Edyta Herbu¶ ubrała się zachowawczo? Tak, ale wycięcie przesunęło się i... Olala!

15.02.2016 16:00
Edyta Herbu¶ w kreacji, która nie podkre¶la seksapilu? Wydawało się, że ta sukienka jest zachowawcza, ale gdy pozowała do zdjęć zalotnie odsłaniała dekolt.

Edyta Herbu¶ była jedn± z gwiazd konferencji ramówkowej TVP. Tancerka i aktorka założyła na tę okazję z pozoru mało ekscytuj±c± sukienkę. Owszem była ognista czerwień i eleganckie marszczenia ¶wietnie podkre¶laj±ce talię, ale jak to czyżby tym razem zabrakło "pieprzyku"? Oczywi¶cie, że nie...

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Dekolt w sukience Herbu¶ nie wydawał się być zbyt ¶miały. Mimo to odsłaniał zalotnie piersi, gdy tancerka pozowała do zdjęć. Zwłaszcza, gdy wycięcie lekko się przesunęło. widać było zdecydowanie więcej niż pocz±tkowo. Jednak w końcu to Herbu¶ mistrzyni kontrolowania niebezpiecznych kreacji.

ZI

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (15)
Edyta Herbu¶ ubrała się zachowawczo? Tak, ale wycięcie przesunęło się i... Olala!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
 • remislanc

  Oceniono 4 razy 4

  " Tak, ale wycięcie na dekolcie przesunęło się i... Olala!"

  Redahtorek zobaczył 1/16 cycka i poleciał z wywieszonym ozorem do kibla.

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Wam się co¶ w głowach poprzesuwało, albo macie problem ze wzrokiem.

 • Gość: gABI

  Oceniono 1 raz 1

  A Wy Gnomy, popatrzcie sobie, jak zdobywała dla nas I miejsce na Eurowizji Tanecznej ! Co za uroda, co za układ taneczny! Ta uroda, POMOGŁA ! a biedniackie państwo, jak już RAZ wygrało Eurowizję, to nie było w stanie jej w Polsce zorganizować ! Azebrejdżan....o Losie! T A K, w każdym normalnym kraju Edzia byłaby gwizad±, bo to jej się należy jak psu zupa, za urok, urodę i mistrzostwo taneczne ! Nawet gwiazda jednego filmu Dritty Dancing, w normalnym kraju ma uznanie za to, co zrobiła RAZ na parkiecie. Edzia robi to czę¶ciej, w OPERZE. Najgorzej, jak nie ceni się własnych GWIAZD, za to zazro¶ci TALENtu ! wOT, TO pOLSKA, WŁA¶NIE !

 • Gość: magda1

  0

  ajj też bym chciała wygl±dać tak jak ona! Mam nadzieję, że jako¶ niedługo co¶ z tym się ruszy bo niby zamówiłam już tabletki iq green na zmniejszenie łaknienia i nie jem po 18 zobaczymy planuję się jeszcze na siłownie zapisać ;(

 • Gość: Z.

  0

  jakie przesunięcie, zwyczajnie, lew± pier¶ ma większ±:):)

 • Gość: olek

  Oceniono 1 raz -1

  ide sie wysrac

 • Gość: Hugo

  Oceniono 1 raz -1

  Oj latka lec±. To już nie ta ¶wieża i młodzieńcza Edyta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX