Magda Gessler i Piotr Adamczyk byli razem. Wiemy. Czy wypłynie więcej szczegółów? Restauratorka pisze autobiografię!

Magda Gessler pracuje nad autobiografią. W wywiadzie zapowiedziała, że ta, nad którą obecnie pracuje bardzo osobista - prawdopodobnie opisze historię związku z Piotrem Adamczykiem.

Magda Gessler pisze autobiografię! (To już kolejna książka o jej życiu - wcześniej ukazała się "Magda Gessler. Autobiografia apetyczna" wywiad rzeka z Magdą Żakowską). O czym napisze Gessler?  W rozmowie z "Faktem" zdradziła, że w nowej autobiografii znajdzie się wiele osobistych szczegółów. Gessler sugeruje, że wyjawi skrywane do tej pory tajemnice:

Chyba ta moja pikantna autobiografia, do której coraz bardziej dojrzewam, musi powstać. Mój wiek też o tym mówi, że wreszcie trzeba zacząć ją pisać w sposób dosłowny i konkretny. Wydaje mi się, że może wtedy ludzie zaczną szanować innych i zaczną się bać oszukiwania, kłamania, okradania - powiedziała restauratorka.

Czy przeczytamy więc o Piotrze Adamczyku?  Do tej pory, nie było wiadomo zbyt wiele na ten temat. Związała się z aktorem po rozwodzie z Piotrem Gesslerem. Gwiazdor nigdy nie opowiadał o ich relacji, za to restauratorka niejednokrotnie wspomniała czasy, gdy byli parą.

W kolejnych wypowiedziach, Gessler wspomina o aktorze, któremu sprawiła mały "psikus". Spontanicznie przeprowadziła drastyczną metamorfozę w jego mieszkaniu (aż chciałoby się powiedzieć - rewolucję):

Jednemu aktorowi wyburzyłam wszystkie ściany w mieszkaniu, bo nie był zdecydowany, by wreszcie zrobić w nim porządek. Wynajęłam robotników, a później wieczorem przyjęłam go ze świecami, ostrygami i kelnerami, którzy stali z kieliszkami pełnymi szampana. Kobieta szaloną jest!

Wszystko wskazuje na to, że opisana sytuacja dotyczy Piotra Adamczyka. Co więcej - Gessler nie unikała niezręcznych pytań na temat aktora. Jasno określiła jakie mają teraz relacje. Jednocześnie zapewniła, że nie obawia się ewentualnej konfrontacji:

Rozmawianie o nim sprawia mu przykrość. On nie czuje się zręcznie w tej sytuacji - wyjaśnia. Jednak zapewnia, że nie obawia się spotkania z Piotrem. - Ja w tej chwili tak rzadko bywam w tym środowisku, że to nie jest problemem - uspokaja.
Rozmawianie o nim sprawia mu przykrość. On nie czuje się zręcznie w tej sytuacji. Ja w tej chwili tak rzadko bywam w tym środowisku, że to nie jest problemem - podsumowała.

 

KS

Więcej o:
Komentarze (5)
Magda Gessler i Piotr Adamczyk byli razem. Wiemy. Czy wypłynie więcej szczegółów? Restauratorka pisze autobiografię!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baba_jaga

  Oceniono 3 razy 1

  Adamczyk miał chyba depresję lub był odurzony jakimiś prochami, że zabrał się za Gesslerową. No inaczej nie jestem w stanie tego wytłumaczyć ;-)

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  Może pisanie pójdzie jej lepiej niż gotowanie i udział w debilnych programach.

 • rudi46

  Oceniono 1 raz -1

  A ja myślałem że to ten aktor a to popychdło kuchcika

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX