BAFTA 2016. Najlepszy moment gali? Ten, w którym Leonardo DiCaprio całuje Maggie Smith. Jej reakcja? To musiało się tak skończyć

Leonardo DiCaprio całuje Maggie Smith

Leonardo DiCaprio całuje Maggie Smith (BBC)

Gala BAFTA w tym roku zbiegła się z Walentynkami i trzeba przyznać, że panowała tam naprawdę miłosna atmosfera. Leonardo DiCaprio całujący Maggie Smith? Musicie to zobaczyć.

BAFTA, czyli rozdanie nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych, w tym roku odbyło się w Walentynki. To skłoniło organizatorów do wprowadzenia iście miłosnej atmosfery dzięki tzw. Kiss Cam. Osoby, na które trafiła "całuśna kamera" nie miały wyjścia, tylko musiały dać sobie buziaka i wygląda na to, że miały przy tym niezły ubaw. Leonardo DiCaprio pocałował Maggie Smith, nim ta zdążyła się zorientować. Jednak 81-letnia aktorka nie mogla się powstrzymać, by po chwili nie odwzajemnić czułości młodszemu koledze.

 

Leonardo DiCaprio całuje Maggie SmithBBC/Buzfeed.com

Cuba Gooding, Jr. wydawał się nieco skrępowany, gdy wpadł w objęcia Stanleya Tucciego, a Julianne Moore i Bryan Cranston podkręcili atmosferę naprawdę namiętnym pocałunkiem.

Bryan Cranston, Julianne MooreBBC/Buzfeed.com

Ostatecznie Kiss Cam stała się gwoździem programu - twierdzi serwis Buzzfeed.

Zgadzamy się.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (6)
BAFTA 2016. Najlepszy moment gali? Ten, w którym Leonardo DiCaprio całuje Maggie Smith. Jej reakcja? To musiało się tak skończyć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Karol Bąkowski

    0

    Leo przytuli nagrodę bo się do tego filmu poświęcił. Począwszy od tego że jadł surowe mięso mimo, że jest wegetarianinem. Kończywszy na trzech hipotermiach DiCaprio podczas kręcenia różnych scen. Przyglądałem się Leo jak grał walkę z ciałem po ataku niedźwiedzia było tam dużo dźwiękowych sztuczek ale przyłożył się do tego.

    Do tego zajebiste niespotykane wcześniej ujęcia Alejandro González Iñárritu.

    Zgadzam się, że niektóre sceny albo mi w ogóle nie pasowały albo się ciągnęły. Jednak film dobry.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX