Aleksandra Hamkało jest w ciąży! Z ogromnym brzuchem pojawiła się na premierze

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało (KAPIF.pl)

Aleksandra Hamkało jest w ciąży! Gwiazda potwierdziła tę informację, ale nawet gdyby tego nie zrobiła i tak moglibyśmy mieć pewność - ciąża jest już bardzo widoczna.

Aleksandra Hamkało pojawiła się na poniedziałkowej premierze filmu "Sprawiedliwy". Piękna aktorka już samym pojawieniem się potwierdziła pojawiające się ostatnio plotki o ciąży - ogromny brzuch wskazuje, że aktorka mamą zostanie już naprawdę niedługo.

Sama Hamkało żartuje, że było to "nieuniknione", zważywszy na to, że w ostatnim czasie wciąż wcielała się w role ciężarnych lub w ciążę zajść próbujących.

W ubiegłym roku w "Konstruktorze", filmie dyplomowym Piotra Dylewskiego (Uniwersytet Śląski), wcieliła się w robota, który stał się na tyle świadomy, że zapragnął mieć dziecko. W "Toaście" Filipa Hilleslanda, gdzie tworzy parę z Mikołajem Roznerskim, poruszony był problem bezpłodności. W nowej komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" (w kinach od 26 lutego) wciela się w Zosię, beztroską przedszkolankę, która zachodzi w ciążę z Filipem (w tej roli Paweł Domagała).

W końcu dotarły do mnie te sugestie - śmieje się aktorka. - Losie, okej, zrozumiałam, o co ci chodzi.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

AB

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (9)
Aleksandra Hamkało jest w ciąży! Z ogromnym brzuchem pojawiła się na premierze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  A kto to jest?

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  ładna ale bardzo marna z niej aktorka !! czyja to kochanka?

 • 1234qwerty

  Oceniono 2 razy 2

  Wyjaśniam to taka aktoreczka serialowa i nie tylko, oczywiście u nas to GWIAZDA.

 • morgana50

  Oceniono 1 raz 1

  ta panienka to panna nikt, ale ... czy jak kobieta jest w stanie błogosławionym, to musi te kilka miesięcy spędzić zamknięta w domu ?!?!? jak wychodzą po zakupy - alarm, jak idą na przyjęcie - alarm , POWALIŁO WAS ?!?!?!?

 • Gość: p_p

  Oceniono 1 raz 1

  ona jest ładna i nawet przyjemna ale ten "bandaż" między górą a dołem sukienki jest koszmarny.

 • Gość: aaa

  0

  Będzie miała córkę, widać po kształcie brzucha, dziewczynka będzie jak nic

 • Gość: Jago

  0

  Powinna się wybrać do stomatologa, zlikwidować kamień, przebarwienia i wybielić zęby. Ładna jest, a straszy uśmiechem... jakaś aktorska patologia, bo w USA nikt by jej z żadnego kastingu nie wybrał... u nich 100% aktorów, nawet w produkcjach najgorszego sortu ma zęby świecące bielą na kilometr... ale w Polsce widocznie biorą do filmu z innego klucza... LOL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX