliwym chłopakiem syrenką i...

Posted by pyta.pl on 16 luty 2016

 

Apeluje o zmniejszenie poziomu beki wobec Ariela, chłopca syrenki, który jest po prostu wrażliwym chłopakiem syrenką i kierują nim głębsze pobudki. Walczy o ekologię (jak ma moje to ogon był z jakichś syntetycznych polimerów, ale na pewno jest na to jakiś racjonalny, ekologiczny kontrargument, a my się po prostu nie znamy.) Ariel promuje sport, ekologię i zdrową żywność a Jaok zachował się jak najgorszy nazista pytając czy to oby trochę nie gejowskie. Jak wszyscy solidarnie nie przestaniemy kręcić beki, Ariel wezwie policję na fejzbuka i nam wszystkim pokaże, tak więc proszę, zachowujmy się. Uszanujmy to, że Ariel jest syrenką. Nie ma w tym nic śmiesznego - napisali pod screeenem wiadomości.

Domyślamy się, że to była ciężka noc dla każdej ze stron. I być może wielu argumentów, jakie padały w dyskusji nie potrafimy sobie nawet wyobrazić. Musiało być zapewne ostro, skoro następnego dnia Syren Ariel umieścił na swoim profilu PRZEPROSINY dla Pyty:

Uwaga, Kochani! Chciałbym Z CAŁEGO SERCA PRZEPROSIĆ Panów z serwisu pyta.pl za powstałe zamieszanie, użycie nieadekwatnych słów pod wpływem emocji, nie miałem na celu nikogo obrazić ani oskarżyć. Wszyscy musimy się nawzajem szanować! Emotikon smile  Dla ukojenia nerwów przesyłam wszystkim szum morza - napisał Syren Ariel.

 

Uwaga, Kochani!Chciałbym Z CAŁEGO SERCA PRZEPROSIĆ Panów z serwisu pyta.pl za powstałe zamieszanie, użycie...

Posted by Syren Ariel on 17 luty 2016

 

Szum morza chyba jednak nie zadziałał na Pytę, tak jak zakładał Syren Ariel. W środę pojawił się nowy filmik ekipy. Tak, zgadliście, dotyczy tematu syren...

 

Syreni Bełkot

Poszliśmy na łąki i zupełnie przypadkowo nagraliśmy taką oto anomalię przyrodniczą. Było to absolutnie spontaniczne, nie ma na celu wyśmiewania czyjejkolwiek pasji, jak debilna i gejowa by nie była.

Posted by pyta.pl on 17 luty 2016

 

I tu drodzy Czytelnicy (póki co) kończymy już (nareszcie?) tę bajeczkę. Jedną z najdłuższych i najbardziej absurdalnych, jakie zdarzyło nam się kiedykolwiek opowiedzieć. Kto się zna na żartach? A kto nie zna granic? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami... My chcielibyśmy zakończyć naszą opowieść formułą: "wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest przypadkowe", nie możemy tego jednak zrobić, bo to wszystko - wydarzyło się naprawdę.

Zuzanna Iwińska

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (8)
Syren Ariel spotyka Pyta.pl w "DD TVN". Wellman wkurzona. I... Serio, to najdziwniejsza historia świata
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kika

  Oceniono 3 razy 3

  Nic nie zrozumiałam z tej bzdury czyli bajki. Po co robić powieść z bajki?

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  Kuva facet ryba, jakaś pyta. Ktoś ogarnia o co tu chodzi? Ja nie. I dobrze mi z tym.

 • Gość: aaaaaaaaaaa

  Oceniono 1 raz 1

  Co to k..wa jest, facet baba,facet syrena, facet bez jak ja pierdacze, swiat schodzi na psy.

 • Gość: otko

  0

  jego obrażali, on przeprosił... no chłopaku! bądź mężczyzną, nie syrenką...

 • Gość: Nica

  0

  A tatuś Syrena się nie wypowie czy jest również dumny? Czy może żałuje, że go nie wychowywał i wie, że to z jego powodu jego synek ześwirował?

 • baba_jaga

  0

  Ktoś próbował być śmieszny na fejsie i mu nie wyszło, ale robienie z tego afery jest żenujące nawet dla redaktorków plotka:p

 • Gość: Pikaczu

  0

  Zapomnieliście wspomnieć że "Syren Ariel" wyzywał Pytę od nazistów...

 • Gość: :)

  0

  Wujku Adolfie! Wróć na miesiąc!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX